Designový Časopis
Designový Časopis
Aktivace Události

Home

Aktivace Události Domov zahrnuje nostalgii osobního domova a je kombinací starého a nového. Zadní zeď pokrývá obrazy z roku 1960, na displeji jsou rozptýleny malé osobní memento. Společně jsou tyto věci propleteny v hromadě řetězců tvořících dohromady jeden příběh, kde čekající, kde divák stojí, odhaluje zprávu.

Umělecká Instalace

The Future Sees You

Umělecká Instalace Budoucnost vás vidí krásu optimismu, který představuje mladý kreativní dospělý - budoucí myslitelé, inovátoři, návrháři a umělci vašeho světa. Dynamický vizuální příběh, promítaný přes 30 oken na 5 úrovních, oči vyzařují zářivým spektrem barev a občas vypadají, že sledují dav, když vypadají s důvěrou do noci. Těmito očima vidí budoucnost, myslitele, inovátora, designéra a umělce: zítřejší kreativy, které změní svět.

Komerční Design Interiéru

KitKat

Komerční Design Interiéru Reprezentujte koncept a celkovou značku inovativním způsobem prostřednictvím designu obchodu, konkrétně pro kanadský trh a klientelu Yorkdale. Využití zkušeností z předchozího vyskakovacího a mezinárodního umístění k inovaci a přehodnocení celého zážitku. Vytvořte ultrafunkční obchod, který by dobře fungoval pro velmi vysoký provoz, složitý prostor.

Design Interiéru

Arthurs

Design Interiéru Moderní severoamerický gril, koktejlový salonek a střešní terasa nacházející se v Torontu v centru Toronta slaví vytříbené klasické menu a shovívavé nápoje z podpisů. Restaurace Arthur's Restaurant má tři odlišné prostory (jídelní kout, bar a střešní terasu), které se cítí intimní a zároveň prostorné. Strop je jedinečný svým designem fasetovaných dřevěných panelů s dřevěnou dýhou, konstruovanou tak, aby vylepšil osmiúhelníkový tvar místnosti a napodobil vzhled broušeného křišťálu visícího výše.

Zábavný Dům Pro Děti

Fun house

Zábavný Dům Pro Děti Tento design budovy je určen k tomu, aby se děti učily a hrály, což je dům super zábavy od super otce. Designer spojil zdravé materiály a bezpečnostní tvary a vytvořil tak nádherný a zajímavý prostor. Snažili se vytvořit pohodlný a hřejivý dětský herní dům a pokusili se prohloubit vztah rodič-dítě. Klient řekl projektantovi, aby dosáhl 3 cílů, kterými byly: (1) přírodní a bezpečnostní materiály, (2) děti a rodiče šťastní a (3) dostatek úložného prostoru. Návrhář našel jednoduchou a jasnou metodu k dosažení cíle, kterým je domov, samotný začátek dětského prostoru.

Interiérový Dům

Spirit concentration

Interiérový Dům Jaký je prostor pro dům? Designér věří, že design vychází z požadavků majitele a dosahuje duše do vesmíru. Proto návrhář navigoval svůj účel prostoru u krásného páru. Oba majitelé milují materiály a designové řešení ve vztahu k japonské kultuře. Pro reprezentaci vzpomínek mezi jejich myslí se rozhodli použít různé textury dřeva k vytvoření domu duše. V důsledku toho vytvořili 3 konsenzuální cíle tohoto ideálního domu, které byly (1) klidná atmosféra, (2) flexibilní a okouzlující veřejné prostory a (3) pohodlné a neviditelné soukromé prostory.

Designový rozhovor dne

Rozhovory se světoznámými designéry.

Přečtěte si nejnovější rozhovory a rozhovory o designu, kreativitě a inovacích mezi novinářem designu a světově proslulými designéry, umělci a architekty. Podívejte se na nejnovější designérské projekty a oceněné designy slavných návrhářů, umělců, architektů a inovátorů. Objevte nové poznatky o kreativitě, inovacích, umění, designu a architektuře. Zjistěte více o procesech designu velkých návrhářů.