Designový Časopis
Designový Časopis
Městský Elektrikář

Lecomotion

Městský Elektrikář Ekologický model LECOMOTION E-trike je ekologický a inovativní tříkolka s elektrickým asistencí inspirovaná vnořenými nákupními vozíky. E-triky LECOMOTION jsou navrženy tak, aby fungovaly jako součást systému sdílení městských kol. Navrženo také k hnízdění v sobě v řadě pro kompaktní skladování a pro usnadnění sběru a pohybu mnoha najednou pomocí kývavých zadních dveří a odnímatelné klikové sady. K dispozici je pomoc při šlapání. Můžete ji použít jako normální kolo, s nebo bez podpůrné baterie. Náklad také umožnil přepravu 2 dětí nebo jednoho dospělého.

Skartovač Papíru

HandiShred

Skartovač Papíru HandiShred je přenosný ruční skartovač papíru, který nevyžaduje žádný externí zdroj energie. Je navržen malý a elegantně, takže jej můžete položit na stůl, do šuplíku nebo kufříku, který vám umožní snadný přístup a roztržení důležitého dokumentu kdykoli a kdekoli. Tento praktický skartovač skvěle pracuje na skartování jakýchkoli dokumentů nebo příjmů, aby bylo zajištěno, že soukromé, důvěrné a jakékoli osobní informace jsou neustále chráněny.

Interakční Tabulka

paintable

Interakční Tabulka Paintable je multifunkční stůl pro každého, může to být obyčejný stůl, kreslicí stůl nebo hudební nástroj. Pomocí různých druhů barev můžete malovat na povrch stolu a vytvářet hudbu se svými přáteli nebo rodinami a povrch přenese kresbu tak, aby se stala barevnou pomocí barevných senzorů. Existují dva způsoby kreslení, kreativní kresba a kresba noty, děti mohou kreslit cokoli, co chtějí vytvořit náhodnou hudbu, nebo použít pravidlo, které navrhujeme, aby vyplnilo barvu na konkrétní pozici, aby vytvořilo dětský rým.

Stůl, Podstavec, Podstavec

Trifold

Stůl, Podstavec, Podstavec Tvar trojkolí je informován kombinací trojúhelníkových povrchů a unikátní skládací sekvence. Má minimalistický, ale složitý a sochařský design, ze všech úhlů pohledu odhaluje jedinečnou kompozici. Design může být upraven tak, aby vyhovoval různým účelům, aniž by byla ohrožena jeho strukturální integrita. Trifold je ukázkou digitálních výrobních metod a využití nových výrobních technologií, jako je robotika. Výrobní proces byl vyvinut ve spolupráci s robotickou výrobou se specializací na skládání kovů pomocí 6-osých robotů.

Hračka

Movable wooden animals

Hračka Hračky na rozmanitost zvířat se pohybují různými způsoby, jednoduše, ale zábavně. Abstraktní tvary zvířat pohlcují děti, které si lze představit. Ve skupině je 5 zvířat: Prase, kachna, žirafa, šnek a dinosaurus. Kachní hlava se pohybuje zprava doleva, když ji zvednete ze stolu, zdá se, že vám říká „NE“; Žirafí hlava se může pohybovat shora a dolů; Prasečí nos, šnečí a dinosaurovské hlavy se při otáčení ocasu pohybují zevnitř ven. Všechny tyto pohyby způsobují, že se lidé usmívají a nutí děti hrát různými způsoby, například taháním, tlačením, otáčením atd.