Designový Časopis
Designový Časopis
Dámská Kolekce

Macaroni Club

Dámská Kolekce Sbírka Macaroni Club je inspirována makarony z poloviny 18. století, které je spojují s lidmi závislými na dnešním logu. Macaroni byl termín pro muže, kteří překročili běžné meze módy v Londýně. Byly to logo mánie z 18. století. Cílem této kolekce je ukázat sílu loga od minulosti do současnosti a vytváří Macaroni Club jako samostatnou značku. Designové detaily jsou inspirovány makaronskými kostýmy z roku 1770 a současným módním trendem s extrémními objemy a délkou.

Web

Tailor Made Fragrance

Web Tailor Made Fragrance se narodila na základě zkušeností italské společnosti specializované na vývoj a výrobu primárních obalů pro odvětví vůní, péče o pleť, barevné kosmetiky a domácí vůně. Úlohou společnosti Webgriffe bylo podporovat zákaznickou obchodní strategii navrhováním řešení, které upřednostňovalo povědomí o značce a spuštění nové obchodní jednotky zaměřené na to, aby uživatelé mohli vytvořit svůj jedinečný a plně přizpůsobený parfém, zahájí krok širokého procesu průmyslového růstu a segmentace nabídky B2B.

Kontrola Kvality Vzduchu

Midea Sensia AQC

Kontrola Kvality Vzduchu Midea Sensia AQC je inteligentní hybrid, který integruje domácí interiér s elegancí i stylem. Přináší humanizovanou technologii a inovaci prostřednictvím funkcí, řízení teploty a čištění vzduchu s osvětlením a vázou do výzdoby místnosti. Blaho přichází prostřednictvím senzorové technologie, která umí číst prostředí a udržuje místní teplotu a vlhkost stabilní, podle předchozího nastavení, provedeného společností MideaApp.

Autonomní Mobilní Robot

Pharmy

Autonomní Mobilní Robot Autonomní navigační robot pro nemocniční logistiku. Jedná se o systém služeb pro výrobky, který zajišťuje bezpečné a efektivní dodávky, snižuje šance zdravotníků na to, že bude vystaven nemocem, omezuje pandemické choroby mezi nemocničním personálem a pacienty (COVID-19 nebo H1N1). Tento design pomáhá zvládat dodávky nemocnic se snadným přístupem a bezpečností pomocí nekomplikované interakce uživatele pomocí přátelské technologie. Robotické jednotky mají schopnost se autonomně pohybovat do vnitřního prostředí a mají synchronizovaný tok s podobnými jednotkami, jsou schopny spolupracovat s týmem robotů.

Byt

Shkrub

Byt Dům Shkrub vypadal z lásky a lásky - milující pár se třemi dětmi. DNA domu zahrnuje strukturující estetické principy, které nacházejí inspiraci v ukrajinské historii a kultuře inspirované japonskou moudrostí. Prvek Země jako materiál se cítí ve strukturálních aspektech domova, jako je původní došková střecha a v krásných a hustých texturovaných hliněných stěnách. Myšlenka vzdát hold, jako zakládací místo, může být vnímána po celém domě jako jemná vodicí nit.

Inteligentní Difuzor Aroma

Theunique

Inteligentní Difuzor Aroma Agarwood je vzácný a drahý. Jeho vůni lze získat pouze spálením nebo extrakcí, používanou uvnitř a poskytovanou několika uživateli. Aby se tato omezení porušila, jsou po tříletém úsilí vytvořeny inteligentní difuzory aroma a ručně vyráběné tablety z agarového dřeva s více než 60 návrhy, 10 prototypy a 200 experimenty. Představuje nový možný obchodní model a používá kontext pro průmysl agarového dřeva. Uživatelé mohou jednoduše vložit difuzor do automobilu, snadno si přizpůsobit čas, hustotu a rozmanitost vůní a užít si pohlcující aromaterapii, ať už jdou kamkoli a kdykoli jedou.