Designový Časopis
Designový Časopis
Bluetooth Headset

Bluetrek Titanium +

Bluetooth Headset Tato nová náhlavní souprava „Titanium +“ od společnosti Bluetrek, zakončená stylovým designem, který symbolizuje „natahování“ (trubka výložníku vyčnívající z kruhového ucha), vyrobená z odolného materiálu - hliníková slitina hliníku a především vybavena schopností streamovat zvukový signál z nejnovějších inteligentních zařízení. Funkce rychlého nabíjení umožňuje rozšíření vaší konverzace v okamžiku. Patentovaný design umístění baterie umožňuje vyvážení hmotnosti náhlavní soupravy pro zvýšení pohodlí při používání.

Faucetová Mísová Mísa

Straw

Faucetová Mísová Mísa Design mísy faucetové mísy Straw je inspirován trubkovými formami mladých a zábavných brčka, které přicházejí s osvěžujícím nápojem v létě nebo horkým nápojem v zimě. Tímto projektem jsme chtěli vytvořit objekt moderního, elegantního a zábavného designu současně. Za předpokladu, že umyvadlo je jako nádoba, původní myšlenka měla zdůraznit faucet jako kontaktní prvek s uživatelem, stejně jako brčka na pití, jsou kontaktním místem s nápojem.

Faucetová Mísová Mísa

Smooth

Faucetová Mísová Mísa Konstrukce mísiče Smooth faucet mísy je inspirována v nejčistší formě válce, takže přirozený důsledek potrubí, kde teče, dokud nedosáhne uživatele. Chtěli jsme dekonstruovat obvyklé složité formy, které tento druh produktu má, což má za následek hladký válcový a poměrně minimalistický tvar. Úhledný vzhled způsobený liniemi se stává docela překvapivým, když tento objekt převezme svou funkci uživatelského rozhraní, protože se jedná o model, který kombinuje dynamický design s perfektní funkčností mísičů mís.

Přenosné Pouzdro Na Baterie

Parallel

Přenosné Pouzdro Na Baterie Stejně jako iPhone 5 je Parallel nastaven tak, aby ohromil zákazníky díky super bateriové baterii 2 500 mAh - to je neuvěřitelných 1,7krát delší životnost. To je velmi výhodné pro zákazníky, kteří jsou stále na cestách a plně využívají možnosti iPhone. Paralelní je odnímatelná baterie s doplňkovým tvrdým polykarbonátovým pouzdrem. Připněte, když je potřeba více energie. Vyjměte, abyste odlehčili hmotnost. Je ergonomicky navržen tak, aby dobře padl do vašich rukou. Se zabudovaným bleskem a ochranným pouzdrem odpovídajícím 5 barvám sdílí stejnou délku jako iPhone 5.

Stůl S Nastavitelnou Stolní Deskou

Dining table and beyond

Stůl S Nastavitelnou Stolní Deskou Tato tabulka má schopnost přizpůsobit svůj povrch různým tvarům, materiálům, texturám a barvám. Na rozdíl od běžného stolu, jehož stolní deska slouží jako pevný povrch pro obslužné příslušenství (talíře, obslužné talíře atd.), Fungují komponenty této tabulky jako povrchové a obslužné příslušenství. Toto příslušenství může být složeno z různých tvarových a velikostních komponent v závislosti na potřebách stolování. Tento jedinečný a inovativní design přeměňuje tradiční jídelní stůl v dynamický vrchol díky neustálému přeskupování zakřivených doplňků.

Hypercar

Shayton Equilibrium

Hypercar Shaytonova rovnováha představuje čistý hedonismus, zvrácenost na čtyřech kolech, abstraktní pojem pro většinu lidí a realizace snů pro štěstí pár lidí. Představuje maximální potěšení, nové vnímání přechodu z jednoho místa do druhého, kde cíl není tak důležitý jako zážitek. Shayton je nastaven na objevování limitů materiálních schopností, na testování nových alternativních zelených pohonů a materiálů, které by mohly zvýšit výkon při zachování rodokmenu hypercar. Fáze, která následuje, je najít investora / y a učinit Shaytonovu rovnováhu skutečností.