Designový Časopis
Designový Časopis
Instalace

The Reflection Room

Instalace Reflexní místnost, inspirovaná červenou barvou, která symbolizuje štěstí v čínské kultuře, je prostorový zážitek, který byl vytvořen zcela z červených zrcadel a vytváří nekonečný prostor. Uvnitř typografie hraje roli spojování publika se všemi hlavními hodnotami čínského Nového roku a vybízí lidi, aby se zamysleli nad rokem, který byl rokem a rokem předcházejícím.

Aktivace Události

Home

Aktivace Události Domov zahrnuje nostalgii osobního domova a je kombinací starého a nového. Zadní zeď pokrývá obrazy z roku 1960, na displeji jsou rozptýleny malé osobní memento. Společně jsou tyto věci propleteny v hromadě řetězců tvořících dohromady jeden příběh, kde čekající, kde divák stojí, odhaluje zprávu.

Umělecká Instalace

The Future Sees You

Umělecká Instalace Budoucnost vás vidí krásu optimismu, který představuje mladý kreativní dospělý - budoucí myslitelé, inovátoři, návrháři a umělci vašeho světa. Dynamický vizuální příběh, promítaný přes 30 oken na 5 úrovních, oči vyzařují zářivým spektrem barev a občas vypadají, že sledují dav, když vypadají s důvěrou do noci. Těmito očima vidí budoucnost, myslitele, inovátora, designéra a umělce: zítřejší kreativy, které změní svět.

Cigaretový Filtr

X alarm

Cigaretový Filtr X alarm, je alarm pro kuřáky, aby si uvědomili, co dělají pro sebe, zatímco oni to dělají. Tento design je novou generací cigaretových filtrů. Tento design může být dobrou náhradou za drahé reklamy proti kouření a má větší vliv na mysl kuřáků než na jakoukoli jinou negativní reklamu. Má velmi jednoduchou strukturu, filtry jsou vyraženy neviditelným inkoustem, který pokrývá negativní oblast skici a s každým potahem se skica objeví jasněji, takže s každým potahem uvidíte, jak se vaše srdce ztmavuje a víte, co se s vámi děje.

Hořčík Balení

Kailani

Hořčík Balení Práce Arome Agency na grafické identitě a umělecké linii obalů Kailani jsou založena na minimálním a čistém designu. Tento minimalismus je v souladu s produktem, který obsahuje pouze jednu složku, hořčík. Zvolená typografie je silná a typizovaná. Charakterizuje jak sílu minerálního hořčíku, tak sílu produktu, která obnovuje vitalitu a energii pro spotřebitele.

Láhev Vína

Gabriel Meffre

Láhev Vína Aroma vytváří grafickou identitu sběratelské mísy Gabriel Meffre, která slaví 80 let. Pracovali jsme na charakteristickém designu třicátých let, který byl graficky symbolizován ženou se sklenkou vína. Použité barevné desky jsou zvýrazněny ražením a vyražením horkou fólií, aby se zvýraznila strana sbírky.