Designový Časopis
Designový Časopis
Lékařské Centrum

Neo Derm The Center

Lékařské Centrum Je navržen tak, aby rezonoval s tématem linií, a zvýraznění vápno v barvě je dostačující k tomu, aby předvedlo stručnou a energetickou konstrukci tohoto konkrétního centra péče o pleť. Paprsky bílých honosných linií vedou napříč bílým stropem a dynamicky zasahují do okolního prostoru. Relaxační zóna sousedící s recepcí je nastavena na limetkový na limetkový barevný tón od nábytku po koberec, který zdůrazňuje mladou a omlazenou esenci značky prostřednictvím přehledu přístavu Victoria.

Výstavní A Jednací Prostor

All Love in Town Sales Center

Výstavní A Jednací Prostor Komerční prostor by také mohl být oblastí podnikání zaměřenou na podnikání plnou umění a estetiky, stejně jako divadlo a muzeum. Jen málo designérů si nikdy nemyslelo, že intenzivní kombinace lidí a okolí je tak nezbytná, než jsme kdy očekávali. Vytvořili jsme vnitřní prostor, který udeřil akord s lidmi při vstupu do něj tím, že co nejvíce využívají levné materiály - žárovky, Ping Pong a vánoční ozdobné koule. Vynesl legendu o prodeji nemovitostí dokončením prodejních úkolů ve třech měsíce v té době v celém průmyslu kvůli výraznému designu.

Kino

Wuhan Pixel Box Cinema

Kino „Pixel“ je základní prvek obrázků, návrhář zkoumá vztah pohybu a pixelů, aby se stal tématem tohoto designu. „Pixel“ se používá v různých částech kina. V hale pokladny je umístěna obrovská zakřivená obálka tvořená více než 6000 kusů panelů z nerezové oceli. Nástěnná vitrína je zdobena obrovským množstvím čtvercových proužků vyčnívajících ze zdi, která představuje okouzlující název kina. V tomto kině by si každý užil skvělou atmosféru digitálního světa vytvořenou soudržností všech prvků „Pixel“.

Kancelář

White Paper

Kancelář Interiér plátna připomíná prostor pro tvůrčí přínos designérů a vytváří příležitosti pro nesčetné vystavení procesu designu. Jak každý projekt postupuje, stěny a desky jsou pokryty výzkumem, náčrtky a prezentacemi, zaznamenávají vývoj každého designu a stávají se deníkem designérů. Bílé podlahy a mosazné dveře, které se jedinečně a odvážně používají pro robustní každodenní použití, shromažďují otisky prstů a otisky prstů od zaměstnanců a klientů, což svědčí o růstu společnosti.

Kavárna

Aix Arome Cafe

Kavárna Kavárna je místem, kde návštěvníci pociťují soužití s oceány. Obrovská struktura ve tvaru vejce umístěná uprostřed prostoru funguje současně jako pokladna a káva. Ikonický vzhled kabiny je inspirován tmavou a matně vypadající kávou. Dva velké otvory na přední straně obou stran „fazole“ slouží jako dobrý zdroj větrání a přirozeného světla. Kavárna poskytovala dlouhý stůl jako banda chobotnic a bublin dohromady. Zdánlivě náhodně zavěšené lustry připomínají pohled ryb na vodní hladinu, lesklé vlnky absorbují příjemné sluneční světlo z široké bílé oblohy.

Roadshow Výstava

Boom

Roadshow Výstava Jedná se o projekt výstavního designu pro roadshow módní značky v Číně. Téma této roadshow upozorňuje na potenciál mládeže stylizovat vlastní image a symbolizuje výbušný hluk, který tato roadshow vydává na veřejnosti. Zigzag forma byla použita jako hlavní vizuální prvek, ale s různými konfiguracemi, když byla použita v kabinách v různých městech. Struktura výstavních stánků byla všechna „stavebnice“ prefabrikovaná v továrně a instalována na místě. Některé části lze znovu použít nebo překonfigurovat, aby vytvořily nový design kabiny pro další zastávku roadshow.