Designový Časopis
Designový Časopis
Hudební Nástroj

DrumString

Hudební Nástroj Kombinace dvou nástrojů dohromady znamená zrodit nový zvuk, novou funkci v používání nástrojů, nový způsob, jak hrát na nástroj, nový vzhled. Také stupnice not pro bubny jsou jako D3, A3, Bb3, C4, D4, E4, F4, A4 a stupnice strunových not jsou navrženy v systému EADGBE. DrumString je lehký a má popruh, který je připevněn přes ramena a pas, proto používání a držení nástroje bude snadné a dává vám možnost použít dvě ruce.

Obalový Koláč

Miyabi Monaka

Obalový Koláč Jedná se o obalový design pro oplatkový koláč naplněný fazolovým džemem. Balíčky jsou navrženy s motivy tatami, které evokují japonskou místnost. Kromě obalů také přišli s designem obalu ve stylu rukávu. To umožnilo (1) ukázat tradiční krb, jedinečnou vlastnost čajovny a (2) vytvořit čajovny ve 2-matných, 3-matných, 4,5-matných, 18-matných a různých dalších velikostech. Zadní strana balení je zdobena jinými vzory než motivem tatami, takže je lze prodávat samostatně.

Hotel

Shang Ju

Hotel S krásou přírody a krásou lidstva, definicí City Resort Hotel je jasné, že se liší od místních hotelů. V kombinaci s místní kulturou a živými zvyky přidejte do pokojů eleganci a rým a poskytněte různé životní zkušenosti. Uvolněná a přísná práce na dovolené, plná elegance, čistého a měkkého života. Odhalte stav mysli, který skrývá mysl, a nechte hosty chodit v klidu města.

Design Interiéru Penzionu

The MeetNi

Design Interiéru Penzionu Pokud jde o konstrukční prvky, není zamýšleno, aby byly komplikované nebo minimalistické. Jako základ bere čínskou jednoduchou barvu, ale pomocí texturované barvy ponechává prázdné místo, které tvoří orientální umělecké pojetí v souladu s moderní estetikou. Moderní humanistické bytové doplňky a tradiční dekorace s historickými příběhy se zdají být starověké a moderní dialogy plynoucí v prostoru, s neuspěchaným starodávným šarmem.

Design Interiéru Hotelu

New Beacon

Design Interiéru Hotelu Prostor je kontejner. Návrhář do ní vnáší emoce a prvky vesmíru. V kombinaci s charakteristikami vesmíru Noumenon dokončuje návrhář odpočet od emocí k posloupnosti uspořádáním vesmírné trasy a poté vytváří úplný příběh. Lidské emoce jsou přirozeně sráženy a sublimovány skrze zkušenost. Používá moderní techniky k metaforě kultury starověkého města a ukazuje estetickou moudrost po tisíce let. Design jako divák pomalu vypráví, jak město živí současným lidským životem svým kontextem.

Klinika

Chibanewtown Ladies

Klinika Důležitým prvkem tohoto návrhu bylo, že lidé přicházející do nemocnice by byli uvolněni. Jako prostorový prostor je vedle ošetřovny zřízen pult jako ostrovní kuchyně, aby mohli v čekárně vydělat mléko pro dítě. Oblast pro děti, která je ve středu prostoru, je symbolem prostoru a mohou sledovat děti odkudkoli. Pohovka umístěná na zdi má výšku, která usnadňuje těhotné ženě sedět, zadní úhel je nastavena a tvrdost polštáře je nastavena tak, aby nebyla příliš měkká.