Designový Časopis
Designový Časopis
Vyvíjející Se Nábytek

dotdotdot.frame

Vyvíjející Se Nábytek Domy se zmenšují, takže potřebují lehký nábytek, který je univerzální. Dotdotdot.Frame je první mobilní, přizpůsobitelný nábytkový systém na trhu. Efektivní a kompaktní, rám může být připevněn ke zdi nebo se opřít o něj pro snadné umístění kolem domu. A jeho přizpůsobitelnost vychází z 96 děr a rozšiřujícího se sortimentu příslušenství, které se do nich upevní. Použijte jeden nebo spojte více systémů podle potřeby - je k dispozici nekonečná kombinace.

Název projektu : dotdotdot.frame, Jméno designérů : Leonid Davydov, Jméno klienta : dotdotdot.furniture.

dotdotdot.frame Vyvíjející Se Nábytek

Tento vynikající design je vítězem zlaté ceny za design v soutěži o výrobky pro osvětlení a světelné projekty. Určitě byste si měli prohlédnout portfolio oceněných oceněných designérů, kteří objevují mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních světelných produktů a projekčních projektů osvětlovacích projektů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.