Designový Časopis
Designový Časopis
Výstavní Stánek

Onn Exhibition

Výstavní Stánek Onn je prémiově vyráběná tradice míchání produktů s moderními designy prostřednictvím kulturních aktiv. Materiály, barvy a produkty společnosti Onn jsou inspirovány přírodou, která osvětluje tradiční postavy chutí brilantnosti. Výstavní stánek byl zkonstruován tak, aby replikoval scénu přírody pomocí materiálů, které jsou spolu s výrobky doplňovány, aby se stal harmonizovaným uměleckým dílem samotným.

Kalendář

calendar 2013 “Farm”

Kalendář The Farm je kalendář kitset paper animal. Plně smontovaný vytváří nádhernou miniaturní farmu se šesti různými zvířaty. Život s designem: Kvalitní designy mají schopnost modifikovat prostor a přeměňovat mysli jeho uživatelů. Nabízejí pohodlí při pohledu, držení a používání. Jsou naplněni lehkostí a prvkem překvapení, obohacujícím prostor. Naše originální výrobky jsou navrženy s využitím konceptu „Život s designem“.

Kabát Stojan

Lande

Kabát Stojan Stojan Coat byl navržen jako vysoce dekorativní a funkční kancelářská socha, fúze umění a funkce. Kompozice byla považována za estetickou formu, která ozdobuje kancelářské prostory a chrání dnes nejznámější firemní oděv, Blazer. Konečným výsledkem je velmi energický a sofistikovaný kousek. Výroba a maloobchod byl moudrý, lehký, silný a masově vyrobitelný.

Led Přívěsek Lampa

Stratas.07

Led Přívěsek Lampa Díky vysokému standardu zpracování a dokonalosti v každém detailu se snažíme vytvořit jednoduchý, čistý a nadčasový design. Zejména Stratas.07 se svým dokonale symetrickým tvarem naprosto dodržuje pravidla této specifikace. Vestavěný LED modul Xicato XSM Artist Series má index Rendering Color> / = 95, svítivost 880lm, výkon 17W, barevnou teplotu 3000 K - teplá bílá (2700 K / 4000 K k dispozici na vyžádání) . Životnost LED modulů je stanovena výrobcem s 50 000 hodin - L70 / B50 a barva je po celou dobu životnosti konzistentní (1x2 krok MacAdams po celou dobu životnosti).

Kalendář

calendar 2013 “Rocking Chair”

Kalendář Houpací křeslo je volně stojící stolní kalendář ve tvaru miniaturní židle. Postupujte podle průvodce a sestavte houpací křeslo, které se houpe tam a zpět stejně jako skutečné. Zobrazte aktuální měsíc na opěradle židle a další měsíc na sedadle. Život s designem: Kvalitní designy mají schopnost modifikovat prostor a přeměňovat mysli jeho uživatelů. Nabízejí pohodlí při pohledu, držení a používání. Jsou naplněni lehkostí a prvkem překvapení, obohacujícím prostor. Naše originální výrobky jsou navrženy s využitím konceptu „Život s designem“.

Elektrické Kolo

ICON E-Flyer

Elektrické Kolo ICON a Vintage Electric spolupracovali na návrhu tohoto nadčasového elektrického kola. ICON E-Flyer, navržený a postavený v Kalifornii s nízkým objemem, se vdává za vintage design s moderními funkcemi, aby vytvořil zřetelné a schopné řešení osobní dopravy. Mezi vlastnosti patří rozsah 35 mil, nejvyšší rychlost 22 MPH (35 MPH v závodním režimu!) A dvouhodinová doba nabíjení. Externí konektor USB a připojovací bod nabíjení, regenerativní brzdění a komponenty nejvyšší kvality v celém rozsahu. www.iconelectricbike.com