Designový Časopis
Designový Časopis
Dárkové Balení Koláče

Marais

Dárkové Balení Koláče Dárkové balení na dorty (finančník). Obrázek ukazuje krabici o velikosti 15 dortů (dvě oktávy). Dárkové krabičky obvykle jednoduše sladí všechny dorty. Jejich krabice individuálně zabalených dortů se však liší. snižují náklady zaměřením pouze na jeden design a při využití všech šesti ploch dokázali znovu vytvořit všechny typy klávesnic. Pomocí tohoto návrhu mohou vytvářet libovolnou velikost klávesnice, od malých klávesnic až po plnohodnotné 88-klávesové klavíry a ještě větší. Například pro jednu oktávu 13 klíčů používají 8 dortů. A 88palcovým klavírem by byla dárková krabička s 52 dorty.

Název projektu : Marais, Jméno designérů : Kazuaki Kawahara, Jméno klienta : Latona Marketing Inc..

Marais Dárkové Balení Koláče

Tento výjimečný design je držitelem ceny platinového designu v soutěži designu hraček, her a hobby produktů. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných platinou, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních designových hraček, her a hobby produktů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.