Designový Časopis
Designový Časopis
Dřevěná Hračka

Cubecor

Dřevěná Hračka Cubecor je jednoduchá, ale složitá hračka, která podněcuje dětskou sílu myšlení a kreativity a seznamuje je s barvami a jednoduchým, doplňkovým a funkčním vybavením. Přikládáním malých kostek k sobě bude sada kompletní. V dílech se používají různá snadná spojení včetně magnetů, suchého zipu a kolíků. Hledání spojení a jejich vzájemné propojení, dokončuje kostku. Také posiluje jejich trojrozměrné porozumění tím, že přesvědčuje dítě, aby dokončilo jednoduchý a známý svazek.

Stínidlo

Bellda

Stínidlo Snadno instalovatelné závěsné stínidlo, které se jednoduše vejde na jakoukoli žárovku bez potřeby jakéhokoli nářadí nebo elektrotechnických znalostí. Design produktů umožňuje uživateli jednoduše nasadit a sundat žárovku bez velké námahy vytvořit vizuálně příjemný světelný zdroj v levném nebo dočasném ubytování. Vzhledem k tomu, že funkčnost tohoto produktu spočívá v jeho podobě, jsou výrobní náklady podobné jako u běžného plastového květináče. Možnost personalizace dle vkusu uživatele malováním nebo přidáním jakýchkoli ozdobných prvků vytváří jedinečný charakter.

Event Marketingový Materiál

Artificial Intelligence In Design

Event Marketingový Materiál Grafický návrh poskytuje vizuální znázornění toho, jak se umělá inteligence může v blízké budoucnosti stát spojencem pro designéry. Poskytuje pohled na to, jak může umělá inteligence pomoci při personalizaci zážitku pro spotřebitele a jak kreativita sedí v hledáčku umění, vědy, inženýrství a designu. Konference Artificial Intelligence In Graphic Design Conference je 3denní akce v San Franciscu v Kalifornii v listopadu. Každý den se koná designový workshop, přednášky různých řečníků.

Vizuální Komunikace

Finding Your Focus

Vizuální Komunikace Návrhář si klade za cíl zobrazit vizuální koncept, který demonstruje konceptuální a typografický systém. Kompozice se tedy skládá ze specifického slovníku, přesných měření a centrálních specifikací, které návrhář vzal v úvahu. Návrhář se také zaměřil na vytvoření jasné typografické hierarchie, aby bylo možné stanovit a posouvat pořadí, ve kterém publikum přijímá informace z návrhu.

Jachta

Atlantico

Jachta 77metrová Atlantico je rekreační jachta s rozsáhlými vnějšími plochami a širokými vnitřními prostory, které hostům umožňují užívat si výhled na moře a být s ním v kontaktu. Cílem návrhu bylo vytvořit moderní jachtu s nadčasovou elegancí. Zvláštní důraz byl kladen na proporce pro udržení nízkého profilu. Jachta má šest palub s vybavením a službami jako helipad, garáže s motorovým člunem a vodní skútr. Šest apartmánových kajut pojme dvanáct hostů, zatímco majitel má terasu s venkovním salonkem a jacuzzi. K dispozici je venkovní a 7metrový vnitřní bazén. Jachta má hybridní pohon.

Branding

Cut and Paste

Branding Tato projektová sada nástrojů Cut and Paste: Preventing Visual Plagiarism se zabývá tématem, které může ovlivnit každého v designérském průmyslu, a přesto je vizuální plagiát tématem, o kterém se jen zřídka diskutuje. To může být způsobeno nejednoznačností mezi přebíráním reference z obrázku a kopírováním z něj. Proto tento projekt navrhuje přinést povědomí o šedých oblastech kolem vizuálního plagiátorství a umístit jej do popředí konverzací o kreativitě.