Designový Časopis
Designový Časopis
Design Interiéru

Suzhou MZS Design College

Design Interiéru Tento projekt se nachází v Suzhou, které je dobře známé tradičním čínským designem zahrady. Návrhářka se snažila spojit jak své modernistické cítění, tak Suzhou lidovou mluvu. Návrh vychází z tradiční architektury v Suzhou s využitím obílených omítkových stěn, měsíčních dveří a složité zahradní architektury, aby znovu představil lidovou lidovou reč v současném kontextu. Za účasti studentů byl znovu vytvořen nábytek z recyklovaných větví, bambusu a slaměných lan, což tomuto vzdělávacímu prostoru dalo zvláštní význam.

Messaging Chair

Kepler 186f

Messaging Chair Konstrukčním základem křesla Kepler-186f je rošt, připájený z ocelového drátu, ke kterému jsou prvky vyřezávané z dubu připevněny pomocí mosazných pouzder. Různé možnosti použití armatury se kombinují v harmonii s dřevěnými řezbářskými a klenotnickými prvky. Tento umělecký objekt představuje experiment, ve kterém jsou kombinovány různé estetické principy. Dá se to popsat jako „barbarské nebo nové baroko“, ve kterém se kombinují drsné a nádherné formy. V důsledku improvizace se Kepler stal vícevrstvým, obklopeným podtexty a novými detaily.

Parametrický Design

Titanium Choker

Parametrický Design Konstrukčně IOU používá 3D simulační software k vytváření parametrických modelů podobných stylu, kterým Zaha Hadid zvítězila ve světě architektury. Materiálem IOU představuje exkluzivní předměty v titanu s logy z 18 karátového zlata. Titan je nejžhavější v klenotnictví, ale je těžké s ním pracovat. Díky svým jedinečným vlastnostem jsou kousky nejen velmi lehké, ale umožňují jim vytvořit téměř jakoukoli barvu spektra.

Follow Focus Ad-On

ND Lens Gear

Follow Focus Ad-On ND LensGear přesně nastavuje samostředění na objektivy s různými průměry. Série ND LensGear pokrývá všechny objektivy jako žádný jiný dostupný LensGear. Žádné řezání a žádné ohýbání: Už žádné šroubováky, opotřebované pásy nebo nepříjemné zbytky popruhů, které vyčnívají. Všechno se hodí jako kouzlo. A další plus, jeho bez nářadí! Díky svému chytrému designu se jemně a pevně soustředí kolem objektivu.

Adaptérový Systém Pro Profesionální Natáčení

NiceDice

Adaptérový Systém Pro Profesionální Natáčení NiceDice-System je první multifunkční adaptér v kamerovém průmyslu. Díky tomu je docela příjemné připojit zařízení s různými standardy montáže od různých značek - například světla, monitory, mikrofony a vysílače - ke kamerám přesně tak, jak je to podle situace potřeba. Dokonce i nové vyvíjející se montážní standardy nebo nově zakoupené vybavení lze snadno integrovat do systému ND-System pouhým získáním nového adaptéru.

Restaurace Bar Střecha

The Atticum

Restaurace Bar Střecha Kouzlo restaurace v industriálním prostředí by se mělo odrážet v architektuře a zařízení. Černé a šedé vápenné omítky, které byly speciálně vyvinuty pro tento projekt, jsou toho důkazem. Jeho jedinečná hrubá struktura prochází všemi místnostmi. V detailním provedení byly záměrně použity materiály jako surová ocel, jejíž svarové švy a stopy po broušení zůstaly viditelné. Tento dojem je podpořen volbou okenních rámů. Tyto studené prvky kontrastují s teplým dubovým dřevem, ručně hoblovanými rybími parketami a plně osázenou stěnou.