Designový Časopis
Designový Časopis
Inteligentní Kuchyňský Mlýn

FinaMill

Inteligentní Kuchyňský Mlýn FinaMill je výkonný kuchyňský mlýn s vyměnitelnými a znovu naplnitelnými kořenícími lusky. FinaMill je snadný způsob, jak pozvednout vaření s výraznou chutí čerstvě mletého koření. Jednoduše naplňte opakovaně použitelné lusky sušeným kořením nebo bylinkami, zacvakněte lusk na místo a stisknutím tlačítka rozemlejte přesné množství koření, které potřebujete. Vyměňte lusky koření pouhými několika kliknutími a pokračujte v vaření. Je to mlýnek na všechny vaše koření.

Název projektu : FinaMill, Jméno designérů : Alex Liu, Jméno klienta : Elemex Limited.

FinaMill Inteligentní Kuchyňský Mlýn

Tento výjimečný design je držitelem ceny platinového designu v soutěži designu hraček, her a hobby produktů. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných platinou, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních designových hraček, her a hobby produktů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.