Designový Časopis
Designový Časopis
Podcast

News app

Podcast News je žádost o rozhovor pro zvukové informace. Inspirován je plochý design Apple iOS s ilustracemi pro ilustraci informačních bloků. Vizuálně má pozadí elektrickou modrou barvu, aby bylo možné bloky vyniknout. Existuje jen velmi málo grafických prvků, cílem je usnadnit používání aplikace bez rozptylování uživatele nebo jeho ztráty.

3D Kontrola Přístupu K Rozpoznávání Tváří

Ezalor

3D Kontrola Přístupu K Rozpoznávání Tváří Seznamte se se systémem řízení přístupu s více senzory a kamerami, Ezalor. Algoritmy a místní počítače jsou navrženy pro ochranu soukromí. Technologie zabraňující spoofingu na finanční úrovni zabraňuje falešným maskám. Měkké reflexní osvětlení přináší pohodlí. V mžiku oka mají uživatelé snadný přístup k místu, které milují. Její bezdotykové ověření zajišťuje hygienu.

Čínská Restaurace

Ben Ran

Čínská Restaurace Ben Ran je umělecky harmonická čínská restaurace, která se nachází v luxusním hotelu, Vangohh Eminent, Malajsie. Návrhář aplikuje introvertní a stručnost technik orientálního stylu, aby vytvořil skutečný vkus, kulturu a duši restaurace. Je to symbol mentální jasnosti, opuštění prosperujícího a dosažení přirozeného a jednoduchého návratu k původní mysli. Interiér je přirozený a dokonalý. Použitím antického konceptu také synchronicita s názvem restaurace Ben Ran, což znamená originál a příroda. Restaurace přibližně 4088 čtverečních stop.

Balení Pro Korejskou Zdravou Výživu

Darin

Balení Pro Korejskou Zdravou Výživu The Darin je navržen tak, aby osvobodil moderní lidi od neochoty k tradičním korejským výrobkům zdravé výživy v únavové společnosti a vyznačoval jednoduchou grafickou čistotu při doručování balíčků pro citlivost moderních lidí, na rozdíl od nenavrhovaných obrazů, které byly použity v tradičních korejských obchodech se zdravou výživou. . Všechny designy jsou vyrobeny z motivů krevního oběhu, vizualizujících cíl poskytování vitality a zdraví unaveným 20. A 30.

Dámská Kolekce

Utopia

Dámská Kolekce V této sbírce byla Yina Hwang inspirována hlavně symetrickými a asymetrickými tvary s nádechem undergroundové hudební kultury. Tuto sbírku kurátorka založila na svém klíčovém okamžiku sebevědomí a vytvořila sbírku funkčních, ale abstraktních oděvů a doplňků, které ztělesňují příběh její zkušenosti. Každý potisk a textilie v projektu je originální a jako základ textilie použila hlavně PU kůže, satén, Power Mash a Spandex.

Kolekce Nábytku

Phan

Kolekce Nábytku Kolekce Phan je inspirována kontejnerem Phan, což je thajská kultura kontejnerů. Návrhář používá strukturu kontejnerů Phan k vytvoření struktury nábytku, která ji činí silnou. Navrhněte formu a detail, díky nimž je moderní a jednoduchá. Návrhář použil technologii laserového řezání a kombinaci skládacího plechu s CNC dřevem pro vytvoření složitých a jedinečných detailů, které se liší od ostatních. Povrch byl povrchově upraven práškovým nástřikem, aby struktura zůstala dlouhá, pevná, ale lehká.

Návrhář dne

Nejlepší světoví návrháři, umělci a architekti.

Dobrý design si zaslouží velké uznání. Každý den nás potěšují úžasní návrháři, kteří vytvářejí originální a inovativní návrhy, úžasnou architekturu, stylovou módu a kreativní grafiku. Dnes vám představujeme jednoho z největších světových designérů. Objednejte si dnes oceňované portfolio návrhů a získejte každodenní inspiraci pro design.