Designový Časopis
Designový Časopis
Prodejní Centrum

Xi’an Legend Chanba Willow Shores

Prodejní Centrum Design kombinuje severovýchodní lid s jemností a půvabem jihu, aby umožnil život plný inkluzivního. Chytrý design a kompaktní uspořádání rozšiřují architekturu interiéru. Návrhář využívá jednoduché a mezinárodní designérské dovednosti s čistými prvky a prostými materiály, díky nimž je prostor přirozený, uvolněný a jedinečný. Design je prodejním centrem o rozloze 600 metrů čtverečních, jeho cílem je navrhnout moderní prodejní centrum orientálního povolání, které uklidní srdce rezidenta a zlikviduje vnější hluk. Drž se pomalu a užívej si krásy.

Prodejní Centrum

Yango Poly Kuliang Hill

Prodejní Centrum Tento design si klade za cíl prozkoumat, jak přinést radostný zážitek z předměstského idylického života, který vede lidi k tomu, aby usilovali o dobrý život a vedli je k přechodu k orientálnímu poetickému obydlí. Návrhář využívá moderní a jednoduchý design s přírodními a hladkými materiály. Design se zaměřuje na ducha a zanedbává formu, kombinuje prvky krajinné zenové a čajové kultury, milostné pocity rybářů, deštník z olejového papíru. Prostřednictvím manipulace s detaily vyvažuje funkci a estetiku a dělá život uměleckým.

Vila

Tranquil Dwelling

Vila Návrh využívá designérské techniky formální rovnováhy jako aixy k vyjádření orientální umělecké koncepce. Přijímá prvky bambusu, orchideje, švestkového květu a krajiny. Jednoduchá obrazovka je vytvořena rozšířením bambusového tvaru odečtením konkrétní formy a zastaví se tam, kde by se měla zastavit. Rozložení obývacího pokoje a jídelny nahoru a dolů definuje prostorový limit a ztělesňuje orientální perspektivní prostorový prostor, který je řídký a patchworkový. Kolem tématu žít jednoduše a lehce cestovat, pohyblivé linie jsou jasné, je to nový pokus o prostředí bydlení lidí.

Branding Salon Krásy

Silk Royalty

Branding Salon Krásy Cílem procesu značky je umístit značku do kategorie high-end tím, že se přizpůsobí globálním trendům v líčení a péči o pleť. Elegantní ve svém interiéru i exteriéru a nabízí klientům luxusní útočiště k ústupu k péči o sebe a ponechání obnovené. Součástí procesu návrhu bylo úspěšné předání této zkušenosti spotřebitelům. Proto byl vyvinut Alharir Salon, který vyjadřuje ženskost, vizuální prvky, opulentní barvy a textury s důrazem na jemné detaily, které dodávají větší jistotu a pohodlí.

Kuchyňské Doplňky

KITCHEN TRAIN

Kuchyňské Doplňky Použití různých stylů kuchyňských nástrojů vytváří kromě vizuální nepříjemnosti také neuspořádané prostředí vaření. V kostce jsem se pokusil vytvořit jednotnou sadu těchto oblíbených kuchyňských doplňků běžně používaných ve všech domech. Tento design byl inspirován výhradně kreativitou. „Sjednocená forma“ a „Příjemný vzhled“ jsou dvě z jeho charakteristik. Kromě toho bude trh uvítán díky svému inovativnímu vzhledu. To bude příležitostí pro výrobce a zákazníka, že 6 nádob se zakoupí v jednom balení.

Automatizovaný Imigrační Terminál

CVision MBAS 2

Automatizovaný Imigrační Terminál Nástroj MBAS 2 byl navržen tak, aby vzdoroval povaze bezpečnostních produktů a minimalizoval zastrašování a strach z technologických i psychologických aspektů. Jeho design znovu interpretuje známé prvky domácího počítače, aby poskytoval uživatelsky přívětivý vzhled venkovských občanů kolem thajských hranic. Hlas a vizuální obraz na obrazovce průvodce poprvé uživatelé krok za krokem v procesu. Dvoubarevný tón na podložce pro tisk prstů jasně označuje zóny skenování. MBAS 2 je jedinečný produkt, jehož cílem je změnit způsob, jakým překračujeme hranice, umožňující více jazyků a přátelskou nediskriminační uživatelskou zkušenost.