Designový Časopis
Designový Časopis
Skládací Stolička

Tatamu

Skládací Stolička Do roku 2050 budou ve městech žít dvě třetiny populace Země. Hlavní ambicí za Tatamu je poskytnout flexibilní nábytek lidem, jejichž prostor je omezený, včetně těch, kteří se často pohybují. Cílem je vytvořit intuitivní nábytek, který kombinuje robustnost s ultratenkým tvarem. K nasazení stolice je zapotřebí pouze jeden otočný pohyb. Zatímco všechny závěsy vyrobené z odolné textilie udržují nízkou hmotnost, dřevěné boky poskytují stabilitu. Jakmile je na něj aplikován tlak, stolička se díky jedinečnému mechanismu a geometrii zesílí, jakmile se kusy blokují.

Fotografie

The Japanese Forest

Fotografie Japonský les je převzat z japonské náboženské perspektivy. Jedním z japonských starověkých náboženství je animismus. Animismus je víra, že úmysly mají také bytosti jiné než člověk, zátiší (minerály, artefakty atd.) A neviditelné věci. Fotografie je podobná této. Masaru Eguchi střílí něco, co v objektu vyvolává pocit. Stromy, tráva a minerály cítí vůli života. A dokonce i artefakty, jako jsou přehrady, které zůstaly v přírodě po dlouhou dobu, cítí vůli. Stejně jako vidíte nedotčenou přírodu, budoucnost uvidí současnou scenérii.

Kolekce Kosmetiky

Woman Flower

Kolekce Kosmetiky Tato kolekce je inspirována přehnanými oděvními styly středověkých evropských dám a tvarem pohledu z ptačí perspektivy. Návrhář tyto formy extrahoval a použil je jako kreativní prototypy a v kombinaci s designem produktu vytvořil jedinečný tvar a módní smysl a ukázal bohatou a dynamickou formu.

Kniha Design

Josef Koudelka Gypsies

Kniha Design Světově proslulý fotograf Josef Kudelka uspořádal své výstavy fotografií v mnoha zemích po celém světě. Po dlouhém čekání se v Koreji konečně konala cikánská výstava Kudelka a byla vytvořena jeho fotokniha. Vzhledem k tomu, že se jednalo o první výstavu v Koreji, požádal autor, aby chtěl vytvořit knihu, aby mohl cítit Koreji. Hangeul a Hanok jsou korejská písmena a architektura, které představují Koreu. Text odkazuje na mysl a architektura znamená formu. Inspirovaný těmito dvěma prvky chtěl navrhnout způsob, jak vyjádřit korejské vlastnosti.

Veřejné Umění

Flow With The Sprit Of Water

Veřejné Umění Komunitní prostředí je často znečištěno interpersonálními a intraosobními disonancemi svých obyvatel, což má za následek viditelný a neviditelný chaos v okolí. Nevědomý účinek této poruchy spočívá v tom, že obyvatelé upadají do neklidu. Tato obvyklá a cyklická agitace ovlivňuje tělo, mysl a ducha. Sochařský průvodce, ženich, očišťuje a posiluje pozitivní „čchi“ prostoru a zaměřuje se na příjemné a mírové výsledky. S jemným posunem v jejich prostředí je veřejnost vedena k rovnováze mezi jejich vnitřní a vnější realitou.

Design Značky

Queen

Design Značky Rozšířený design je založen na konceptu královny a šachovnice. S oběma barvami černá a zlatá, má design zprostředkovat pocit prvotřídní kvality a přetvořit vizuální obraz. Kromě kovových a zlatých linií použitých v samotném produktu je prvek scény konstruován tak, aby vyrazil válečný dojem šachů, a pomocí koordinace jevištního osvětlení vytváříme kouř a světlo války.

Designový rozhovor dne

Rozhovory se světoznámými designéry.

Přečtěte si nejnovější rozhovory a rozhovory o designu, kreativitě a inovacích mezi novinářem designu a světově proslulými designéry, umělci a architekty. Podívejte se na nejnovější designérské projekty a oceněné designy slavných návrhářů, umělců, architektů a inovátorů. Objevte nové poznatky o kreativitě, inovacích, umění, designu a architektuře. Zjistěte více o procesech designu velkých návrhářů.