Designový Časopis
Designový Časopis
Křeslo

Osker

Křeslo Osker vás okamžitě zve, abyste si sedli a relaxovali. Toto křeslo má velmi výrazný a zakřivený design poskytující charakteristické vlastnosti, jako jsou dokonale vytvořené dřevěné truhlářské výrobky, kožené područky a odpružení. Mnoho detailů a použití vysoce kvalitních materiálů: kůže a masivní dřevo zaručují moderní a nadčasový design.

Dům

Zen Mood

Dům Zen Mood je koncepční projekt zaměřený na 3 klíčové faktory: Minimalismus, přizpůsobivost a estetika. Jednotlivé segmenty jsou připojeny a vytvářejí různé tvary a použití: lze generovat domy, kanceláře nebo showroomy pomocí dvou formátů. Každý modul byl navržen s rozměry 3,20 x 6,00 m uspořádanými v 19 m² v 01 nebo 02 podlažích. Přepravu zajišťují převážně nákladní vozidla, lze ji také dodat a nainstalovat během jednoho dne. Jedná se o jedinečný moderní design, který vytváří jednoduché, živé a kreativní prostory umožněné čistou a industrializovanou konstruktivní metodou.

Wayfinding Systém

Airport Bremen

Wayfinding Systém Vysoce kontrastní moderní design a jasné informace Hirarchie odlišuje nový systém. Orientační systém funguje rychle a pozitivně přispěje ke kvalitě služeb, které letiště nabízejí. Nejdůležitější prostředky vedle použití nového písma, výrazného prvku šipky zavedení různých, vysoce kontrastních barev. Jednalo se zejména o funkční a psychologické aspekty, jako je dobrá viditelnost, čitelnost a záznam informací bez bariér. Používají se nové hliníkové pouzdra s moderním, optimalizovaným osvětlením LED. Byly přidány signage věže.

Umyvadlový Nábytek

Eva

Umyvadlový Nábytek Inspirace designéra vycházela z minimálního designu a jeho použití jako tichého, ale osvěžujícího prvku do koupelnového prostoru. Vyplývalo z výzkumu architektonických forem a jednoduchého geometrického objemu. Umyvadlo by mohlo být potenciálně prvkem, který definuje různé prostory kolem a současně středovým bodem do prostoru. Je velmi snadno použitelný, čistý a odolný také. Existuje několik variant, včetně samostatného, sedacího stolu a nástěnného stolu, jakož i jednoduchého nebo dvojitého dřezu. Varianty barev (barvy RAL) pomohou integrovat design do prostoru.

Koncept Balení

Faberlic Supplements

Koncept Balení V moderním světě jsou lidé neustále vystaveni agresivním účinkům vnějších negativních faktorů. Špatná ekologie, rušný rytmus života v megalopolách nebo stresech vede ke zvýšenému zatížení těla. K normalizaci a zlepšení funkčního stavu těla se používají doplňky. Hlavní metaforou tohoto projektu se stalo schéma zlepšování pohody člověka pomocí doplňků stravy. Také hlavní grafický prvek opakuje tvar písmene F - prvního písmena ve značce.

Dům

Dezanove

Dům Architektova inspirace pocházela z regenerovaného eukalyptového dřeva „bateas“. Jedná se o platformy výroby mušlí v ústí řeky, které představují velmi důležitý místní průmysl v „Ria da Arousa“ ve Španělsku. V těchto platformách se používá dřevo eukalyptu a v této oblasti existují rozšíření tohoto stromu. Stáří dřeva není skryto a různé vnější a vnitřní plochy dřeva se používají k vytváření různých pocitů. Dům se snaží vypůjčit si tradici okolí a odhalit je prostřednictvím příběhu vyprávěného v návrhu a detailu.

Návrhář dne

Nejlepší světoví návrháři, umělci a architekti.

Dobrý design si zaslouží velké uznání. Každý den nás potěšují úžasní návrháři, kteří vytvářejí originální a inovativní návrhy, úžasnou architekturu, stylovou módu a kreativní grafiku. Dnes vám představujeme jednoho z největších světových designérů. Objednejte si dnes oceňované portfolio návrhů a získejte každodenní inspiraci pro design.