Designový Časopis
Designový Časopis
Recyklovatelný Systém Třídění Odpadu

Spider Bin

Recyklovatelný Systém Třídění Odpadu Spider bin je univerzální a ekonomické řešení pro třídění recyklovatelných materiálů. Skupina pop-up zásobníků je vytvořena pro domácnosti, kanceláře nebo venku. Jedna položka má dvě základní části: rám a tašku. Snadno se přemísťuje z jednoho místa na druhé, pohodlné pro přepravu a skladování, protože může být plochý, když se nepoužívá. Kupující si objednávají spider bin online, kde si mohou vybrat velikost, počet Spider Bins a typ sáčku podle svých potřeb.

Název projektu : Spider Bin, Jméno designérů : Urte Smitaite, Jméno klienta : isort.

Spider Bin Recyklovatelný Systém Třídění Odpadu

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.