Designový Časopis
Designový Časopis
Kolekce Koupelen

CATINO

Kolekce Koupelen CATINO se rodí z touhy utvářet myšlenku. Tato sbírka evokuje poezii každodenního života prostřednictvím jednoduchých prvků, které současným způsobem interpretují stávající archetypy naší fantazie. Navrhuje návrat do prostředí tepla a pevnosti pomocí přírodních lesů, obrobených z masivu a smontovaných tak, aby zůstaly věčné.

Název projektu : CATINO, Jméno designérů : Emanuele Pangrazi, Jméno klienta : Disegno Ceramica.

CATINO Kolekce Koupelen

Tento výjimečný design je držitelem ceny platinového designu v soutěži designu hraček, her a hobby produktů. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných platinou, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních designových hraček, her a hobby produktů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.