Designový Časopis
Designový Časopis
Stůl

la SINFONIA de los ARBOLES

Stůl Stůl la SINFONIA de los ARBOLES je hledáním poezie v designu... Les při pohledu ze země je jako sloupy mizející do nebe. Nemůžeme je vidět shora; les z ptačí perspektivy připomíná hladký koberec. Vertikalita se stává horizontalitou a stále zůstává jednotná ve své dualitě. Stejně tak stůl la SINFONIA de los ARBOLES připomíná větve stromů, které tvoří stabilní základnu pro subtilní desku, která zpochybňuje gravitační sílu. Jen tu a tam se mezi větvemi stromů mihnou sluneční paprsky.

Lékárna

Izhiman Premier

Lékárna Nový design obchodu Izhiman Premier se vyvinul kolem vytvoření trendového a moderního zážitku. Návrhář použil jiný mix materiálů a detailů, aby obsloužil každý roh vystavených předmětů. Každá výstavní plocha byla zpracována samostatně studiem vlastností materiálů a vystaveného zboží. Vytvoření spojení materiálů mísících kalkatský mramor, ořechové dřevo, dubové dřevo a sklo nebo akryl. Výsledkem bylo, že zkušenost byla založena na každé funkci a preferencích klienta s moderním a elegantním designem kompatibilním s podávanými vystavenými předměty.

Ocenění Umění

The Kala Foundation

Ocenění Umění Již dlouho existuje globální trh s indickými obrazy, ale zájem o indické umění v USA zaostává. Pro zvýšení povědomí o různých stylech indické lidové malby je nadace Kala založena jako nová platforma pro předvádění obrazů a jejich zpřístupnění na mezinárodním trhu. Základ tvoří webová stránka, mobilní aplikace, výstava s redakčními knihami a produkty, které pomáhají překlenout propast a propojit tyto obrazy s větším publikem.

Osvětlení

Mondrian

Osvětlení Závěsná lampa Mondrian oslovuje emoce prostřednictvím barev, objemů a tvarů. Jméno vede k jeho inspiraci, malíři Mondrianovi. Jedná se o závěsné svítidlo obdélníkového tvaru ve vodorovné ose tvořené několika vrstvami barevného akrylu. Lampa má čtyři různé pohledy využívající interakci a harmonii vytvořenou šesti barvami použitými pro tuto kompozici, kde je tvar přerušován bílou linkou a žlutou vrstvou. Mondrian vyzařuje světlo nahoru i dolů a vytváří rozptýlené, neinvazivní osvětlení, které se nastavuje stmívatelným bezdrátovým dálkovým ovládáním.

Činkami

Dbgripper

Činkami Jedná se o bezpečné a dobře uchopitelné fitness nářadí pro všechny věkové kategorie. Jemný potah na povrchu poskytuje hedvábný pocit. Vyrobeno ze 100% recyklovatelného silikonu se speciálním složením materiálu produkujícím 6 různých úrovní tvrdosti, s různou velikostí a hmotností, poskytuje volitelný trénink síly úchopu. Ruční chapadlo se také vejde do zaobleného zářezu na obou stranách činkové tyče a přidá mu váhu pro trénink svalů paží až 60 typů různých kombinací síly. Poutavé barvy od světlé po tmavou indikují sílu a hmotnost od lehké po těžkou.

Váza

Canyon

Váza Ručně vyráběná váza na květiny byla vyrobena 400 kusy přesného laserového řezání plechů různých tlouštěk, vrstvením vrstvou po vrstvě a svařováním kus po kusu, což demonstruje uměleckou sochu květinové vázy, prezentovanou v detailním vzoru kaňonu. Vrstvy vrstveného kovu ukazují texturu sekce kaňonu a také zvyšují scénáře s různým prostředím a vytvářejí nepravidelně se měnící efekty přirozené textury.