Designový Časopis
Designový Časopis
Task Light

Linear

Task Light Technika ohýbání trubek lineárního světla se nesmírně používá pro výrobu součástí vozidla. Tekutá úhlová čára je realizována přesnou kontrolou tchajwanského výrobce, takže má minimální materiál pro konstrukci lineární lehké, silné a přenosné; ideální pro rozsvícení moderního interiéru. Používá čipy LED pro stmívání bez blikání s funkcí paměti, která se zapne při předchozí nastavené hlasitosti. Lineární úloha je navržena tak, aby ji uživatel mohl snadno sestavit, sestával z netoxického materiálu a je dodáván s plochým obalem; dělá vše pro snížení dopadu na životní prostředí.

Pracovní Plocha

Dava

Pracovní Plocha Dava je vyvinut pro kanceláře v otevřeném prostoru, školy a univerzity, kde jsou důležité klidné a koncentrované pracovní fáze. Moduly snižují akustické a vizuální poruchy. Díky svému trojúhelníkovému tvaru je nábytek prostorově efektivní a umožňuje celou řadu možností uspořádání. Materiály Dava jsou WPC a plsť z vlny, které jsou biologicky rozložitelné. Plug-in systém upevňuje obě stěny k desce stolu a zdůrazňuje jednoduchost výroby a manipulace.

Bytový Dům

Brooklyn Luxury

Bytový Dům Tento projekt, inspirovaný vášní klienta pro bohatá historická sídla, představuje přizpůsobení funkcionalismu a tradice záměrům současnosti. Proto byl klasický styl vybrán, přizpůsoben a stylizován kánonům moderního designu a moderních technologií, k vytvoření tohoto projektu přispěly kvalitní materiály nové kvality - skutečný klenot architektury New Yorku. Očekávané výdaje přesáhnou 5 milionů amerických dolarů, nabídnou předpoklad vytvoření stylového a bohatého interiéru, ale také funkční a pohodlný.

Chytrý Nábytek

Fluid Cube and Snake

Chytrý Nábytek Společnost Hello Wood vytvořila řadu venkovního nábytku s inteligentními funkcemi pro komunitní prostory. Představili si žánr veřejného nábytku a navrhli vizuálně poutavé a funkční instalace s osvětlovacím systémem a zásuvkami USB, které vyžadovaly integraci solárních panelů a baterií. Had je modulární struktura; jeho prvky jsou variabilní, aby se vešly na dané místo. Fluid Cube je pevná jednotka se skleněnou střechou se solárními články. Studio se domnívá, že účelem designu je proměnit předměty každodenního použití v příjemné předměty.

Jídelní Stůl

Augusta

Jídelní Stůl Augusta interpretuje klasický jídelní stůl. Zastupující generace před námi se zdá, že design vyrůstá z neviditelného kořene. Nohy stolu jsou orientovány na toto společné jádro a sahají až k držení stolního stolu. Masivní evropské ořechové dřevo bylo vybráno pro svůj význam moudrosti a růstu. Dřevo obvykle vyřazené výrobci nábytku se používá pro své úkoly, se kterými je možné pracovat. Uzly, trhliny, chvění větru a jedinečné víry vyprávějí příběh o životě stromu. Jedinečnost dřeva umožňuje tomuto příběhu žít v kusu rodinného dědictví.

Kosmetický Obal

Clive

Kosmetický Obal Koncept kosmetických obalů Clive se zrodil jako jiný. Jonathan nechtěl jen vytvořit další značku kosmetiky s běžnými výrobky. Odhodlaný prozkoumat větší citlivost a o něco více, než si myslí v oblasti osobní péče, řeší jeden hlavní cíl. Rovnováha mezi tělem a myslí. S havajským inspirovaným designem poskytuje kombinace tropických listů, tonality moře a hmatového zážitku z balíčků pocit relaxace a klidu. Tato kombinace umožňuje přenést zážitek z tohoto místa do designu.

Designový rozhovor dne

Rozhovory se světoznámými designéry.

Přečtěte si nejnovější rozhovory a rozhovory o designu, kreativitě a inovacích mezi novinářem designu a světově proslulými designéry, umělci a architekty. Podívejte se na nejnovější designérské projekty a oceněné designy slavných návrhářů, umělců, architektů a inovátorů. Objevte nové poznatky o kreativitě, inovacích, umění, designu a architektuře. Zjistěte více o procesech designu velkých návrhářů.