Designový Časopis
Designový Časopis
Jezdecký Pavilon

Oat Wreath

Jezdecký Pavilon Jezdecký pavilon je součástí nově vytvořeného jezdeckého centra. Objekt se nachází na kulturním dědictví a je chráněn kulturní památkou historického souboru výstavy. Hlavním architektonickým konceptem je vyloučení masivních kapitálových zdí ve prospěch průhledných dřevěných krajkových prvků. Hlavním motivem fasádního ornamentu je stylizovaný rytmický vzor ve formě pšeničných uší nebo ovsa. Tenké kovové sloupy téměř nepostřehnutelně podporují světelné paprsky lepené dřevěné střechy, která se zvedla, s dokončením ve formě stylizované siluety hlavy koně.

Soukromý Dům

The Cube

Soukromý Dům Hlavními výzvami, kterým projektant čelil, bylo vytvořit kvalitní životní zkušenost a předefinovat image obytné budovy v Kuvajtu při současném zachování požadavků na klima a potřeby soukromí diktovaných arabskou kulturou. Cube House je čtyřpodlažní betonová / ocelová stavba založená na sčítání a odčítání v krychli, která vytváří dynamický zážitek mezi vnitřními a vnějšími prostory, aby si po celý rok vychutnávala přirozené světlo a výhled na krajinu.

Statek

House On Pipes

Statek Mřížka štíhlých ocelových trubek rozložených rozložením minimalizuje půdorys budovy a poskytuje tuhost a stabilitu, aby nad ní zvedl obytný prostor. V souladu s minimalistickým přístupem ikon byl tento statek navržen v rámci stávajících stromů, aby se snížil vnitřní tepelný zisk. To bylo dále podporováno úmyslným rozhazováním bloků popílku na fasádě s výslednou prázdnotou a stínem přirozeně ochlazujícím budovu. Povýšení domu také zajistilo, že Krajina byla nepřerušená a výhledy byly neomezené.

Dům

Basalt

Dům Postaveno pro pohodlí a zároveň je elegantní. Tento design je skutečně poutavý a pozoruhodný uvnitř i vně. K vybavení patří dubové dřevo, okna vyrobená tak, aby přinesla dostatek slunečního světla, a zklidňuje oči. Je fascinující svou krásou a technikou. Jakmile jste v tomto domě, můžete si nevšimnout klidu a pocitu oázy, který vás převezme. Větr stromů a okolí se slunečními paprsky činí z tohoto domu jedinečné místo k životu daleko od rušného městského života. Čedičový dům je postaven tak, aby potěšil a uspokojil řadu lidí.

Design Nádvoří A Zahrady

Shimao Loong Palace

Design Nádvoří A Zahrady Pomocí přirozené a plynulé jazykové rozumné organizace krajiny jsou nádvoří vzájemně propojeny ve více dimenzích, prostupují mezi sebou a plynule přecházejí. S využitím vertikální strategie se obrat výšky 4 metrů převrátí do jasu a rysu projektu a vytvoří víceúrovňovou uměleckou, živou a přírodní krajinu na nádvoří.

Renovace Přístaviště

Dongmen Wharf

Renovace Přístaviště Přístaviště Dongmen je tisíciletí staré přístaviště na mateřské řece Čcheng-tu. V důsledku posledního kola „obnovy starého města“ byla oblast v zásadě zbořena a přestavěna. Projekt má představit slavný historický obraz prostřednictvím zásahu umění a nových technologií do městského kulturního místa, které v podstatě zmizelo, a aktivovat a znovu investovat dlouho spící městskou infrastrukturu do městské veřejné sféry.