Designový Časopis
Designový Časopis
Design Interiéru Penzionu

The MeetNi

Design Interiéru Penzionu Pokud jde o konstrukční prvky, není zamýšleno, aby byly komplikované nebo minimalistické. Jako základ bere čínskou jednoduchou barvu, ale pomocí texturované barvy ponechává prázdné místo, které tvoří orientální umělecké pojetí v souladu s moderní estetikou. Moderní humanistické bytové doplňky a tradiční dekorace s historickými příběhy se zdají být starověké a moderní dialogy plynoucí v prostoru, s neuspěchaným starodávným šarmem.

Design Interiéru Hotelu

New Beacon

Design Interiéru Hotelu Prostor je kontejner. Návrhář do ní vnáší emoce a prvky vesmíru. V kombinaci s charakteristikami vesmíru Noumenon dokončuje návrhář odpočet od emocí k posloupnosti uspořádáním vesmírné trasy a poté vytváří úplný příběh. Lidské emoce jsou přirozeně sráženy a sublimovány skrze zkušenost. Používá moderní techniky k metaforě kultury starověkého města a ukazuje estetickou moudrost po tisíce let. Design jako divák pomalu vypráví, jak město živí současným lidským životem svým kontextem.

Klinika

Chibanewtown Ladies

Klinika Důležitým prvkem tohoto návrhu bylo, že lidé přicházející do nemocnice by byli uvolněni. Jako prostorový prostor je vedle ošetřovny zřízen pult jako ostrovní kuchyně, aby mohli v čekárně vydělat mléko pro dítě. Oblast pro děti, která je ve středu prostoru, je symbolem prostoru a mohou sledovat děti odkudkoli. Pohovka umístěná na zdi má výšku, která usnadňuje těhotné ženě sedět, zadní úhel je nastavena a tvrdost polštáře je nastavena tak, aby nebyla příliš měkká.

Restaurace

Jiao Tang

Restaurace Projekt je hotpot restaurace se nachází v Čcheng-tu, Čína. Inspirace designu pochází z harmonického soužití člověka a přírody na Neptunu. Restaurace je uspořádána se sedmi motivy designu, které ilustrují příběhy o Neptunu. Koncepce filmu a televize, umění, vědy a technologie, dekorativní originální design nábytku, lamp, stolního nádobí atd. Poskytují návštěvníkům dramatický pohlcující zážitek. Koloidace materiálu a kontrast barev vytvářejí prostorovou atmosféru. Technika mechanické instalace se používá pro zlepšení interakce s prostorem a pro spokojenost zákazníků.

Salonek

BeantoBar

Salonek Důležitým prvkem tohoto návrhu bylo upozornit na použité materiály. Hlavním použitým materiálem byl západní červený cedr, který se také používá v jejich prvním obchodě v Japonsku. Jako způsob, jak ukázat materiál, Riki Watanabe naskládal mozaikový vzor tím, že hromádky skládal jeden po druhém jako parkety, přičemž využíval podstatu materiálů nerovnoměrných barev. Přes použití stejných materiálů, jejich vystřihnutím, Riki Watanabe dokázala úspěšně měnit výrazy v závislosti na úhlech pohledu.

Prsten

Wishing Well

Prsten Když navštívila růžovou zahradu ve svých snech, přišla Tippy na přání, které bylo dobře obklopeno růžemi. Tam se podívala do studny, uviděla odraz nočních hvězd a přála si. Noční hvězdy jsou reprezentovány diamanty a rubín symbolizuje její nejhlubší vášeň, sny a naděje, které vytvořila na přání. Tento design má vlastní růžovou broušenou, šestihrannou rubínovou dráp z 14 K zlaceného zlata. Malé listy jsou vyřezány, aby zobrazovaly strukturu přírodních listů. Prstencový pás podepírá plochý vrchol a mírně se zakřivuje směrem dovnitř. Velikosti prstenů je třeba vypočítat matematicky.