Designový Časopis
Designový Časopis
Kalendář

Calendar 2014 “Botanical Life”

Kalendář Botanical Life je kalendář zdůrazňující krásný rostlinný život v jediném listu. Otevřete list a postavte se na základnu, abyste si mohli vychutnat celou řadu vyskakovacích oken. Kvalitní designy mají sílu modifikovat prostor a přeměnit mysli jeho uživatelů. Nabízejí pohodlí při pohledu, držení a používání. Jsou naplněni lehkostí a prvkem překvapení, obohacujícím prostor. Naše originální výrobky jsou navrženy s využitím konceptu Life with Design.

Kalendář

Meet the Chef

Kalendář Jak může firemní kalendář přinést více podniků do místních restaurací v Thajsku v horských oblastech? A co vytvoření větší angažovanosti s kalendářem pomocí QR Code, když si chcete prohlédnout videoklipy „Secret Recipe“ s podpisovými pokrmy 12 thajských místních restaurací. Klipy budou nahrány na weby sociálních sítí pro snadné sdílení. Více pohledů pomůže restauracím lépe se poznat a může vést k vyšším prodejům. Výsledkem je, že místní individuální podnikatelé mohou stát sami, řídit své vybrané podnikání a nemusí opustit své rodné město.

Karta Zprávy

Pop-up Message Card “Leaves”

Karta Zprávy Listy jsou karty zpráv s motivy vyskakovacích listů. Rozjasněte své zprávy výrazným dotykem sezónní zelené. Dodává se v sadě čtyř různých karet se čtyřmi obálkami. Kvalitní designy mají sílu modifikovat prostor a přeměnit mysli jeho uživatelů. Nabízejí pohodlí při pohledu, držení a používání. Jsou naplněni lehkostí a prvkem překvapení, obohacujícím prostor. Naše originální výrobky jsou navrženy s využitím konceptu Life with Design.

Brož

Chiromancy

Brož Každý člověk je jedinečný a originální. To je patrné i ve vzorcích na našich prstech. Nakreslené čáry a znaky našich rukou jsou také docela originální. Kromě toho má každá osoba řadu kamenů, které jsou v jejich kvalitě nebo v souvislosti s osobními událostmi. Všechny tyto funkce dávají pozorujícímu pozorovateli tolik poučných a atraktivních, že umožňuje vytvářet personalizované šperky založené na těchto liniích a známkách jednotlivých věcí. Tento druh ozdob a šperků - tvoří váš osobní umělecký kód

Kalendář

Calendar 2014 “ZOO”

Kalendář Sestava papírového řemesla ZOO se snadno sestavuje. Není potřeba žádné lepidlo ani nůžky. Sestavte spojením částí se stejnou značkou. Každé zvíře bude dvouměsíční kalendář. Kvalitní designy mají sílu modifikovat prostor a přeměnit mysli jeho uživatelů. Nabízejí pohodlí při pohledu, držení a používání. Jsou naplněni lehkostí a prvkem překvapení, obohacujícím prostor. Naše originální výrobky jsou navrženy s využitím konceptu Life with Design.

Produkce / Post Produkce / Vysílání

Ashgabat Tele-radio Center ( TV Tower)

Produkce / Post Produkce / Vysílání Telekomunikační centrum Ashgabat (televizní věž) je monumentální budova vysoká 211 m, která se nachází v jižním okraji hlavního města Turkmenistánu v Ašchabadu na kopci 1024 m nad mořem. Televizní věž je hlavním střediskem pro produkci rozhlasových a televizních programů, postprodukci a vysílání. A je jedním z nejlepších příkladů nejmodernějších digitálních technologií. Televizní věž učinila Turkmenistán průkopníkem v terestriálním vysílání HD v Asii. TV Tower je největší technologická investice za posledních 20 let ve vysílání.