Designový Časopis
Designový Časopis
Konferenční Stolek

Cube

Konferenční Stolek Návrh byl inspirován geometrickými sochami Golden Ratio a Mangiarotti. Forma je interaktivní a nabízí uživateli různé kombinace. Konstrukce se skládá ze čtyř konferenčních stolů různých velikostí a pouzdra uspořádaného kolem krychle, což je světelný prvek. Prvky designu jsou multifunkční, aby vyhovovaly potřebám uživatele. Výrobek je vyroben z korianového materiálu a překližky.

Umělecká Instalace

Pretty Little Things

Umělecká Instalace Pretty Little Things prozkoumává svět lékařského výzkumu a složité snímky, které jsou vidět pod mikroskopem, a interpretuje je do moderních abstraktních vzorů prostřednictvím výbuchů zářivé palety barev fluro. Více než 250 metrů dlouhá, s více než 40 samostatnými uměleckými díly, je to instalace ve velkém měřítku, která veřejnosti představí krásu výzkumu.

Instalace

The Reflection Room

Instalace Reflexní místnost, inspirovaná červenou barvou, která symbolizuje štěstí v čínské kultuře, je prostorový zážitek, který byl vytvořen zcela z červených zrcadel a vytváří nekonečný prostor. Uvnitř typografie hraje roli spojování publika se všemi hlavními hodnotami čínského Nového roku a vybízí lidi, aby se zamysleli nad rokem, který byl rokem a rokem předcházejícím.

Aktivace Události

Home

Aktivace Události Domov zahrnuje nostalgii osobního domova a je kombinací starého a nového. Zadní zeď pokrývá obrazy z roku 1960, na displeji jsou rozptýleny malé osobní memento. Společně jsou tyto věci propleteny v hromadě řetězců tvořících dohromady jeden příběh, kde čekající, kde divák stojí, odhaluje zprávu.

Umělecká Instalace

The Future Sees You

Umělecká Instalace Budoucnost vás vidí krásu optimismu, který představuje mladý kreativní dospělý - budoucí myslitelé, inovátoři, návrháři a umělci vašeho světa. Dynamický vizuální příběh, promítaný přes 30 oken na 5 úrovních, oči vyzařují zářivým spektrem barev a občas vypadají, že sledují dav, když vypadají s důvěrou do noci. Těmito očima vidí budoucnost, myslitele, inovátora, designéra a umělce: zítřejší kreativy, které změní svět.

Komerční Design Interiéru

KitKat

Komerční Design Interiéru Reprezentujte koncept a celkovou značku inovativním způsobem prostřednictvím designu obchodu, konkrétně pro kanadský trh a klientelu Yorkdale. Využití zkušeností z předchozího vyskakovacího a mezinárodního umístění k inovaci a přehodnocení celého zážitku. Vytvořte ultrafunkční obchod, který by dobře fungoval pro velmi vysoký provoz, složitý prostor.