Designový Časopis
Designový Časopis
Kávová Souprava

Riposo

Kávová Souprava Návrh této služby byl inspirován dvěma školami na počátku 20. století, německým Bauhausem a ruskou avantgardou. Přísná přímá geometrie a promyšlená funkčnost plně odpovídají duchu manifestů té doby: „to, co je vhodné, je krásné“. Současně podle moderních trendů v tomto projektu designér kombinuje dva kontrastní materiály. Klasický porcelán z bílého mléka je doplněn jasnými víky z korku. Funkčnost návrhu je podporována jednoduchými, pohodlnými úchyty a celkovou použitelností formuláře.

Nábytek Plus Ventilátor

Brise Table

Nábytek Plus Ventilátor Brise Table je navržen se smyslem pro změnu klimatu a touhou používat spíše fanoušky než klimatizační jednotky. Spíše než foukání silného větru se soustředí na pocit chladu cirkulací vzduchu i po vypnutí klimatizace. S Brise Table mohou uživatelé získat nějaký vánek a použít je jako vedlejší stůl současně. Rovněž dobře proniká do prostředí a činí prostor krásnějším.

Konferenční Stolek

Cube

Konferenční Stolek Návrh byl inspirován geometrickými sochami Golden Ratio a Mangiarotti. Forma je interaktivní a nabízí uživateli různé kombinace. Konstrukce se skládá ze čtyř konferenčních stolů různých velikostí a pouzdra uspořádaného kolem krychle, což je světelný prvek. Prvky designu jsou multifunkční, aby vyhovovaly potřebám uživatele. Výrobek je vyroben z korianového materiálu a překližky.

Stolička

Ydin

Stolička Ydin stoličku lze namontovat sami, bez použití speciálních nástrojů, díky jednoduchému zajišťovacímu systému. 4 stejné nohy jsou umístěny v žádném zvláštním pořadí a konkrétní sedadlo, které působí jako základní kámen, udržuje vše na svém místě. Nohy jsou vyrobeny ze šrotu pocházejícího od výrobce schodů, snadno obrobitelného pomocí tradičních dřevařských technik a nakonec naolejovaného. Sedák je jednoduše vytvarován do trvanlivého vlákny vyztuženého UHP betonu. Dalším argumentem udržitelnosti je pouze 5 oddělitelných částí, které mají být zabaleny a připraveny k odeslání konečným zákazníkům.

Chlazený Sýrový Vozík

Coq

Chlazený Sýrový Vozík Patrick Sarran vytvořil v roce 2012 sýrový vozík Coq. Zvláštnost této kolébky vzbuzuje zvědavost hostů, ale nemýlte se, jedná se především o pracovní nástroj. Toho je dosaženo pomocí stylizované lakované bukové struktury zakončené válcovou červenou lakovanou clochou, která může být zavěšena na boku, aby odhalila sortiment vyzrálých sýrů. Pomocí držadla posuňte vozík, otevřete krabici, vysuňte desku ven, abyste vytvořili prostor pro talíř, otočením tohoto kotouče odřízněte porce sýra, číšník může tento proces vyvinout v maličký kousek výkonného umění.

Chlazený Pouštní Vozík

Sweet Kit

Chlazený Pouštní Vozík Tato mobilní vitrína pro podávání dezertů v restauracích byla vytvořena v roce 2016 a je posledním kusem řady K. Design Sweet-Kit splňuje požadavky na eleganci, manévrovatelnost, objem a průhlednost. Mechanismus otevírání je založen na kroužku otáčejícím se kolem disku z akrylového skla. Dva tvarované bukové kroužky jsou rotačními kolejemi a jsou také držadly pro otevírání vitríny a pro pohyb vozíku kolem restaurace. Tyto integrované funkce pomáhají nastavit scénu pro servis a zvýraznit zobrazené produkty.