Designový Časopis
Designový Časopis
3D Animace

Alignment to Air

3D Animace Co se týče tvůrčí animace dopisů, Jin začal abecedou A. A když přijde na krok konceptu, pokusil se vidět intenzivnější nálady odrážející jeho filozofii, která je docela aktivní, ale zároveň se organizuje. Cestou vymyslel protichůdná slova, která důkladně zastupovali jeho myšlenku, například sladěním se vzduchem, což je název tohoto projektu. S ohledem na to představuje animace přesnější a jemnější okamžiky prvního slova. Na druhou stranu to skončí poměrně pružnou a uvolněnou vibrací, aby se projevilo poslední písmeno.

Web Design A Ux

Si Me Quiero

Web Design A Ux Web Sí, Me Quiero je prostor, který pomáhá být sám sebou. Aby bylo možné projekt realizovat, musely být provedeny rozhovory a bylo nutné prozkoumat sociální a kulturní kontext ve vztahu k ženám; její projekce ve společnosti a se sebou. Byl učiněn závěr, že web bude doprovodem a bude prováděn s přístupem pomáhajícím milovat se. V designu se odráží jednoduchost s neutrálními tóny pomocí červených kontrastů, které upozorňují na určité akce, barvy značky knihy publikované klientem. Inspirace přišla z konstruktivismu umění.

Design Etiket Na Víno

314 Pi

Design Etiket Na Víno Experimentování s ochutnávkou vína je nikdy nekončící proces vedoucí k novým cestám a odlišným aroma. Nekonečná posloupnost pí, iracionální číslo s nekonečným počtem desetinných míst, aniž by znali poslední z nich, byla inspirací pro název těchto vín bez sulfitů. Cílem návrhu je dát do pozornosti hlavní rysy řady 3,14 vína místo jejich skrytí mezi obrázky nebo grafiku. Podle minimalistického a jednoduchého přístupu je na etiketě uvedena pouze skutečná charakteristika těchto přírodních vín, která lze pozorovat v poznámkovém bloku oenologa.

Kniha

ZhuZi Art

Kniha Série vydání knih pro shromážděná díla tradiční čínské kaligrafie a malby vydává Muzeum umění Nanjing Zhuzi. Tradiční čínské malby a kaligrafie jsou díky své dlouhé historii a elegantní technice ceněny pro svou uměleckou a praktickou přitažlivost. Při navrhování kolekce byly použity abstraktní tvary, barvy a čáry k vytvoření konzistentní smyslnosti a zvýraznění prázdného místa v náčrtu. Bez námahy se shoduje s umělci v tradičním malířském a kaligrafickém stylu.

Fotografie

The Japanese Forest

Fotografie Japonský les je převzat z japonské náboženské perspektivy. Jedním z japonských starověkých náboženství je animismus. Animismus je víra, že úmysly mají také bytosti jiné než člověk, zátiší (minerály, artefakty atd.) A neviditelné věci. Fotografie je podobná této. Masaru Eguchi střílí něco, co v objektu vyvolává pocit. Stromy, tráva a minerály cítí vůli života. A dokonce i artefakty, jako jsou přehrady, které zůstaly v přírodě po dlouhou dobu, cítí vůli. Stejně jako vidíte nedotčenou přírodu, budoucnost uvidí současnou scenérii.

Kolekce Kosmetiky

Woman Flower

Kolekce Kosmetiky Tato kolekce je inspirována přehnanými oděvními styly středověkých evropských dám a tvarem pohledu z ptačí perspektivy. Návrhář tyto formy extrahoval a použil je jako kreativní prototypy a v kombinaci s designem produktu vytvořil jedinečný tvar a módní smysl a ukázal bohatou a dynamickou formu.