Designový Časopis
Designový Časopis
Dům

Santos

Dům S využitím dřeva jako hlavního konstrukčního prvku posouvá dům své dvě úrovně v řezu, čímž vytváří prosklenou střechu, která se integruje do kontextu a umožňuje vstup přirozeného světla. Prostor s dvojitou výškou vyjadřuje vztah mezi přízemím, horním poschodím a krajinou. Kovová střecha nad střešním oknem letí, chrání ji před dopadem západního slunce a formálně obnovuje objem a rámuje vize přírodního prostředí. Program je členěn umístěním veřejných použití v přízemí a soukromým použitím v horním patře.

Nábytek Plus Ventilátor

Brise Table

Nábytek Plus Ventilátor Brise Table je navržen se smyslem pro změnu klimatu a touhou používat spíše fanoušky než klimatizační jednotky. Spíše než foukání silného větru se soustředí na pocit chladu cirkulací vzduchu i po vypnutí klimatizace. S Brise Table mohou uživatelé získat nějaký vánek a použít je jako vedlejší stůl současně. Rovněž dobře proniká do prostředí a činí prostor krásnějším.

Úvodní Titul

Pop Up Magazine

Úvodní Titul Projekt byl cestou k abstraktnímu a plynulému prozkoumání problematiky úniku (téma pro rok 2019), ukazující změny, nové věci a důsledky z toho. Všechny vizuály jsou čisté a pohodlné na sledování, které kontrastují s nepříjemnou realitou z aktu úniku. Design se neustále mění a morfující tvary v animaci představují akt přizpůsobení, způsobený nějakou situací. Útěk má různé významy, interpretace a hledisko se liší od hravého k vážnému.

Strukturální Prsten

Spatial

Strukturální Prsten Konstrukce zahrnuje kovovou rámovou strukturu, ve které je druzy držena takovým způsobem, že je kladen důraz jak na kámen, tak na kovovou rámovou strukturu. Struktura je zcela otevřená a zajišťuje, že kámen je hvězdou designu. Nepravidelná podoba druzy a kovových koulí, které drží strukturu pohromadě, dodává designu jemnou jemnost. Je odvážný, nervózní a nositelný.

Reklama

Insect Sculptures

Reklama Každý kus byl ručně vytvořen, aby vytvořil sochy hmyzu inspirované jejich prostředím a jídlem, které jedí. Umělecké dílo bylo použito jako výzva k akci prostřednictvím webu Doom, který také identifikoval konkrétní domácí škůdce. Prvky použité pro tyto sochy pocházely z nezdravých yardů, skládek odpadu, koryta řek a super trhů. Jakmile byl každý hmyz shromážděn, byli fotografováni a retušováni ve photoshopu.

Zmrzlina

Sister's

Zmrzlina Tento obal je určen pro společnost Sisters Ice Cream Company. Designérský tým se pokusil použít tři dámy, které připomínají výrobce tohoto produktu, ve formě šťastných barev, které vycházejí z chuti každé zmrzliny. V každé chuti designu je tvar zmrzliny používán jako vlasy postavy, což představuje zajímavý a nový obrázek balení zmrzliny. Tento design ve své nové podobě přitáhl mezi svými konkurenty hodně pozornosti a měl vysoké tržby. Design se snaží vytvořit originální a kreativní obal.

Návrhář dne

Nejlepší světoví návrháři, umělci a architekti.

Dobrý design si zaslouží velké uznání. Každý den nás potěšují úžasní návrháři, kteří vytvářejí originální a inovativní návrhy, úžasnou architekturu, stylovou módu a kreativní grafiku. Dnes vám představujeme jednoho z největších světových designérů. Objednejte si dnes oceňované portfolio návrhů a získejte každodenní inspiraci pro design.