Designový Časopis
Designový Časopis
Servisní Kancelář

Miyajima Insurance

Servisní Kancelář Koncepce projektu je „propojit kancelář s městem“ s využitím životního prostředí. Místo se nachází na místě, kde je přehled města. K dosažení tohoto cíle jsou přijaty prostory ve tvaru tunelu, které prochází od vstupní brány až po konec kancelářských prostor. Linie stropního dřeva a černá mezera, která je osazena světly a klimatizačními zařízeními, zdůrazňují směr do města.

Čalouněné Akustické Panely

University of Melbourne - Arts West

Čalouněné Akustické Panely Naším úkolem bylo dodávat a instalovat velké množství akustických panelů zabalených do tkaniny různých velikostí, úhlů a tvarů. Počáteční prototypy změnily jak konstrukci, tak fyzický způsob instalace a zavěšení těchto panelů od stěn, stropů a spodní strany schodišť. V tuto chvíli jsme si uvědomili, že současné proprietární závěsné systémy pro stropní panely nejsou pro naše potřeby přiměřené a navrhujeme vlastní.

Restaurace

Yuyuyu

Restaurace V současné době existuje v Číně na trhu mnoho těchto smíšených návrhů, obvykle založených na tradičních vzorech, ale s moderními materiály nebo novými výrazy. Yuyuyu je čínská restaurace, návrhář vytvořil nový způsob, jak vyjádřit orientální design, novou instalaci složenou z čar a teček, které se prodlužují od dveří dovnitř restaurace. Se změnou doby se mění také estetické uznání lidí. Pro moderní orientální design je inovace velmi nezbytná.

Restaurace

Yucoo

Restaurace Díky postupné zralosti estetiky a estetickým změnám člověka se moderní styl, který zdůrazňuje sebe a individualitu, stal důležitým prvkem designu. Jedná se o restauraci, jejíž designér chce pro spotřebitele vytvořit mladistvý prostorový zážitek. Světle modré, šedé a zelené rostliny vytvářejí prostorový komfort a občasnost. Lustr vyrobený z ručně tkaného ratanu a kovu vysvětluje kolizi mezi člověkem a přírodou a ukazuje vitalitu celé restaurace.

Obchod

Formal Wear

Obchod Pánské obchody s oblečením často nabízejí neutrální interiéry, které negativně ovlivňují náladu návštěvníků, a proto snižují procento prodeje. S cílem přilákat lidi nejen k návštěvě obchodu, ale také ke koupi výrobků, které jsou zde prezentovány, by měl prostor inspirovat a povzbudit dobrou náladu. Proto design tohoto obchodu využívá speciální funkce inspirované šitím řemesla a různé detaily, které přitahují pozornost a šíří dobrou náladu. Rozložení otevřeného prostoru, které je rozděleno do dvou zón, je také navrženo pro svobodu zákazníků při nakupování.

Byt

Shkrub

Byt Dům Shkrub vypadal z lásky a lásky - milující pár se třemi dětmi. DNA domu zahrnuje strukturující estetické principy, které nacházejí inspiraci v ukrajinské historii a kultuře inspirované japonskou moudrostí. Prvek Země jako materiál se cítí ve strukturálních aspektech domova, jako je původní došková střecha a v krásných a hustých texturovaných hliněných stěnách. Myšlenka vzdát hold, jako zakládací místo, může být vnímána po celém domě jako jemná vodicí nit.