Designový Časopis
Designový Časopis
Studentská Kolej

Koza Ipek Loft

Studentská Kolej Koza Ipek Loft byl navržen ateliérem craft312 jako studentský penzion a centrum mládeže s kapacitou 240 lůžek na ploše 8000 m2. Kontrakce Koza Ipek Loft byla dokončena v květnu 2013. Obecně platí, že vstup do penzionu, přístup do centra pro mládež, restaurace, konferenční místnost a foyer, studovny, místnosti a administrativní kanceláře v násobcích 12 podlažních budov sestávajících z inovativní, moderní a Byly navrženy pohodlné obytné prostory. Místnosti pro 2 osoby v základních buňkách uspořádané podle každého patra, dva přihrádky a 24 osob.

Kancelářská Budova

Jansen Campus

Kancelářská Budova Budova je pozoruhodným novým přírůstkem k panoramatu, který spojuje průmyslovou oblast se starým městem a má své trojúhelníkové tvary z tradičních šikmých střech Oberrietu. Projekt integruje inovativní technologie, zahrnuje nové detaily a materiály a splňuje přísné švýcarské „Minergie“ udržitelné stavební normy. Fasáda je obložena tmavou předpatinovanou perforovanou sítí Rheinzink, která evokuje hustotu tónů dřevěných budov okolního prostoru. Přizpůsobené pracovní prostory jsou otevřený půdorys a geometrie budovy rozděluje pohledy na Rheintal.

Showroom

Segmentation

Showroom Při interpretaci místa nelze přehlédnout měkké linie obuvi. Chcete-li reprezentovat další skupiny elegantní boty, které se zobrazují v tomto místě, druhý vrstva stropu a osm exkluzivní designové osvětlení komponenty, zatímco vytváří náladu, zároveň se cítit samostatně s amorfní linii na tomto místě.

Showroom

CHAMELEON

Showroom Tématem salonu je technologie, která obsluhuje výstavní místa. Technologické linky na stropě a stěnách, navržené tak, aby vyjadřovaly technologii bot, které se zobrazují ve všech showroomech, importují a vyrábějí v továrně, která je vedle budovy. s volnou formou, zatímco se shromažďují ideálně, použijte technologii CAD-CAM.Barrisol, která vyrábí ve Francii, mdf lakový nábytek, který vyrábí na evropské straně Istanbulu, systémy RGB Led, které vyrábějí na asijské straně Istanbulu, bez měření a zkoušení na zavěšeném stropu .

Bytový Dům

Monochromatic Space

Bytový Dům Monochromatický prostor je dům pro rodinu a projekt se týkal transformace obytného prostoru na celé úrovni terénu tak, aby zohledňoval specifické potřeby svých nových majitelů. Musí to být přátelské pro staré; mít moderní design interiéru; dostatek skrytých skladovacích prostor; a návrh musí zahrnovat začlenění starého nábytku. Summerhaus D'zign byl zaměstnán jako konzultant designu interiérů a vytvořil funkční prostor pro každodenní život.

Dětský Oděv

PomPom

Dětský Oděv Vnímání částí a celku přispívá k geometrii, snadno identifikovatelné s důrazem na produkty k prodeji. Potíže byly v tvůrčím jednání umocněny velkým paprskem, který zlomil prostor, již s malými rozměry. Možnost naklonění stropu s referenčními hodnotami výlohy, nosníku a zadní části obchodu byla začátkem losování ke zbytku programu; oběh, výstava, servisní pult, komoda a skladování. V prostoru dominuje neutrální barva, přerušovaná silnými barvami, které označují a organizují prostor.