Designový Časopis
Designový Časopis
Kávovar

Lavazza Desea

Kávovar Přátelský stroj navržený tak, aby nabízel kompletní balíček italské kávové kultury: od espressa po autentické cappuccino nebo latte. Dotykové rozhraní uspořádá výběr do dvou samostatných skupin - jednu pro kávu a druhou pro mléko. Nápoje lze přizpůsobit pomocí funkcí pro zvýšení teploty a mléčné pěny. Nezbytná služba je ve středu označena osvětlenými ikonami. Stroj je dodáván s vyhrazeným skleněným hrnečkem a používá Lavazzův tvarový jazyk s kontrolovaným povrchem, vylepšenými detaily a zvláštní pozorností na barvy, materiály & Dokončit.

Název projektu : Lavazza Desea, Jméno designérů : Florian Seidl, Jméno klienta : Lavazza.

Lavazza Desea Kávovar

Tento výjimečný design je držitelem ceny platinového designu v soutěži designu hraček, her a hobby produktů. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných platinou, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních designových hraček, her a hobby produktů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.