Designový Časopis
Designový Časopis
Kalendář

calendar 2013 “Safari”

Kalendář Safari je papírový kalendář zvířat. Jednoduše stiskněte díly, složte a zajistěte. Vytvořte rok 2011 rokem divočiny! Život s designem: Kvalitní designy mají schopnost modifikovat prostor a přeměňovat mysli jeho uživatelů. Nabízejí pohodlí při pohledu, držení a používání. Jsou naplněni lehkostí a prvkem překvapení, obohacujícím prostor. Naše originální výrobky jsou navrženy s využitím konceptu „Život s designem“.

Vstupní Stůl

organica

Vstupní Stůl ORGANIKA je Fabriziovi filozofické zobrazení jakéhokoli organického systému, ve kterém jsou všechny části propojeny, aby existovaly. Návrh byl založen na složitosti lidského těla a lidské předsudky. Divák je veden na vznešenou cestu. Dveře k této cestě jsou dvě masivní dřevěné formy, které jsou vnímány jako plíce, pak hliníková šachta s konektory, které se podobají páteři. Divák najde zkroucené pruty, které vypadají jako tepny, tvar, který lze interpretovat jako orgán a finále je krásné sklo ze šablony, silné, ale křehké, stejně jako lidská kůže.

Kalendář

calendar 2013 “Farm”

Kalendář The Farm je kalendář kitset paper animal. Plně smontovaný vytváří nádhernou miniaturní farmu se šesti různými zvířaty. Život s designem: Kvalitní designy mají schopnost modifikovat prostor a přeměňovat mysli jeho uživatelů. Nabízejí pohodlí při pohledu, držení a používání. Jsou naplněni lehkostí a prvkem překvapení, obohacujícím prostor. Naše originální výrobky jsou navrženy s využitím konceptu „Život s designem“.

Kalendář

calendar 2013 “Rocking Chair”

Kalendář Houpací křeslo je volně stojící stolní kalendář ve tvaru miniaturní židle. Postupujte podle průvodce a sestavte houpací křeslo, které se houpe tam a zpět stejně jako skutečné. Zobrazte aktuální měsíc na opěradle židle a další měsíc na sedadle. Život s designem: Kvalitní designy mají schopnost modifikovat prostor a přeměňovat mysli jeho uživatelů. Nabízejí pohodlí při pohledu, držení a používání. Jsou naplněni lehkostí a prvkem překvapení, obohacujícím prostor. Naše originální výrobky jsou navrženy s využitím konceptu „Život s designem“.

Kalendář

calendar 2013 “Town”

Kalendář Město je papírová řemeslná souprava s díly, které lze volně sestavit do kalendáře. Spojte budovy v různých formách a užívejte si vytváření vlastního městečka. Život s designem: Kvalitní designy mají schopnost modifikovat prostor a přeměňovat mysli jeho uživatelů. Nabízejí pohodlí při pohledu, držení a používání. Jsou naplněni lehkostí a prvkem překvapení, obohacujícím prostor. Naše originální výrobky jsou navrženy s využitím konceptu „Život s designem“.