Designový Časopis
Designový Časopis
Květinový Stojan

Eyes

Květinový Stojan Oči jsou květinovým stojanem pro všechny příležitosti. Oválné tělo má zlatou fólii s nepravidelnými otvory jako lidské oči, které vždy hledají úžasné věci v Matce přírodě. Stojan se chová jako filozof. Miluje přírodní krásu a ukazuje vám celý svět před nebo po rozsvícení.

Stolní Interaktivní Stojan

Ubiquitous Stand

Stolní Interaktivní Stojan Tento všudypřítomný stolní stojan je navržen tak, aby interagoval lidi s denními sny. Otvory jsou uspořádány a aditivně rozšířeny o květiny, lízátka nebo předměty, které se přizpůsobují jeho vzoru z různých orientací. Chromovaný povrch odráží a mění tóny zobrazovaných předmětů a lidé s ním interagují.

Maska

Billy Julie

Maska Tento design je inspirován mikroexpresí. Návrhář si vybírá Billyho a Julii pro dva druhy více osobností. Složité prvky jsou vytvářeny parametrickým nastavením orientací žebříkové geometrie na základě zapletené křivky s oddíly. Jako rozhraní a interpret je tato maska vytvořena tak, aby přiměla lidi zkoumat své svědomí.

Vizážistka

Eyelash Stand

Vizážistka Tento design zkoumá metaforu řas. Návrhář považuje řasy za snahu o osobní očekávání. Vytváří stojan na řasy jako ikonu života nebo miniaturní představení. Tento stojan symbolizuje reminiscenční závazek ráno nebo před spaním, dočasným nastavením řas před nebo po aplikaci. Stojánek na řasy je způsob, jak si zapamatovat, co něco triviálního přispělo k osobnímu každodennímu dobrodružství.

Instalace Motivů

Dancing Cubes

Instalace Motivů Tento návrh interaguje se zobrazovaným předmětem pomocí modulů. Tento motivový stojan je navržen se samoexpandovaným mechanismem pro připojení šesti nebo více kostek k zvětšené jednotce ve třech kolmých směrech. Konfigurace volného tvaru s výřezy dělá spojení podobné prokládaným tanečníkům. Uspořádání malých děr vytváří strukturu ubytování pro subjekt s lineárními částmi.

Stolní Světlo

Moon

Stolní Světlo Toto světlo hraje aktivní roli při doprovodu lidí v pracovním prostoru od rána do noci. Byl navržen s ohledem na pracovní prostředí lidí. Drát lze připojit k přenosnému počítači nebo energetické bance. Tvar měsíce byl vytvořen ze tří čtvrtin kruhu jako rostoucí ikona z terénního obrazu z nerezového rámu. Vzor povrchu měsíce připomíná přistávacího průvodce v kosmickém projektu. Nastavení vypadá jako socha za denního světla a světelné zařízení, které uklidňuje napjatou práci v noci.