Designový Časopis
Designový Časopis
Prodejní Středisko Nemovitostí

MIX C SALES CENTRE

Prodejní Středisko Nemovitostí je to centrum prodeje nemovitostí. Původní architektonická podoba je skleněná čtvercová krabice. Celkový design interiéru je vidět z vnějšku budovy a design interiéru se zcela odráží ve výšce budovy. K dispozici jsou čtyři funkční oblasti, oblast multimediálního displeje, oblast displeje modelu, vyjednávací oblast pohovky a plocha displeje materiálu. Čtyři funkční oblasti vypadají rozptýleně a izolovaně. Použili jsme tedy pásku, abychom spojili celý prostor, abychom dosáhli dvou koncepčních návrhů: 1. spojení funkčních oblastí 2. Vytváření výšek budovy.

Kancelářská Budova

FLOW LINE

Kancelářská Budova Prostor na místě je nepravidelný a zakřivený kvůli vnější stěně budovy. Proto konstruktér v tomto případě aplikuje koncept proudových linií s nadějí na vytvoření pocitu toku a nakonec přeměněného na proudící linie. Nejprve jsme zbourali vnější stěnu sousedící s veřejným koridorem a aplikovali jsme tři funkční oblasti. K oběhu těchto tří oblastí jsme použili proudové potrubí a proudové potrubí je také vstupem ven. Společnost je rozdělena do pěti oddělení a pomocí pěti řádků je zastupujeme.

Design / Prodejní Výstava

dieForm

Design / Prodejní Výstava Výstava „dieForm“ je tak inovativní díky designu i novému provoznímu konceptu. Všechny produkty virtuálního showroomu jsou fyzicky vystaveny. Návštěvníky neodvádí pozornost od produktu ani reklama, ani prodejní personál. Další informace o každém produktu najdete na multimediálních displejích nebo prostřednictvím QR kódu ve virtuální showroomu (aplikace a web), kde lze výrobky objednat také na místě. Koncept umožňuje představit vzrušující řadu produktů a zdůraznit produkt spíše než značku.

Design Světového Veletržního Stánku Pro Toyotu

The Wave

Design Světového Veletržního Stánku Pro Toyotu Design inspirovaný japonským principem „aktivního klidu“ kombinuje racionální a emotivní prvky do jedné entity. Architektura vypadá zvnějšku minimalisticky a klidně. Pocítíte z toho stále obrovskou sílu. Pod jeho kouzlem zvědavě klouzáte do interiéru. Jakmile se ocitnete uvnitř, ocitnete se v překvapivém prostředí, které je plné energie a je plné velkých mediálních stěn, které ukazují energetické, abstraktní animace. Stánek se tak stane pro návštěvníky nezapomenutelným zážitkem. Koncept zobrazuje asymetrickou rovnováhu, kterou nalézáme v přírodě a v srdci japonské estetiky.

Obchod

Family Center

Obchod Existuje několik důvodů, proč jsem uzavřel dlouhou (30 metrů) přední stěnu. Jedním z nich bylo, že výška stávající budovy byla opravdu nepříjemná, a já jsem neměl povolení se jí dotknout! Za druhé, uzavřením přední fasády jsem získal 30 metrů vnitřního prostoru. Podle mé každodenní observační statistické studie se většina nakupujících rozhodla jít do obchodu jen kvůli zvědavosti a sledovat, co se děje za touto fasádou Zvědavé formy.

Restaurace

Lohas

Restaurace Revolt Counter to Urban Beat. Základna je umístěna v rušné dopravní křižovatce. Cílem celého územního plánu je vytvořit mírné a usazené tempo, jako by přimělo čas ke zpomalení a v tomto rychle se rozvíjejícím městském životě si užít každou chvíli tady a teď. Otevřený prostor, jak je tvořen, pomocí středního plánování dělí prostor na základě různých funkcí. Obrazovky podobné totemu dodávají jemnému prostorovému prostředí určitou vrozenou hravost.