Designový Časopis
Designový Časopis
Brýle Shop

FVB

Brýle Shop Brýle shop se snaží vytvořit jedinečný prostor. dobrým využitím rozšířené sítě s různými velikostmi otvorů pomocí rekombinace a vrstvení a jejich aplikováním od architektonické stěny po vnitřní strop je ukázána charakteristika konkávní čočky - různé účinky vůle a nejasnosti. Při použití konkávních čoček s různorodostí úhlu jsou zkroucené a nakloněné efekty obrazů prezentovány na stropním designu a vitríně. Vlastnost vypouklé čočky, která mění velikost objektů podle přání, je vyjádřena na výstavní stěně.

Vila

Shang Hai

Vila Vila byla inspirována filmem The Great Gatsby, protože majitel muže je také ve finančním průmyslu a hostitelka má rád starý styl Šanghaje ve 30. letech 20. století. Poté, co designéři studovali fasádu budovy, uvědomili si, že má také styl ve stylu Art Deco. Vytvořili jedinečný prostor, který vyhovuje oblíbenému stylu Art Deco z 30. let 20. století a odpovídá současným životním stylům. Aby si udrželi soudržnost prostoru, vybrali si francouzský nábytek, lampy a doplňky navržené ve 30. letech.

Vila

One Jiyang Lake

Vila Jedná se o soukromou vilu nacházející se v jižní Číně, kde designéři v praxi uplatňují teorii buddhismu Zen, aby provedli návrh. Tím, že opustili zbytečné a používali přirozené, intuitivní materiály a stručné metody navrhování, vytvořili návrháři jednoduchý, tichý a pohodlný moderní orientální životní prostor. Pohodlný moderní orientální obytný prostor používá stejný jednoduchý designový jazyk jako vysoce kvalitní italský moderní nábytek do vnitřního prostoru.

Lékařská Kosmetika

Chun Shi

Lékařská Kosmetika Koncepce designu tohoto projektu je „klinika na rozdíl od kliniky“ a byla inspirována několika malými, ale krásnými uměleckými galeriemi a designéři doufají, že tato lékařská klinika má temperament galerie. Tímto způsobem mohou hosté cítit elegantní krásu a uvolněnou atmosféru, nikoli stresující klinické prostředí. Ke vchodu přidali baldachýn a nekonečný okrajový bazén. Bazén vizuálně spojuje s jezerem a odráží architekturu a denní světlo, přitahuje hosty.

Přívěsek

Taq Kasra

Přívěsek Taq Kasra, což znamená kasra arch, je mementem království Sasani, které je nyní v Iráku. Tento přívěsek inspirovaný geometrií Taq kasry a velikostí bývalých svrchovaností, které byly ve své struktuře a subjektivismu, byl použit v této architektonické metodě k vytvoření tohoto étosu. Nejdůležitějším atributem je moderní design, díky kterému se z něj stal kus se zřetelným pohledem, takže z bočního pohledu vypadá jako tunel a přináší subjektivismus a tvoří čelní pohled, který vytvořil klenutý prostor.

Konferenční Stolek

Planck

Konferenční Stolek Stůl je vyroben z různých kusů překližky, které jsou slepeny pod tlakem. Povrchy jsou pískovány a opatřeny závity matným a velmi silným lakem. Existují 2 úrovně - protože vnitřek stolu je dutý - což je velmi praktické pro umisťování časopisů nebo přehozů. Pod stolem jsou zabudovány kulky. Mezera mezi podlahou a stolem je tedy velmi malá, ale zároveň se snadno pohybuje. Způsob, jakým je překližka používána (svisle), ji dělá velmi silnou.