Designový Časopis
Designový Časopis
Nemocnice

Warm Transparency

Nemocnice Nemocnice má obvykle tendenci být prostorem, který má špatnou přirozenou barvu nebo materiál v důsledku umělého strukturního materiálu, aby se zlepšila funkčnost a účinnost. Proto mají pacienti pocit, že se liší od svého každodenního života. Je třeba vzít v úvahu pohodlné prostředí, ve kterém mohou pacienti utrácet a bez stresu. Architekti TSC poskytují otevřený a pohodlný prostor nastavením otevřeného stropního prostoru ve tvaru písmene L a velkých okapů pomocí velkého množství dřevěného materiálu. Teplá průhlednost této architektury spojuje lidi a lékařské služby.

Náušnice

Van Gogh

Náušnice Náušnice inspirované mandlovým stromem v květu namalované Van Goghem. Jemnost větví je reprodukována jemnými řetězy typu Cartier, které se stejně jako větve houpají větrem. Různé odstíny různých drahokamů, od téměř bílé až po intenzivnější růžovou, představují odstíny květin. Shluk kvetoucích květů je zastoupen různými náhrobky. Vyrobeno z 18k zlata, růžových diamantů, morganitů, růžových safírů a růžových turmalínů. Leštěný a strukturovaný povrch. Extrémně lehký a dokonale padnou. Toto je příchod jara ve formě šperku.

Bytový Dům

Slabs House

Bytový Dům Slab House byl navržen tak, aby spojoval stavební materiály, kombinující dřevo, beton a ocel. Design je najednou hyper-moderní, ale diskrétní. Obrovská okna jsou okamžitým ohniskem, ale jsou chráněna před povětrnostními a výhledy do ulice betonovými deskami. Zahrady se vyznačují silným vlastnictvím, jak na úrovni terénu, tak v prvním patře, což umožňuje obyvatelům cítit se spojeni s přírodou, když komunikují s majetkem, a vytváří jedinečný tok, když se člověk pohybuje od vstupu do obytných oblastí.

Dům

VH Green

Dům Dům je rozšířen zeleně v rovinném i stereoskopickém provedení, což vytváří dobré prostředí pro obyvatele i město. Ve slunné asijské oblasti je Breeze Soleil, který používá tuto zelenou, velmi účinný způsob myšlení. Lze získat nejen funkci sluneční clony v létě, ale také ochranu soukromí, vyhýbání se hluku z ulice a chladicí účinek automatickým zavlažováním.

Kostel

Mary Help of Christian Church

Kostel Vzhledem k rozšíření katolické komunity a rostoucímu turistovi na ostrově Samui, Suratthani. Exteriér Marie Pomocnice z křesťanského kostela byl navržen v kombinované podobě modlících se rukou, úhlových křídel a paprsků Ducha svatého. Vnitřní prostor, bezpečnost jako v mateřském lůně. Použitím dlouhé a úzké světelné dutiny a velkého lehkého izolačního betonu bylo vytvořeno betonové křídlo procházející světlou dutinou, aby vytvořilo stín, který se v průběhu času mění a přitom si zachovává vnitřní pohodlí. Minimalizujte symbolickou výzdobu a použití přírodního materiálu jako pokorný klid mysli při modlitbě.

Bytový Dům

Abstract House

Bytový Dům Rezidence využívá moderní estetiku při zachování centrálního nádvoří, které evokuje tradiční kuvajtskou praxi při stavbě domů. Zde může rezidence uznat minulost i přítomnost bez střetu. Funkce vody u schodů hlavních dveří se vynoří ven, sklo od podlahy ke stropu pomáhá udržovat otevřenější prostory a umožňuje uživatelům bez námahy přecházet mezi vnějšími a vnitřními, minulými a současnými.