Designový Časopis
Designový Časopis
Motýlí Věšák

Butterfly

Motýlí Věšák Věšák na motýly dostal jméno pro svou podobnost s tvarem létajícího motýla. Jedná se o minimalistický nábytek, který lze pohodlně sestavit díky konstrukci oddělených součástí. Uživatelé mohou rychle sestavit závěs holýma rukama. Pokud je nutné se pohybovat, je vhodné po demontáži transportovat. Instalace provádí pouze dva kroky: 1.stack oba rámy dohromady a vytvořte X; a rámečky ve tvaru diamantu na každé straně se překrývají. 2. Posuňte dřevěný kus přes překrývající se rámečky ve tvaru diamantu na obou stranách, abyste rámy přidrželi

Digestoř

Black Hole Hood

Digestoř Tato řada Hood navržená inspirováním společností Black Hole a Worm Hole činí produkt krásným a moderním tvarem, který způsobuje emocionální pocity a je cenově dostupný. To dělá emocionální okamžiky a snadné použití při vaření. Je lehký, snadno se instaluje, snadno se čistí a je navržen pro moderní kuchyně iland.

Reproduktor

Black Hole

Reproduktor Black Hole je navržen na základě moderní inteligentní technologie a je přenosným reproduktorem Bluetooth. Mohlo by být připojeno k jakémukoli mobilnímu telefonu s různými platformami a je zde port USB pro připojení k externímu přenosnému úložišti. Vestavěné světlo lze použít jako stolní světlo. Také přitažlivý vzhled Black Hole z něj dělá přitažlivé domácí zboží, které lze použít v designu interiéru.

Přenosný Reproduktor Bluetooth

Black Box

Přenosný Reproduktor Bluetooth Toto je přenosný reproduktor Bluetooth. Je lehký a malý a má emocionální podobu. Navrhl jsem formu reproduktoru Black Box zjednodušením tvaru vln. Pro poslech stereofonního zvuku má dva reproduktory, levý a pravý. Také tyto dva reproduktory jsou součástí křivky. Jeden je tvar pozitivní vlny a jeden tvar negativní vlny. pro použití může toto zařízení připojit Bluetooth k jiným elektronickým zařízením, jako je mobilní a počítač, a přehrávat zvuk. Také má sdílení baterií. Když se dva reproduktory spojí, objeví se na stole černá, pokud se nepoužívá.

Přenosný Reproduktor

Seda

Přenosný Reproduktor Seda je funkční funkční zařízení na bázi zpravodajské technologie. Držák pera ve středu je organizér prostoru. Digitální funkce jako port USB a připojení Bluetooth také umožňují přizpůsobení použití přenosného přehrávače a reproduktoru s domácí oblastí. Světelná lišta zabudovaná do vnějšího těla funguje jako stolní světlo. Půvabný pohled na luxus také umožňuje použití atraktivního domácího zboží v interiéru. Lepší využití prostoru je také jednou ze základních vlastností Sedy.

Šálek A Podšálek

WithDelight

Šálek A Podšálek Servírování kousnutí sladké dobroty na straně kávy je součástí mnoha různých kultur, protože je zvykem servírovat šálek kávy s tureckým potěšením v Turecku, biscotti v Itálii, churros ve Španělsku a data v Arábii. U konvenčních talířů se však tyto pochoutky posouvají směrem k horkému kávovému šálku a lepí se nebo se z rozlité kávy vlhnou. Aby se tomu zabránilo, má tento šálek kávy talířek s vyhrazenými otvory, které udržují kávové pochoutky na svém místě. Vzhledem k tomu, že káva je jedním z typických horkých nápojů, má zlepšování kvality pití kávy důležitý význam v každodenním životě.