Designový Časopis
Designový Časopis
Maska

Billy Julie

Maska Tento design je inspirován mikroexpresí. Návrhář si vybírá Billyho a Julii pro dva druhy více osobností. Složité prvky jsou vytvářeny parametrickým nastavením orientací žebříkové geometrie na základě zapletené křivky s oddíly. Jako rozhraní a interpret je tato maska vytvořena tak, aby přiměla lidi zkoumat své svědomí.

Vizážistka

Eyelash Stand

Vizážistka Tento design zkoumá metaforu řas. Návrhář považuje řasy za snahu o osobní očekávání. Vytváří stojan na řasy jako ikonu života nebo miniaturní představení. Tento stojan symbolizuje reminiscenční závazek ráno nebo před spaním, dočasným nastavením řas před nebo po aplikaci. Stojánek na řasy je způsob, jak si zapamatovat, co něco triviálního přispělo k osobnímu každodennímu dobrodružství.

Instalace Motivů

Dancing Cubes

Instalace Motivů Tento návrh interaguje se zobrazovaným předmětem pomocí modulů. Tento motivový stojan je navržen se samoexpandovaným mechanismem pro připojení šesti nebo více kostek k zvětšené jednotce ve třech kolmých směrech. Konfigurace volného tvaru s výřezy dělá spojení podobné prokládaným tanečníkům. Uspořádání malých děr vytváří strukturu ubytování pro subjekt s lineárními částmi.

Stolní Světlo

Moon

Stolní Světlo Toto světlo hraje aktivní roli při doprovodu lidí v pracovním prostoru od rána do noci. Byl navržen s ohledem na pracovní prostředí lidí. Drát lze připojit k přenosnému počítači nebo energetické bance. Tvar měsíce byl vytvořen ze tří čtvrtin kruhu jako rostoucí ikona z terénního obrazu z nerezového rámu. Vzor povrchu měsíce připomíná přistávacího průvodce v kosmickém projektu. Nastavení vypadá jako socha za denního světla a světelné zařízení, které uklidňuje napjatou práci v noci.

Světlo

Louvre

Světlo Louvre light je interaktivní stolní lampa inspirovaná řeckým letním sluncem, která snadno prochází z uzavřených okenic přes Louvres. Skládá se z 20 prstenů, 6 z korku a 14 z plexiskla, které hravě mění pořadí, aby transformovaly difúzi, objem a konečnou estetiku světla podle preferencí a potřeb uživatelů. Světlo prochází materiálem a způsobuje difúzi, takže se na jeho povrchu ani na jeho povrchu neobjevují žádné stíny. Prsteny v různých výškách dávají příležitost nekonečných kombinací, bezpečné přizpůsobení a úplné ovládání světla.

Oděvní Design

Sidharth kumar

Oděvní Design NS GAIA je moderní dámská etiketa pocházející z Nového Dillí, která je bohatá na unikátní designové a textilní techniky. Značka je velkým zastáncem ohleduplné výroby a všeho, co se děje na kole a recyklaci. Důležitost tohoto faktoru se odráží v pojmenovacích pilířích, „N“ a „S“ v NS GAIA, což znamená Příroda a udržitelnost. Přístup NS GAIA je „méně je více“. Štítek hraje aktivní roli v pomalém módním pohybu tím, že zajišťuje minimální dopad na životní prostředí.

Návrhář dne

Nejlepší světoví návrháři, umělci a architekti.

Dobrý design si zaslouží velké uznání. Každý den nás potěšují úžasní návrháři, kteří vytvářejí originální a inovativní návrhy, úžasnou architekturu, stylovou módu a kreativní grafiku. Dnes vám představujeme jednoho z největších světových designérů. Objednejte si dnes oceňované portfolio návrhů a získejte každodenní inspiraci pro design.