Designový Časopis
Designový Časopis
Výstava

City Details

Výstava Přehlídka designových řešení pro prvky hardscape City Details se konala od 3. do 3. října v Moskvě 5 2019. Na ploše 15 000 metrů čtverečních byly představeny pokročilé koncepce hardscape prvků, sportovních a dětských hřišť, řešení osvětlení a funkčních objektů městského umění. K uspořádání výstavní plochy bylo použito inovativní řešení, kde místo sudých výstavních stánků byl postaven městský miniaturní model se všemi specifickými komponenty, jako jsou: náměstí, ulice, veřejná zahrada.

Bytový Dům

Brooklyn Luxury

Bytový Dům Tento projekt, inspirovaný vášní klienta pro bohatá historická sídla, představuje přizpůsobení funkcionalismu a tradice záměrům současnosti. Proto byl klasický styl vybrán, přizpůsoben a stylizován kánonům moderního designu a moderních technologií, k vytvoření tohoto projektu přispěly kvalitní materiály nové kvality - skutečný klenot architektury New Yorku. Očekávané výdaje přesáhnou 5 milionů amerických dolarů, nabídnou předpoklad vytvoření stylového a bohatého interiéru, ale také funkční a pohodlný.

Nový Model Spotřeby

Descry Taiwan Exhibition

Nový Model Spotřeby Výstava v Mountain Alishan, známé turistické atrakce na Tchaj-wanu, spojuje umění s tradičním tchajwanským čajovým průmyslem. Průřezová spolupráce této výstavy může přinést nový obchodní modul. V každém balíčku mohou turisté vidět různé výrazy vyjadřující stejné téma „Taiwan“. Ponořeni do nádherné scenérie Tchaj-wanu budou mít návštěvníci hlubší znalosti o tchajwanské čajové kultuře a průmyslu.

Hasicí Přístroj A Únikové Kladivo

FZ

Hasicí Přístroj A Únikové Kladivo Bezpečnostní zařízení vozidla je zásadní. Hasicí přístroje a bezpečnostní kladiva, kombinace těchto dvou může zlepšit efektivitu úniku personálu v případě dopravní nehody. Místo v automobilu je omezené, takže toto zařízení je navrženo tak, aby bylo dostatečně malé. Může být umístěn kdekoli v soukromém autě. Tradiční hasicí přístroje vozidel se používají na jedno použití a tato konstrukce může snadno nahradit vložku. Je to pohodlnější uchopení, snadno se obsluhuje.

Aktivace Události

The Jewel

Aktivace Události 3D šperkovnice byla interaktivní maloobchodní prostor, který vyzval veřejnost, aby použila nejmodernější technologie ve 3D tisku vytvářením vlastních šperků. Byli jsme pozváni, abychom aktivovali prostor a okamžitě přemýšleli - jak může být šperkovnice kompletní bez krásného šperku na míru? Výsledkem byla současná socha, jejímž výsledkem byl barevný hranol, který obsahoval krásu odrazného světla, barev a stínu.

Autonomní Mobilní Robot

Pharmy

Autonomní Mobilní Robot Autonomní navigační robot pro nemocniční logistiku. Jedná se o systém služeb pro výrobky, který zajišťuje bezpečné a efektivní dodávky, snižuje šance zdravotníků na to, že bude vystaven nemocem, omezuje pandemické choroby mezi nemocničním personálem a pacienty (COVID-19 nebo H1N1). Tento design pomáhá zvládat dodávky nemocnic se snadným přístupem a bezpečností pomocí nekomplikované interakce uživatele pomocí přátelské technologie. Robotické jednotky mají schopnost se autonomně pohybovat do vnitřního prostředí a mají synchronizovaný tok s podobnými jednotkami, jsou schopny spolupracovat s týmem robotů.