Designový Časopis
Designový Časopis
3D Animace

Alignment to Air

3D Animace Co se týče tvůrčí animace dopisů, Jin začal abecedou A. A když přijde na krok konceptu, pokusil se vidět intenzivnější nálady odrážející jeho filozofii, která je docela aktivní, ale zároveň se organizuje. Cestou vymyslel protichůdná slova, která důkladně zastupovali jeho myšlenku, například sladěním se vzduchem, což je název tohoto projektu. S ohledem na to představuje animace přesnější a jemnější okamžiky prvního slova. Na druhou stranu to skončí poměrně pružnou a uvolněnou vibrací, aby se projevilo poslední písmeno.

Název projektu : Alignment to Air, Jméno designérů : Jin Jeon, Jméno klienta : Jin Jeon(J2Motion).

Alignment to Air 3D Animace

Tento výjimečný design je držitelem ceny platinového designu v soutěži designu hraček, her a hobby produktů. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných platinou, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních designových hraček, her a hobby produktů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.