Designový Časopis
Designový Časopis
Soukromá Zahrada

Ryad

Soukromá Zahrada Výzva spočívala v modernizaci starého venkovského domu a proměnila ho v říši klidu a klidu a komplexně pracovala na architektonické i krajinné oblasti. Fasáda byla obnovena, na dlažbách byly provedeny stavební práce a byl vybudován plavecký bazén a opěrné zdi, čímž byly vytvořeny nové kovárny pro klenby, zdi a ploty. Zahradnictví, zavlažování a nádrž, stejně jako blesky, nábytek a doplňky byly také komplexně delt.

Kavárna A Restaurace

Roble

Kavárna A Restaurace Myšlenka jeho designu byla převzata z amerických steaků a udíren a v důsledku výzkumného týmu první fáze se výzkumný tým rozhodl použít dřevo a kůži v tmavých barvách, jako je černá a zelená, spolu se zlatem a růží zlato bylo přijato teplým a lehkým luxusním světlem. Charakteristikou designu je 6 velkých závěsných lustrů, které se skládají z 1200 ručně eloxované oceli. Stejně jako barový pult o délce 9 metrů, který je krytý deštníkem o průměru 275 centimetrů, který se skládá z krásných a různých lahví, barový pult bez jakékoli podpory zakrývá.

Reproduktor

Sperso

Reproduktor Sperso pochází ze dvou slov Sperm a Sound. Konkrétní tvar sklovité bubliny a reproduktoru do jámy na hlavě se týká pocitu mužnosti a hlubokého pronikání zvuku do okolí stejně jako oheň samčího spermatu do samičích vajíček během páření. Cílem je produkovat vysoký výkon a vysoce kvalitní zvuk v okolí prostředí. Jedná se o bezdrátový systém, který uživateli umožňuje připojit svůj mobilní telefon, notebook, tablety a další zařízení k reproduktoru přes Bluetooth. Tento stropní reproduktor lze použít zejména v obývacím pokoji, ložnicích a televizních místnostech.

Architektonický Výzkum A Vývoj

Technology Center

Architektonický Výzkum A Vývoj Architektonický projekt Technologického centra má za cíl integraci architektonického souboru do okolní krajiny, tichého a příjemného prostoru. Díky této definici Idea je soubor humanizovaným orientačním bodem určeným k nezbytnému intelektuálnímu ponoření vědců, kteří v něm budou jednat, vyjádřeným v jeho plastickém a konstruktivním záměru. Nápadný a integrovaný design střech v konkávní a konvexní podobě se téměř dotýká zvýrazněných horizontálních linií, které tak definují hlavní charakteristiky architektonického komplexu.

Stolička

Ane

Stolička Stolička Ane má masivní dřevěné lamely ze dřeva, které se zdají harmonicky plavat, ale nezávisle na dřevěných ramenech, nad ocelovým rámem. Návrhář tvrdí, že sedadlo ručně vyrobené z certifikovaného ekologického dřeva je vytvořeno jedinečným použitím několika kusů jednoho tvaru dřeva, které jsou dynamicky rozmístěny a řezány. Když sedí na stoličce, mírný vzestup úhlu k zádům a úhlům odklonění po stranách je dokončen tak, že poskytuje přirozenou a pohodlnou polohu při sezení. Stolička Ane má tu správnou míru složitosti, aby vytvořila elegantní povrch.

Balení Pro Čaj

Seven Tea House

Balení Pro Čaj Tea Hall Brand, který volně a neochvějně vyfotil rozteklý a rozptylující čaj, koncept procesu vaření čaje, silný nebo slabý, nepředvídatelně se mění jako prvek malování čaje při ochutnávce čaje. Příležitostné kouzlo, že čaj je inkoust a používá prst jako pero, načrtává rozsáhlou mysl rodiny čajových sálů, která žije s krajinou. Originální design obalu poskytuje příjemnou atmosféru a vyjadřuje příjemnou dobu života s čajem.