Designový Časopis
Designový Časopis
Cyklistická Přilba

Voronoi

Cyklistická Přilba Helma je inspirována 3D Voronoi strukturou, která je široce distribuována v přírodě. Díky kombinaci parametrické techniky a bioniky má cyklistická přilba vylepšený vnější mechanický systém. Liší se od tradiční struktury ochrany vloček ve svém nepromokavém bionickém 3D mechanickém systému. Když je tato struktura zasažena vnější silou, vykazuje lepší stabilitu. V rovnováze mezi lehkostí a bezpečností má přilba za cíl poskytnout lidem pohodlnější, modernější a bezpečnější osobní ochrannou cyklistickou helmu.

Konferenční Stolek

Planck

Konferenční Stolek Stůl je vyroben z různých kusů překližky, které jsou slepeny pod tlakem. Povrchy jsou pískovány a opatřeny závity matným a velmi silným lakem. Existují 2 úrovně - protože vnitřek stolu je dutý - což je velmi praktické pro umisťování časopisů nebo přehozů. Pod stolem jsou zabudovány kulky. Mezera mezi podlahou a stolem je tedy velmi malá, ale zároveň se snadno pohybuje. Způsob, jakým je překližka používána (svisle), ji dělá velmi silnou.

Chaise Lounge Concept

Dhyan

Chaise Lounge Concept Koncept salonu Dyhan kombinuje moderní design s tradičními východními myšlenkami a principy vnitřního míru spojením s přírodou. Dhyan (Sanskrit: meditovat) používá Lingam jako inspiraci formy a strom Bodhi a japonské zahrady jako základ modulů konceptu a transformuje východní filozofie do různých konfigurací, což uživateli umožňuje zvolit si cestu k zen / relaxaci. Režim vodní jezírko obklopuje uživatele vodopádem a jezírkem, zatímco zahradní režim obklopuje uživatele zelení. Standardní režim obsahuje úložné prostory pod platformou, která funguje jako police.

3D Kontrola Přístupu K Rozpoznávání Tváří

Ezalor

3D Kontrola Přístupu K Rozpoznávání Tváří Seznamte se se systémem řízení přístupu s více senzory a kamerami, Ezalor. Algoritmy a místní počítače jsou navrženy pro ochranu soukromí. Technologie zabraňující spoofingu na finanční úrovni zabraňuje falešným maskám. Měkké reflexní osvětlení přináší pohodlí. V mžiku oka mají uživatelé snadný přístup k místu, které milují. Její bezdotykové ověření zajišťuje hygienu.

Kolekce Nábytku

Phan

Kolekce Nábytku Kolekce Phan je inspirována kontejnerem Phan, což je thajská kultura kontejnerů. Návrhář používá strukturu kontejnerů Phan k vytvoření struktury nábytku, která ji činí silnou. Navrhněte formu a detail, díky nimž je moderní a jednoduchá. Návrhář použil technologii laserového řezání a kombinaci skládacího plechu s CNC dřevem pro vytvoření složitých a jedinečných detailů, které se liší od ostatních. Povrch byl povrchově upraven práškovým nástřikem, aby struktura zůstala dlouhá, pevná, ale lehká.

Skládací Stolička

Tatamu

Skládací Stolička Do roku 2050 budou ve městech žít dvě třetiny populace Země. Hlavní ambicí za Tatamu je poskytnout flexibilní nábytek lidem, jejichž prostor je omezený, včetně těch, kteří se často pohybují. Cílem je vytvořit intuitivní nábytek, který kombinuje robustnost s ultratenkým tvarem. K nasazení stolice je zapotřebí pouze jeden otočný pohyb. Zatímco všechny závěsy vyrobené z odolné textilie udržují nízkou hmotnost, dřevěné boky poskytují stabilitu. Jakmile je na něj aplikován tlak, stolička se díky jedinečnému mechanismu a geometrii zesílí, jakmile se kusy blokují.