Designový Časopis
Designový Časopis
Židle

Haleiwa

Židle Haleiwa splétá udržitelný ratan do zametacích křivek a vrhá zřetelnou siluetu. Přírodní materiály vzdávají poctu řemeslné tradici na Filipínách, přepracované do současnosti. Díky univerzálnosti designu, kterou tato židle spáruje nebo používá jako výrok, se tato židle přizpůsobí různým stylům. Haleiwa vytváří rovnováhu mezi formou a funkcí, půvabem a silou, architekturou a designem a je tak pohodlná, jak je krásná.

Re-Branding Společnosti

Astra Make-up

Re-Branding Společnosti Síla značky spočívá nejen v její schopnosti a vizi, ale také v komunikaci. Snadno použitelný katalog plný silné produktové fotografie; webové stránky zaměřené na spotřebitele, které poskytují on-line služby a přehled produktů značky. Vyvinuli jsme také vizuální jazyk v zastoupení senzace značky s módním stylem fotografie a řadou čerstvé komunikace v sociálních médiích, navázali dialog mezi společností a spotřebitelem.

Design Písma

Monk Font

Design Písma Monk usiluje o rovnováhu mezi otevřeností a čitelností humanistických bezpatkových serifů a pravidelnějším charakterem bezpatkových serifů. Ačkoli byl původně navržen jako latinské písmo, bylo brzy rozhodnuto, že pro zahrnutí arabské verze potřebuje širší dialog. Latina i arabština nám vytvářejí stejné odůvodnění a myšlenku sdílené geometrie. Síla procesu paralelního návrhu umožňuje, aby oba jazyky měly vyváženou harmonii a půvab. Arabština i latina hladce spolupracují a mají společné čítače, tloušťku stonku a zakřivené tvary.

Lampa Úkolu

Pluto

Lampa Úkolu Pluto udržuje důraz na styl. Jeho kompaktní, aerodynamický válec obíhá elegantní rukojeť posazená na úhlové stativové základně, což usnadňuje přesné umístění pomocí měkkého, ale zaostřeného světla. Jeho podoba byla inspirována dalekohledy, ale místo toho se snaží zaměřit na Zemi místo na hvězdy. Vyrobeno pomocí 3D tisku s využitím plastů na bázi kukuřice, je jedinečné, nejen pro použití 3D tiskáren průmyslovým způsobem, ale také ekologicky.

Obal

Winetime Seafood

Obal Návrh obalu série Winetime Seafood by měl prokázat čerstvost a spolehlivost produktu, měl by se lišit od konkurence, být harmonický a srozumitelný. Použité barvy (modrá, bílá a oranžová) vytvářejí kontrast, zdůrazňují důležité prvky a odrážejí umístění značky. Jedinečný vyvinutý koncept odlišuje řadu od ostatních výrobců. Strategie vizuálních informací umožnila identifikovat rozmanitost produktů řady a použití ilustrací namísto fotografií způsobilo, že obal bylo zajímavější.

Lampa

Mobius

Lampa Prsten Mobius dává inspiraci pro konstrukci lamp Mobius. Jeden pás lampy může mít dva stínové povrchy (tj. Oboustranný povrch), averzní a rubový, které uspokojí požadavky na všestranné osvětlení. Jeho zvláštní a jednoduchý tvar obsahuje tajemnou matematickou krásu. Proto bude do domovského života přivedena více rytmická krása.