Designový Časopis
Designový Časopis
Bezpečnostní Zařízení

G2 Face Recognition

Bezpečnostní Zařízení Díky vysoké kvalitě materiálů a jednoduchosti designu je toto bezpečnostní zařízení pro rozpoznávání tváře fantazie, stylové a robustní. Pokročilá technologie uvnitř, aby se stala jednou z nejrychlejších na světě a velmi přesná, nikdo nemůže podvádět svůj algoritmus. Voděodolný produkt s atmosférou vedeným světlem na zadní straně vytváří okolní náladu i v nejchladnějších kancelářích. Díky kompaktní velikosti je možné jej umístit téměř všude a tvar umožňuje umístění vodorovně nebo svisle.

Název projektu : G2 Face Recognition, Jméno designérů : Nicola Zanetti, Jméno klienta : T&D technology Shanghai co Ltd.

G2 Face Recognition Bezpečnostní Zařízení

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.