Designový Časopis
Designový Časopis
Horolezecká Věž

Wisdom Path

Horolezecká Věž Nefunkční vodárenská věž byla vedením dílny rozhodnuta o rekonstrukci, aby se stala lezeckou stěnou. Být nejvyšší bod kolem je dobře viditelný mimo workshop. Má malebný výhled na jezero Senezh, dílnu a borový les. Po ukončení studia se studenti účastní slavnostního lezení na samotný vrchol věže jako pozorovací místo. Spirální pohyb kolem věže je symbolem procesu získávání zkušeností. A nejvyšší bod je symbolem životní zkušenosti, která se nakonec promění v kámen moudrosti.

Balení Šachových Tyčinek

K & Q

Balení Šachových Tyčinek Jedná se o obalový design pro pečené zboží (tyčinky, finančníci). S poměrem délky k šířce 8: 1 jsou strany těchto rukávů extrémně dlouhé a jsou pokryty šachovnicovým vzorem. Vzor pokračuje na přední stranu, která má také centrálně umístěné okno, skrz které je vidět obsah rukávu. Když je všech osm rukávů obsažených v této dárkové sadě zarovnáno, je odhalen krásný kostkovaný vzor šachovnice. Díky K & Q je vaše zvláštní příležitost tak elegantní, jako je čajový čas krále a královny.

Design Interiéru Knihovny

Veranda on a Roof

Design Interiéru Knihovny Kalpak Shah of Studio Course přepracoval horní úroveň mezonetového bytu v Pune v západní Indii a vytvořil mix vnitřních a venkovních pokojů obklopujících střešní zahradu. Cílem místního studia, které sídlí také v Pune, bylo transformovat málo využívané horní patro domu na oblast podobnou verandě tradičního indického domu.

Hudební Nástroj

DrumString

Hudební Nástroj Kombinace dvou nástrojů dohromady znamená zrodit nový zvuk, novou funkci v používání nástrojů, nový způsob, jak hrát na nástroj, nový vzhled. Také stupnice not pro bubny jsou jako D3, A3, Bb3, C4, D4, E4, F4, A4 a stupnice strunových not jsou navrženy v systému EADGBE. DrumString je lehký a má popruh, který je připevněn přes ramena a pas, proto používání a držení nástroje bude snadné a dává vám možnost použít dvě ruce.

Obalový Koláč

Miyabi Monaka

Obalový Koláč Jedná se o obalový design pro oplatkový koláč naplněný fazolovým džemem. Balíčky jsou navrženy s motivy tatami, které evokují japonskou místnost. Kromě obalů také přišli s designem obalu ve stylu rukávu. To umožnilo (1) ukázat tradiční krb, jedinečnou vlastnost čajovny a (2) vytvořit čajovny ve 2-matných, 3-matných, 4,5-matných, 18-matných a různých dalších velikostech. Zadní strana balení je zdobena jinými vzory než motivem tatami, takže je lze prodávat samostatně.

Hotel

Shang Ju

Hotel S krásou přírody a krásou lidstva, definicí City Resort Hotel je jasné, že se liší od místních hotelů. V kombinaci s místní kulturou a živými zvyky přidejte do pokojů eleganci a rým a poskytněte různé životní zkušenosti. Uvolněná a přísná práce na dovolené, plná elegance, čistého a měkkého života. Odhalte stav mysli, který skrývá mysl, a nechte hosty chodit v klidu města.