Designový Časopis
Designový Časopis
Whisky Malbec Wood

La Orden del Libertador

Whisky Malbec Wood Ve snaze kombinovat odlišné prvky, které odkazují na název produktu, design posiluje poselství, které navrhuje. Přenáší vzrušující a zajímavý obraz. Ilustrace vzdorného kondora zobrazujícího jeho křídla, označující pocit svobody, spojený se symetrickou a sugestivní medailí, přidaný k ilustraci na pozadí s imaginární krajinou, která přináší poezii do designu, vytváří ideální kombinaci, která zprostředkovává požadovanou zprávu. Střízlivá barevná paleta poskytuje exkluzivní funkce a typografické použití odpovídá tradičnímu a historickému produktu.

Design Domácí Architektury

Bienville

Design Domácí Architektury Logistika této pracující rodiny vyžadovala, aby byli doma doma po dlouhou dobu, což kromě práce a školy narušilo jejich zdraví. Začali přemýšlet, stejně jako mnoho rodin, zda je nutný přesun na předměstí, výměna blízkosti městské vybavenosti za větší dvorek, aby se zvýšil venkovní přístup. Místo aby se vzdálili daleko, rozhodli se postavit nový dům, který by přehodnotil omezení domácího života na malém městském pozemku. Organizačním principem projektu bylo vytvořit co nejvíce venkovního přístupu ze společných prostor.

Tablety Naplněné Konopím

Secret Tarts

Tablety Naplněné Konopím Balení Secret Tarps se vyrábí v takzvaném modernizovaném retro / vintage stylu s pocitem starých poznámek, takže očekávání doteku mistra a lékárníka drží zákazníka na první pohled a později, zatímco podrobné pozorování hlavních konstrukčních prvků kódovaných do holistická struktura přenášející hlavní marketingový bod: tento produkt je vyvíjen farmaceutickou řemeslně-profesní společností a uvnitř obsahuje ručně vyráběný lékárnický tajný recept.

Mobilní Aplikace

Akbank Mobile

Mobilní Aplikace Nový design aplikace Akbank Mobile poskytuje novou perspektivu, pokud jde o sociální, chytré, budoucí a prospěšné bankovní zkušenosti. Díky personalizovanému návrhu oblasti na hlavní stránce si uživatelé mohou prohlížet inteligentní informace, které jim usnadní jejich finanční život. S tímto novým designovým přístupem také tradiční bankovní transakce hovoří jazykem uživatele s vizuálními miniaturami kontaktů, zjednodušenými toky akcí a koncepty.

Silikonová Láhev Na Cvičení

Happy Aquarius

Silikonová Láhev Na Cvičení Happy Aquarius je bezpečná a dobrá láhev na vodu pro všechny věkové kategorie. Má hladký, usměvavý tvar zakřivení a poutavý vzhled oboustranných barev, který dává pocit mladého, energického a módního. Vyrobeno ze 100% recyklovatelného potravinářského silikonu, udržovací teplotní rozsah je 220 stupňů. C až -40 ° C. C, žádný plastifikátor se nevyluhoval a neobsahuje BPA. Měkký povrchový povlak poskytuje hedvábný pocit, příjemné držení a přilnavost. Pružnost, pružnost a vlastnost duté struktury umožňují, aby láhev pracovala jako ruční chapadlo i lehká činka.

Vybavení Hotelu

Marn

Vybavení Hotelu Inspirace slavnostními svačinky tradiční tainanské kultury (staré město na Tchaj-wanu plné kulturního dědictví) a jejich přeměnou na soubor hotelového vybavení znamenají tyto série slavnostních občerstvení, které jsou místní vždy známé jako „Marn“, znamenají naplnění v čínské kultuře; želvovitý rýžový dort jako ruční mýdlo a mýdlová mísa, mung fazolový koláč jako toaletní potřeby, tang juan sladký knedlík jako krém na ruce a dušená buchta Tainan hnědý cukr houskový koláč jako čajový set. Kulturní dědictví Tainanu by mohlo být rozšířeno do celého světa, protože hotel je příjemnou platformou pro propagaci místní kultury.