Designový Časopis
Designový Časopis
Automatický Kávovar

F11

Automatický Kávovar Díky jednoduchým a elegantním, čistým liniím a vysoce kvalitním materiálům je design F11 vhodný pro profesionální i domácí prostředí. Plně barevný 7 "dotykový displej je velmi snadno ovladatelný a intuitivní. F11 je stroj" one touch ", kde si můžete přizpůsobit své oblíbené nápoje pro rychlý výběr. Patentovaná varná jednotka může nabízet stlačenou espreso nebo netlakovou běžnou kávu a aroma je zaručeno keramickými plochými lopatkami.

Bezpečnostní Zařízení

G2 Face Recognition

Bezpečnostní Zařízení Díky vysoké kvalitě materiálů a jednoduchosti designu je toto bezpečnostní zařízení pro rozpoznávání tváře fantazie, stylové a robustní. Pokročilá technologie uvnitř, aby se stala jednou z nejrychlejších na světě a velmi přesná, nikdo nemůže podvádět svůj algoritmus. Voděodolný produkt s atmosférou vedeným světlem na zadní straně vytváří okolní náladu i v nejchladnějších kancelářích. Díky kompaktní velikosti je možné jej umístit téměř všude a tvar umožňuje umístění vodorovně nebo svisle.

Vyvíjející Se Nábytek

dotdotdot.frame

Vyvíjející Se Nábytek Domy se zmenšují, takže potřebují lehký nábytek, který je univerzální. Dotdotdot.Frame je první mobilní, přizpůsobitelný nábytkový systém na trhu. Efektivní a kompaktní, rám může být připevněn ke zdi nebo se opřít o něj pro snadné umístění kolem domu. A jeho přizpůsobitelnost vychází z 96 děr a rozšiřujícího se sortimentu příslušenství, které se do nich upevní. Použijte jeden nebo spojte více systémů podle potřeby - je k dispozici nekonečná kombinace.

Recyklovatelný Systém Třídění Odpadu

Spider Bin

Recyklovatelný Systém Třídění Odpadu Spider bin je univerzální a ekonomické řešení pro třídění recyklovatelných materiálů. Skupina pop-up zásobníků je vytvořena pro domácnosti, kanceláře nebo venku. Jedna položka má dvě základní části: rám a tašku. Snadno se přemísťuje z jednoho místa na druhé, pohodlné pro přepravu a skladování, protože může být plochý, když se nepoužívá. Kupující si objednávají spider bin online, kde si mohou vybrat velikost, počet Spider Bins a typ sáčku podle svých potřeb.

Skořice Rolka S Medem

Heaven Drop

Skořice Rolka S Medem Nebe Drop je skořice rolka plná čistého medu, který se používá s čajem. Záměrem bylo kombinovat dvě jídla, která se používají samostatně, a vytvořit zcela nový produkt. Designéři se inspirovali strukturou skořice, použili její válečkovou formu jako nádobu na med a pro balení skořicových rolí použili včelí vosk k izolaci a zabalení skořice. Na jeho povrchu jsou znázorněny egyptské postavy, a to proto, že Egypťané jsou první lidé, kteří si uvědomili důležitost skořice a použili med jako poklad! Tento produkt by mohl být symbolem nebes ve vašich čajových šálcích.

Jídlo

Drink Beauty

Jídlo Drink Beauty je jako krásný klenot, který můžete pít! Udělali jsme kombinaci dvou předmětů, které byly použity samostatně s čajem: Skalní bonbóny a plátky citronu. Tento design je zcela poživatelný. Přidáním plátky citronu ke struktuře bonbónů se jeho chuť stává neuvěřitelně lepší a její hodnota jídla se zvyšuje díky vitamínům citronu. Designéři jednoduše vyměnili tyčinky, k nimž byly uchovány krystaly rockových cukrovinek, plátek sušeného citronu. Drink Beauty je kompletním příkladem moderního světa, který přináší krásu a efektivitu dohromady.