Designový Časopis
Designový Časopis
Dětský Oděv

PomPom

Dětský Oděv Vnímání částí a celku přispívá k geometrii, snadno identifikovatelné s důrazem na produkty k prodeji. Potíže byly v tvůrčím jednání umocněny velkým paprskem, který zlomil prostor, již s malými rozměry. Možnost naklonění stropu s referenčními hodnotami výlohy, nosníku a zadní části obchodu byla začátkem losování ke zbytku programu; oběh, výstava, servisní pult, komoda a skladování. V prostoru dominuje neutrální barva, přerušovaná silnými barvami, které označují a organizují prostor.

Luxusní Showroom

Scotts Tower

Luxusní Showroom Scotts Tower je přední obytný komplex v centru Singapuru, jehož cílem je uspokojit poptávku po vysoce propojených, vysoce funkčních rezidencích v městských lokalitách rostoucím počtem podnikatelů z domova a mladých profesionálů. Abychom prokázali vizi, kterou měl architekt - van van Berkel z UNStudio - „svislého města“ s odlišnými zónami, které by se normálně horizontálně rozlévaly přes městský blok, navrhli jsme vytvořit „prostory v prostoru“, kde se prostory mohou transformovat jako vyzván různými situacemi.

Domácí Zahrada

Oasis

Domácí Zahrada Zahrada obklopující historickou vilu v centru města. Dlouhý a úzký pozemek s výškovými rozdíly 7 m. Oblast byla rozdělena do 3 úrovní. Nejnižší přední zahrada kombinuje požadavky restaurátora a moderní zahrady. Druhá úroveň: Rekreační zahrada se dvěma altány - na střeše podzemního bazénu a garáže. Třetí úroveň: Lesní dětská zahrada. Cílem projektu bylo odvrátit pozornost od hluku města a obrátit se k přírodě. To je důvod, proč zahrada má některé zajímavé vodní prvky, jako jsou vodní schody a vodní zeď.

Obchod

Munige

Obchod Od exteriéru a interiéru přes celou budovu je plný betonu podobného materiálu, který je doplněn černou, bílou a několika barvami dřeva a vytváří tak chladný tón. Schodiště ve středu vesmíru se stává vedoucí rolí, různé úhlové složené tvary jsou stejně jako kužel nesoucí celé druhé patro a v přízemí se spojují s rozšířenou platformou. Prostor je jako úplně součást.

Restaurace A Bar

Kopp

Restaurace A Bar Design restaurace musí být atraktivní pro klienty. Interiéry musí zůstat svěží a přitažlivé pro budoucí trendy v designu. Nekonvenční použití materiálů je jedním ze způsobů, jak udržet zákazníky v souvislosti s dekorem. Kopp je restaurace, která byla navržena s touto myšlenkou. Kopp v místním jazyce Goan znamená sklenici nápoje. Whirlpool vytvořený mícháním nápoje ve sklenici byl vizualizován jako koncept při navrhování tohoto projektu. Zobrazuje filozofii designu opakování vzorů generujících moduly.

Bytový Dům

DA AN H HOUSE

Bytový Dům Je to přizpůsobená rezidence založená na uživatelích. Otevřený prostor v interiéru propojuje obývací pokoj, jídelnu a studijní prostor volným provozem a přináší také zelenou a světlou z balkonu. Exkluzivní brána pro domácí mazlíčky najdete v pokoji každého člena rodiny. Plochý a nerušený dopravní tok je díky designu bez prahu. Důraz na výše uvedené designy má být navržen tak, aby splňoval návyky uživatelů, ergonomickou a kreativní kombinaci nápadů.