Designový Časopis
Designový Časopis
Křeslo

Baralho

Křeslo Křeslo Baralho má výrazný moderní design složený z čistých forem a přímek. Toto křeslo je vyrobeno ze záhybů a svarů na kartáčované hliníkové desce a vyznačuje se odvážným tvarem, který zpochybňuje pevnost materiálu. Dokáže spojit v jednom prvku krásu, lehkost a přesnost čar a úhlů.

Vlajkový Obchod

Lenovo

Vlajkový Obchod Cílem programu Lenovo Flagship Store je zlepšit image značky tím, že divákům poskytuje platformu pro propojení interakce a sdílení prostřednictvím životního stylu, služeb a zkušeností vytvořených v obchodě. Koncepce designu je koncipována na základě poslání uskutečnit přechod od výrobce výpočetních zařízení k přední značce mezi poskytovateli spotřební elektroniky.

Etiketa Na Víno

5 Elemente

Etiketa Na Víno Design „5 Elemente“ je výsledkem projektu, kdy klient důvěřoval projekční agentuře s úplnou svobodou projevu. Vrcholem tohoto designu je římská postava „V“, která zobrazuje hlavní myšlenku produktu - pět druhů vína propletených v jedinečné směsi. Speciální papír použitý pro štítek a strategické umístění všech grafických prvků provokují potenciálního spotřebitele, aby láhev vzal a roztočil ji do svých rukou, dotkl se jí, což jistě působí hlubším dojmem a činí design nezapomenutelnějším.

Balení Nealkoholických Nápojů

Coca-Cola Tet 2014

Balení Nealkoholických Nápojů Chcete-li vytvořit řadu plechovek Coca-Cola, které šíří miliony přání Tết po celé zemi. Jako zařízení k vytvoření těchto přání jsme použili symbol Coca-cola Tết (Swallow Bird). Pro každou plechovku byly vytvořeny a pečlivě uspořádány stovky ručně kreslených vlaštovek kolem vlastního skriptu, který společně tvoří řadu smyslných vietnamských přání. „An“ znamená mír. „Tài“ znamená úspěch, „Lộc“ znamená prosperitu. Tato slova jsou široce vyměňována po celé svátky a tradičně zdobí dekorace Tết.

Otevřený Stolní Systém

Osoro

Otevřený Stolní Systém Inovativní charakter OSORO spočívá v kombinaci kvalitního vitrifikovaného porcelánu a jeho typické lesklé pleti slonovinové barvy s funkcí vhodnou pro uchovávání potravin v lednici nebo mrazničce a pro vaření v parní troubě nebo mikrovlnné troubě. Jednoduchý, modulární tvar s různými prvky lze stohovat pro úsporu místa, flexibilně kombinovat a uzavírat pomocí vícebarevného silikonového O-Sealeru nebo O-konektoru, takže v něm jídlo zůstává dobře utěsněné. OSORO lze univerzálně používat, což eliminuje potřebu našeho každodenního života.

Omezená Řada Exkluzivních Vín

Echinoctius

Omezená Řada Exkluzivních Vín Tento projekt je v mnoha ohledech jedinečný. Design musel odrážet jedinečný charakter daného produktu - exkluzivní autorské víno. Kromě toho bylo třeba sdělit hluboký význam názvu produktu - superlativní, slunovrat, kontrast mezi nocí a dnem, černobílý, otevřený a temný. Design měl v úmyslu odrážet tajemství skryté v noci: krásu noční oblohy, která nás tak ohromuje, a mystickou hádanku skrytou v souhvězdích a zvěrokruhu.