Designový Časopis
Designový Časopis
Sochařství

Atgbeyond

Sochařství Xi'an se nachází na počátečním místě Velké hedvábné silnice. V tvůrčím procesu výzkumu umění kombinují moderní povahu značky hotelu Xi'an W, zvláštní historii a kulturu Xi'an a nádherné umělecké příběhy dynastie Tang. Pop v kombinaci s graffiti uměním se stal uměleckým vyjádřením hotelu W, který měl hluboký dopad.

Yong Přístav Rebranding

Hak Hi Kong

Yong Přístav Rebranding Návrh používá tři koncepty k přestavbě systému CI pro rybářský přístav Yong-An. Prvním z nich je nové logo vytvářející specifický vizuální materiál extrahovaný z kulturních charakteristik komunity Hakka. Dalším krokem je opětovné zkoumání zábavního zážitku, poté vytvořte dvě maskotní postavy představující a nechte je, aby se objevily v nových atrakcích pro navádění turistů do přístavu. V neposlední řadě, umístění devíti míst uvnitř, obklopení zábavními aktivitami a chutnou kuchyní.

Výstavní Design

Tape Art

Výstavní Design V roce 2019 Taipei vyvolala vizuální skupina linek, barevných kousků a fluorescence. Byla to výstava Tape That Art, kterou pořádali FunDesign.tv a Tape That Collective. Řada projektů s neobvyklými nápady a technikami byla představena v 8 instalacích páskového umění a vystavovala přes 40 páskových obrazů, spolu s videi o uměleckých pracích v minulosti. Také přidali brilantní zvuky a světlo, aby se z akce stala pohlcující umělecké prostředí a materiály, které použili, zahrnovaly látkové pásky, lepicí pásky, papírové pásky, balicí příběhy, plastové pásky a fólie.

Kadeřnictví

Vibrant

Kadeřnictví Zachytávání podstaty botanického obrazu bylo v uličce vytvořeno nebe. Okamžitě vítá hosty, aby se pod nimi vyhrnuli, odešli od davu a přivítali je od vchodu. Zúžené rozvržení se dívá dále do vesmíru a rozšiřuje se nahoru s podrobnými zlatými dotykovými okny. Botanické metafory jsou stále živě vyjádřeny po celé místnosti a nahrazují rušný hluk přicházející z ulic, a tady se stává tajná zahrada.

Soukromé Sídlo

City Point

Soukromé Sídlo Návrhář hledal inspiraci z městské krajiny. Krajina hektického městského prostoru tak byla „rozšířena“ na životní prostor, charakterizovaný projekt metropolitním tématem. Tmavé barvy byly zvýrazněny světlem pro vytvoření nádherných vizuálních efektů a atmosféry. Přijetím mozaiky, obrazů a digitálních tisků s výškovými budovami se do interiéru dostal dojem moderního města. Návrhář vynaložil velké úsilí na územní plánování, zejména se zaměřil na funkčnost. Výsledkem byl stylový a luxusní dům, který byl dostatečně prostorný pro 7 osob.

Umění Instalace

Inorganic Mineral

Umění Instalace Lee Chi, inspirovaný hlubokými pocity vůči přírodě a zkušenostem architekta, se zaměřuje na vytvoření jedinečných botanických uměleckých instalací. Tím, že přemýšlí o povaze umění a zkoumá kreativní techniky, Lee transformuje životní události do formalizovaných uměleckých děl. Tématem této série prací je prozkoumat povahu materiálů a to, jak mohou být materiály rekonstruovány estetickým systémem a novou perspektivou. Lee také věří, že předefinování a rekonstrukce rostlin a jiných umělých materiálů může způsobit, že přírodní krajina bude mít emocionální dopad na lidi.

Designový tým dne

Největší designérské týmy na světě.

Někdy potřebujete velmi velký tým talentovaných návrhářů, aby přišli s opravdu skvělými designy. Každý den máme jedinečný oceněný inovativní a kreativní tým designérů. Prozkoumejte a objevte originální a kreativní architekturu, dobrý design, móda, grafický design a projekty strategických návrhů od návrhářských týmů z celého světa. Nechte se inspirovat původními díly velkých návrhářů.