Designový Časopis
Designový Časopis
Aktivace Události

The Jewel

Aktivace Události 3D šperkovnice byla interaktivní maloobchodní prostor, který vyzval veřejnost, aby použila nejmodernější technologie ve 3D tisku vytvářením vlastních šperků. Byli jsme pozváni, abychom aktivovali prostor a okamžitě přemýšleli - jak může být šperkovnice kompletní bez krásného šperku na míru? Výsledkem byla současná socha, jejímž výsledkem byl barevný hranol, který obsahoval krásu odrazného světla, barev a stínu.

Autonomní Mobilní Robot

Pharmy

Autonomní Mobilní Robot Autonomní navigační robot pro nemocniční logistiku. Jedná se o systém služeb pro výrobky, který zajišťuje bezpečné a efektivní dodávky, snižuje šance zdravotníků na to, že bude vystaven nemocem, omezuje pandemické choroby mezi nemocničním personálem a pacienty (COVID-19 nebo H1N1). Tento design pomáhá zvládat dodávky nemocnic se snadným přístupem a bezpečností pomocí nekomplikované interakce uživatele pomocí přátelské technologie. Robotické jednotky mají schopnost se autonomně pohybovat do vnitřního prostředí a mají synchronizovaný tok s podobnými jednotkami, jsou schopny spolupracovat s týmem robotů.

Inteligentní Difuzor Aroma

Theunique

Inteligentní Difuzor Aroma Agarwood je vzácný a drahý. Jeho vůni lze získat pouze spálením nebo extrakcí, používanou uvnitř a poskytovanou několika uživateli. Aby se tato omezení porušila, jsou po tříletém úsilí vytvořeny inteligentní difuzory aroma a ručně vyráběné tablety z agarového dřeva s více než 60 návrhy, 10 prototypy a 200 experimenty. Představuje nový možný obchodní model a používá kontext pro průmysl agarového dřeva. Uživatelé mohou jednoduše vložit difuzor do automobilu, snadno si přizpůsobit čas, hustotu a rozmanitost vůní a užít si pohlcující aromaterapii, ať už jdou kamkoli a kdykoli jedou.

Automatický Odšťavňovač

Toromac

Automatický Odšťavňovač Toromac je speciálně navržen s jeho silným vzhledem, aby přinesl nový způsob konzumace čerstvě vymačkané pomerančové šťávy. Je vyroben pro maximální extrakci šťávy, je určen pro restaurace, kavárny a supermarkety a jeho prvotřídní design umožňuje přátelský zážitek dodávající chuť, zdraví a hygienu. Má inovativní systém, který stříhá ovoce svisle a stlačuje poloviny rotačním tlakem. To znamená, že maximálního výkonu je dosaženo bez stlačení nebo dotyku skořepiny.

Transformativní Pneumatika

T Razr

Transformativní Pneumatika V blízké budoucnosti je na vzestupu rozvoj elektrické dopravy. Jako výrobce autodílů Maxxis neustále přemýšlí, jak dokáže navrhnout proveditelný inteligentní systém, který by se mohl tohoto trendu účastnit a dokonce ho urychlit. T Razr je inteligentní pneumatika vyvinutá pro potřeby. Vestavěné senzory aktivně detekují různé jízdní podmínky a poskytují aktivní signály k transformaci pneumatiky. Zvětšené běhouny se protahují a mění kontaktní oblast v reakci na signál, a tak zlepšují trakční výkon.

Luxusní Hybridní Piano

Exxeo

Luxusní Hybridní Piano EXXEO je elegantní hybridní klavír pro moderní prostory. Je to jedinečný tvar ztělesňující trojrozměrné spojení zvukových vln. Zákazníci si mohou své piano plně přizpůsobit tak, aby bylo v souladu s jeho okolím jako dekorativní umělecké dílo. Toto špičkové klavír je vyroben z exotických materiálů, jako jsou uhlíkové vlákno, prvotřídní automobilová kůže a hliníkový hliník. obnovuje široký dynamický rozsah klavírů prostřednictvím zvukového systému reproduktorů o výkonu 200 W, 9. Jeho vyhrazená vestavěná baterie umožňuje klavíru hrát až 20 hodin na jedno nabití.