Designový Časopis
Designový Časopis
Rovnání Vlasů

Nano Airy

Rovnání Vlasů Vzdušné vyrovnávací žehličky Nano kombinují nanokeramické povlakové materiály s inovativní technologií negativního železa, která rychle a jemně a hladce vytváří vlasy. Díky magnetickému senzoru v horní části víčka a těla se zařízení automaticky vypne, když je víčko uzavřeno, což je bezpečné při přenášení. Kompaktní tělo s USB dobíjecím bezdrátovým designem se snadno ukládá do kabelky a přenáší, což ženám pomáhá udržovat elegantní účes kdykoli a kdekoli. Bílá a růžová barevná schémata propůjčují zařízení ženský charakter.

Mobilní Aplikace

DeafUP

Mobilní Aplikace DeafUP vyvolává význam vzdělání a odborných zkušeností pro neslyšící komunitu ve východní Evropě. Vytvářejí prostředí, ve kterém se profesionálové sluchu a neslyšící studenti mohou setkat a spolupracovat. Společná spolupráce bude přirozeným způsobem, jak posílit a motivovat neslyšící lidi k větší aktivitě, ke zvýšení jejich talentu, k osvojení nových dovedností, ke změně.

Kabelky

Qwerty Elemental

Kabelky Stejně jako vývoj designu psacích strojů ukazuje transformaci z vysoce komplexní vizuální formy na čistě lemovanou jednoduchou geometrickou formu, Qwerty-element je ztělesněním síly, symetrie a jednoduchosti. Konstrukční ocelové části vyrobené různými řemeslníky jsou výrazným vizuálním prvkem produktu, který dává pytli architektonický vzhled. Zásadní zvláštností tašky jsou dva klíče psacího stroje, které jsou vyrobeny a sestaveny samotnou návrhářkou.

Dámská Kolekce

Macaroni Club

Dámská Kolekce Sbírka Macaroni Club je inspirována makarony z poloviny 18. století, které je spojují s lidmi závislými na dnešním logu. Macaroni byl termín pro muže, kteří překročili běžné meze módy v Londýně. Byly to logo mánie z 18. století. Cílem této kolekce je ukázat sílu loga od minulosti do současnosti a vytváří Macaroni Club jako samostatnou značku. Designové detaily jsou inspirovány makaronskými kostýmy z roku 1770 a současným módním trendem s extrémními objemy a délkou.

Web

Tailor Made Fragrance

Web Tailor Made Fragrance se narodila na základě zkušeností italské společnosti specializované na vývoj a výrobu primárních obalů pro odvětví vůní, péče o pleť, barevné kosmetiky a domácí vůně. Úlohou společnosti Webgriffe bylo podporovat zákaznickou obchodní strategii navrhováním řešení, které upřednostňovalo povědomí o značce a spuštění nové obchodní jednotky zaměřené na to, aby uživatelé mohli vytvořit svůj jedinečný a plně přizpůsobený parfém, zahájí krok širokého procesu průmyslového růstu a segmentace nabídky B2B.

Kontrola Kvality Vzduchu

Midea Sensia AQC

Kontrola Kvality Vzduchu Midea Sensia AQC je inteligentní hybrid, který integruje domácí interiér s elegancí i stylem. Přináší humanizovanou technologii a inovaci prostřednictvím funkcí, řízení teploty a čištění vzduchu s osvětlením a vázou do výzdoby místnosti. Blaho přichází prostřednictvím senzorové technologie, která umí číst prostředí a udržuje místní teplotu a vlhkost stabilní, podle předchozího nastavení, provedeného společností MideaApp.