Designový Časopis
Designový Časopis
Komoda

shark-commode

Komoda Komoda spojena s otevřenou policí, což dává pocit pohybu a dvě části ho činí stabilnějším. Použití různých povrchových úprav a různých barev umožňuje vytvářet různé nálady a lze je instalovat do různých interiérů. Uzavřená komoda a otevřená police dávají iluzi živé bytosti.

Stůl

Minimum

Stůl Velmi lehký a jednoduchý ve výrobě a přepravě. Jedná se o velmi funkční design, i když je navenek velmi lehký a jedinečný. Tato jednotka je plně rozebíraná jednotka, kterou lze rozebrat a smontovat kdekoli. Délku lze kombinovat, protože to mohou být dřevěné-kovové nohy, sestavené pomocí kovových konektorů. Forma a barva končetin může být upravena podle požadavků.

Skříň

Deco

Skříň Jeden skříň visel nad druhým. Velmi unikátní design, který umožňuje, aby nábytek nevyplnil prostor, protože krabice nestojí na podlaze, ale jsou zavěšeny. To je velmi výhodné pro použití, protože krabice byly rozděleny do skupin, a tak bude pro uživatele velmi výhodné. K dispozici je barevná variace materiálů.

Komoda

dog-commode

Komoda Tato komoda je externě podobná psovi. Je to velmi radostné, ale zároveň velmi funkční. Uvnitř této komody je umístěno třináct krabic různé velikosti. Tato komoda se skládá ze tří samostatných částí, které jsou spolu spojeny do jedné jedinečné věci. Originální nohy dávají iluzi stojícího psa.

Křižník

WAVE CATAMARAN

Křižník Když jsme přemýšleli o moři jako o světě v nepřetržitém pohybu, vzali jsme „vlnu“ jako její symbol. Vycházeli jsme z této myšlenky a modelovali jsme linie trupů, které se zdálo, že se lámou. Druhým prvkem v základu projektové myšlenky je koncept obytného prostoru, který jsme chtěli kreslit do jakési kontinuity mezi interiéry a exteriéry. Prostřednictvím velkých skleněných oken získáme téměř 360 stupňový pohled, který umožňuje vizuální kontinuitu s vnějškem. Prostřednictvím velkých skleněných dveří se ve venkovních prostorech promítá i život uvnitř. Oblouk. Visintin / Arch. Foytik

Konferenční Stolek

1x3

Konferenční Stolek 1x3 je inspirováno zámkovými hádankami. Je to obojí - kus nábytku a hlavolam. Všechny části zůstávají pohromadě bez potřeby jakýchkoli přípravků. Princip blokování zahrnuje pouze posuvné pohyby, což umožňuje velmi rychlý proces montáže a činí 1x3 vhodné pro častou změnu místa. Úroveň obtížnosti nezávisí na obratnosti, ale hlavně na prostorovém vidění. Pokyny jsou poskytovány v případě, že uživatel potřebuje pomoc. Název - 1x3 je matematický výraz, který představuje logiku dřevěné struktury - jeden typ prvku, tři jeho části.