Designový Časopis
Designový Časopis
Architektonický Výzkum A Vývoj

Technology Center

Architektonický Výzkum A Vývoj Architektonický projekt Technologického centra má za cíl integraci architektonického souboru do okolní krajiny, tichého a příjemného prostoru. Díky této definici Idea je soubor humanizovaným orientačním bodem určeným k nezbytnému intelektuálnímu ponoření vědců, kteří v něm budou jednat, vyjádřeným v jeho plastickém a konstruktivním záměru. Nápadný a integrovaný design střech v konkávní a konvexní podobě se téměř dotýká zvýrazněných horizontálních linií, které tak definují hlavní charakteristiky architektonického komplexu.

Design Interiéru

Gray and Gold

Design Interiéru Šedá barva je považována za nudnou. Ale dnes je tato barva jednou z čelních linií v takových stylech, jako je půdní vestavba, minimalismus a hi-tech. Šedá je barva, která preferuje soukromí, mír a odpočinek. Většinou zve ty, kteří pracují s lidmi nebo se zabývají kognitivními požadavky, jako celkovou barvu interiéru. Stěny, strop, nábytek, závěsy a podlahy jsou šedé. Odstíny a nasycení šedé jsou jiné. Zlato bylo přidáno dalšími detaily a doplňky. Je zdůrazněn rámečkem obrázku.

Dům

Santos

Dům S využitím dřeva jako hlavního konstrukčního prvku posouvá dům své dvě úrovně v řezu, čímž vytváří prosklenou střechu, která se integruje do kontextu a umožňuje vstup přirozeného světla. Prostor s dvojitou výškou vyjadřuje vztah mezi přízemím, horním poschodím a krajinou. Kovová střecha nad střešním oknem letí, chrání ji před dopadem západního slunce a formálně obnovuje objem a rámuje vize přírodního prostředí. Program je členěn umístěním veřejných použití v přízemí a soukromým použitím v horním patře.

Komerční Design Interiéru

KitKat

Komerční Design Interiéru Reprezentujte koncept a celkovou značku inovativním způsobem prostřednictvím designu obchodu, konkrétně pro kanadský trh a klientelu Yorkdale. Využití zkušeností z předchozího vyskakovacího a mezinárodního umístění k inovaci a přehodnocení celého zážitku. Vytvořte ultrafunkční obchod, který by dobře fungoval pro velmi vysoký provoz, složitý prostor.

Design Interiéru

Arthurs

Design Interiéru Moderní severoamerický gril, koktejlový salonek a střešní terasa nacházející se v Torontu v centru Toronta slaví vytříbené klasické menu a shovívavé nápoje z podpisů. Restaurace Arthur's Restaurant má tři odlišné prostory (jídelní kout, bar a střešní terasu), které se cítí intimní a zároveň prostorné. Strop je jedinečný svým designem fasetovaných dřevěných panelů s dřevěnou dýhou, konstruovanou tak, aby vylepšil osmiúhelníkový tvar místnosti a napodobil vzhled broušeného křišťálu visícího výše.

Zábavný Dům Pro Děti

Fun house

Zábavný Dům Pro Děti Tento design budovy je určen k tomu, aby se děti učily a hrály, což je dům super zábavy od super otce. Designer spojil zdravé materiály a bezpečnostní tvary a vytvořil tak nádherný a zajímavý prostor. Snažili se vytvořit pohodlný a hřejivý dětský herní dům a pokusili se prohloubit vztah rodič-dítě. Klient řekl projektantovi, aby dosáhl 3 cílů, kterými byly: (1) přírodní a bezpečnostní materiály, (2) děti a rodiče šťastní a (3) dostatek úložného prostoru. Návrhář našel jednoduchou a jasnou metodu k dosažení cíle, kterým je domov, samotný začátek dětského prostoru.