Designový Časopis
Designový Časopis
Kočičí Postel

Catzz

Kočičí Postel Při navrhování kočičího lůžka Catzz se inspirace inspirovala potřebami koček i majitelů a potřebou spojit funkci, jednoduchost a krásu. Při pozorování koček inspirovaly jejich jedinečné geometrické rysy čistou a rozeznatelnou formu. Některé charakteristické vzorce chování (např. Pohyb uší) byly začleněny do uživatelské zkušenosti kočky. S ohledem na majitele bylo také cílem vytvořit kus nábytku, který by mohli přizpůsobit a hrdě vystavit. Navíc bylo důležité zajistit snadnou údržbu. To vše umožňuje elegantní, geometrický design a modulární struktura.

Klub Pro Volný Čas

Central Yosemite

Klub Pro Volný Čas Vraťte se k jednoduchosti života, slunce skrz okno křižuje světlo a stín. Abyste lépe odráželi přirozenou chuť v celkovém prostoru, plně využijte log design, jednoduchý a stylový, humanistický komfort, zdůrazněte uměleckou vesmírnou atmosféru. Tón orientálního kouzla s jedinečnou prostorovou náladou. Toto je další výraz interiéru, je přirozený, čistý, variabilní.

Balení Suchého Čaje

SARISTI

Balení Suchého Čaje Konstrukce je válcová nádoba se zářivými barvami. Inovativní a osvětlující použití barev a tvarů vytváří harmonický design, který odráží bylinné čaje SARISTI. To, co odlišuje náš design, je naše schopnost dát moderní vzhled balení suchého čaje. Zvířata použitá v balení představují emoce a podmínky, které lidé často zažívají. Například ptáci plameňáků představují lásku, medvěd panda představuje relaxaci.

Balení Olivového Oleje

Ionia

Balení Olivového Oleje Protože staří Řekové malovali a navrhovali každou amforu (nádobu) z olivového oleje zvlášť, rozhodli se tak udělat dnes! Oživili a uplatnili toto starodávné umění a tradici v moderní moderní výrobě, kde každá z 2 000 vyrobených lahví má různé vzory. Každá láhev je individuálně navržena. Jedná se o jedinečný lineární design, inspirovaný starořeckými vzory s moderním nádechem, který oslavuje historické dědictví olivového oleje. Není to začarovaný kruh; je to přímá rozvíjející se kreativní linie. Každá výrobní linka vytváří 2000 různých návrhů.

Branding

1869 Principe Real

Branding 1869 Principe Real je Bed and Breakfast na nejmódnějším místě v Lisabonu - Principe Real. Madonna právě koupila dům v této čtvrti. Tento B & B se nachází ve starém paláci z roku 1869, který udržuje staré kouzlo smíchané s moderními interiéry a dodává mu luxusní vzhled a dojem. Tato značka byla povinna začlenit tyto hodnoty do svého loga a aplikací značky, aby odrážela filozofii tohoto jedinečného ubytování. Výsledkem je logo, které kombinuje klasické písmo, připomínající stará čísla dveří, s moderní typografií a detailem stylizované ikony postele v L Real.

Rezidence

Panorama Villa

Rezidence Koncept, který se zmiňuje o struktuře typické vesnice Mani, je koncipován jako řada jednotlivých kamenných fragmentů, které se točí kolem atria, vstupu a obytných prostor. Drsné objemy rezidence otevírají dialog s jejich přirozeným prostředím, zatímco rytmus jejich otvorů buď zajišťuje soukromí, nebo zve na panoramatické pohledy na horizont a vytváří přímý zážitek z postupných a různorodých příběhů. Villa se nachází v Navarino Residences, sbírce luxusních vil pro soukromé vlastnictví v srdci letoviska Navarino Dunes.

Designový tým dne

Největší designérské týmy na světě.

Někdy potřebujete velmi velký tým talentovaných návrhářů, aby přišli s opravdu skvělými designy. Každý den máme jedinečný oceněný inovativní a kreativní tým designérů. Prozkoumejte a objevte originální a kreativní architekturu, dobrý design, móda, grafický design a projekty strategických návrhů od návrhářských týmů z celého světa. Nechte se inspirovat původními díly velkých návrhářů.