Designový Časopis
Designový Časopis
Faucet

Moon

Faucet Organický vzhled a kontinuita křivek tohoto faucetu byla inspirována půlměsíční fází měsíce. Moon Bathroom Faucet integruje tělo i rukojeť do jedinečného tvaru. Kruhový průřez stoupá od spodní části kohoutku k výstupnímu výtoku a vytváří profil Moon Faucet. Čistý řez odděluje tělo od rukojeti a přitom udržuje objem kompaktní.

Lampa

Jal

Lampa Just Another Lamp, Jal, je založena na třech hlavních principech: jednoduchost, kvalita a čistota. Zahrnuje to jednoduchost designu, kvalitu materiálů a čistotu účelu produktu. Toto bylo drženo základní, ale také dával důležitost jak sklu tak světlu ve stejné míře. Z tohoto důvodu může být Jal použit různými způsoby, formáty a kontexty.

Robot Pomoci

Spoutnic

Robot Pomoci Spoutnic je podpůrný robot navržený tak, aby vychovával slepice tak, aby ležely ve svých hnízdních boxech. Slepice vstávají při svém přístupu a vracejí se do hnízda. Chovatel obvykle musí obejít všechny své budovy každou hodinu nebo dokonce půl hodiny na vrcholu snášky, aby zabránil slepicím položit vejce na zem. Malý autonomní Spoutnic robot snadno prochází pod zásobovací řetězce a může cirkulovat ve všech budovách. Jeho baterie vydrží den a dobije se za jednu noc. Osvobozuje chovatele od únavného a dlouhého úkolu, umožňuje lepší výnos a omezuje počet vyřazených vajec.

Multifunkční Kytara

Black Hole

Multifunkční Kytara Černá díra je multifunkční kytara založená na stylech hard rocku a metalu. Tvar těla dává hráčům kytary pocit pohodlí. Je vybaven displejem z tekutých krystalů na hmatníku pro vytváření vizuálních efektů a výukových programů. Braillovo písmo za krkem kytary může pomoci nevidomým nebo slabozrakým hráčům hrát na kytaru.

Přenosný Plynový Sporák

Herbet

Přenosný Plynový Sporák Herbet Je přenosný plynový sporák, technologie umožňuje optimální venkovní podmínky a pokrývá všechny standardní požadavky na vaření. Kamna se skládají z laserem řezaných ocelových součástí a mají mechanismus otevírání a zavírání, který lze uzamknout v otevřené poloze, aby se zabránilo poškození během používání. Jeho mechanismus otevírání a zavírání umožňuje snadné přenášení, manipulaci a skladování.

Příborník

Arca

Příborník Arca je monolit uvězněný v síti, hruď, která se vznáší spolu s jejím obsahem. Lakovaný kontejner mdf, uzavřený v ideální síti z masivního dubu, je vybaven třemi zásuvkami pro úplné odsávání, které lze uspořádat podle různých potřeb. Tuhá pevná dubová síť byla navržena tak, aby pojala skleněné desky tvarované za tepla, aby se získal organický tvar, který simuluje zrcadlo vody. Celá skříň spočívá na průhledné podložce z metakrylátu, která zdůrazňuje ideální plovoucí.