Designový Časopis
Designový Časopis
Koncový Stůl

TIND End Table

Koncový Stůl Koncový stůl TIND je malý, ekologický stůl se silnou vizuální přítomností. Recyklovaná ocelová střecha byla řezána vodním paprskem se složitým vzorem, který vytváří živé vzory světla a stínu. Tvary bambusových nohou jsou určeny vzorováním v ocelové horní části a každá ze čtrnácti nohou prochází ocelovou horní částí a poté je proříznuta v jedné rovině. Při pohledu shora vytváří karbonizovaný bambus aretační vzorec, umístěný vedle děrované oceli. Bambus je rychle obnovitelná surovina, protože bambus je rychle rostoucí tráva, ne produkt ze dřeva.

Multifunkční Skříň

Shanghai

Multifunkční Skříň Multifunkční skříň „Šanghaj“. Vzor průčelí a lakonický tvar působí jako „dekorativní stěna“, což umožňuje vnímat šatní skříň jako dekorativní komponentu. „All inclusive“ systém: zahrnuje úložiště různých objemů; vestavěné noční stolky, které jsou součástí průčelí skříně, se otevírají a zavírají jedním tlačením průčelí; 2 vestavěné noční lampy skryté pod mimořádným objemem na obou stranách postele. Hlavní část skříně je vyrobena z drobného dřevěného kusu. Skládá se z 1500 kusů kemp a 4500 kusů běleného dubu.

Hračka

Rocking Zebra

Hračka Děti milují tuto nebezpečnou houpací hračku, zatímco moderní vzhled, zábavná grafika a přírodní dřevo jsou v moderním domě skutečnými poutači. Výzva pro design spočívala v zachování základní povahy klasické dědické hračky, přičemž se využívaly pokročilé techniky a modulární konstrukční systém, který umožňuje budoucí další druhy zvířat s minimálními částečnými změnami. Balený produkt musí být také kompaktní a do 10 kg pro přímé kanály internetového prodeje. Použití vlastního tiskového laminátu je skutečný první a výsledkem je dokonalé vykreslení barev / vzorů na povrchu zcela odolném proti poškrábání

Nábytek Pro Domácí Stůl

Marken Desk

Nábytek Pro Domácí Stůl Vizuálně lehký pocit tohoto elegantního a přesto silného stolu nás zavede zpět do skandinávské školy designu. Nešikovný tvar nohou, způsob, jakým se naklánějí dopředu, téměř jako lordové gesto pozdravu, nám připomíná silouette ušlechtilého muže s kloboukem z pozdravu dámy. Stůl nás vítá, abychom ji mohli používat. Tvar zásuvek, jako oddělené končetiny stolu, s jejich zavěšeným pocitem a čelním personifikovaným vzhledem, prohledává místnost jako ostražité oči.

Barová Židle

Barcycling Chair

Barová Židle Barcycling je barová židle, která je navržena pro sportovní tematické prostory. Pozornost je věnována dynamice na barové židli, díky sedlu a pedálu jízdního kola. „Zatímco měkkost polyuretanu, přírodní kůže a kvality šití rukou symbolizuje trvanlivost.Na rozdíl od standartní barové židle tuto polohu opěrky nohou nelze změnit, barcycling umožňuje variabilní sezení s udržením pedálů na různých místech. To umožňuje delší a pohodlnější sedící.

Kalendář

2013 goo Calendar “MONTH & DAY”

Kalendář Unikátní a hravý propagační kalendář vyvinutý a vytvořený pro webovou stránku goo využívá papírové textury a dává zamyšlení nad funkčností. Toto vydání 2013 je organizátor kalendáře a rozvrhu, který je sloučen do jednoho s prostorem pro psaní v celoročních plánech a denních rozvrzích. Papír s vysokou kvalitou pro kalendář a levný papír, který je vhodný pro poznámky k poznámkám pro organizátora plánu, byl pečlivě vybrán a kontrast, který byl vytvořen, se hodí jako součást návrhu kalendáře. Přidaná funkce organizátora výplňového plánu je perfektní jako uživatelsky příjemný stolní kalendář.