Designový Časopis
Designový Časopis
Stroj Espresso

Lavazza Tiny

Stroj Espresso Malý, přátelský kávovar na espresso, který přináší autentický zážitek z italské kávy do vašeho domova. Design je radostně středomořský - skládá se ze základních formálních stavebních bloků - slaví barvy a aplikuje Lavazzův designový jazyk při vynořování a vytváření detailů. Hlavní skořepina je vyrobena z jednoho kusu a má měkké, ale přesně regulované povrchy. Centrální hřeben dodává vizuální strukturu a frontální vzor opakuje horizontální téma, které se často vyskytuje u produktů Lavazza.

Název projektu : Lavazza Tiny, Jméno designérů : Florian Seidl, Jméno klienta : Lavazza.

Lavazza Tiny Stroj Espresso

Tento výjimečný design je držitelem ceny platinového designu v soutěži designu hraček, her a hobby produktů. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných platinou, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních designových hraček, her a hobby produktů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.