Designový Časopis
Designový Časopis
Zařízení Na Testování Vína

Grapevine House

Zařízení Na Testování Vína Grapevine House v podobě abstraktní hroznů, který je téměř zdarma čeká na vinici. Jeho hlavní podpůrný prvek vytvořený digitálně vyrobeným sloupcem představuje poctu starému kořenu révy vinné. Průsvitné sklo Grapevine House je otevřené ve všech směrech a umožňuje okamžitý zážitek z vinice. Tímto způsobem by mělo být umožněno vizuální zlepšení chuti všech testovaných vín.

Maloobchodní Design Interiéru

Hiveometric - Kuppersbusch Showroom

Maloobchodní Design Interiéru Klient hledá kreativní design, který dobře reprezentuje značku. Název „Hiveometrický“ je tvořen dvěma slovy „úl“ a „geometrický“, které jednoduše vyprávějí hlavní koncept a vizualizují design. Design je inspirován značkovým hrdinským produktem, voštinovým elektrickým sporákem. Je navržen jako shluk voštin, prvky stěny a stropu v úhledných úpravách hladce spojují a vzájemně si hrají složité geometrické tvary. Čáry jsou jemné a čisté a výsledkem je elegantní moderní vzhled, který symbolizuje nekonečnou fantazii a kreativitu.

Koncept Firemní Architektury

Pharmacy Gate 4D

Koncept Firemní Architektury Kreativní koncept je založen na kombinaci materiálních a nehmotných komponent, které společně vytvářejí mediální platformu. Střed této platformy je charakterizován nadrozměrnou miskou jako symbolem pro abstraktní alchymistický pohár, nad nímž se promítá holografický diagram plovoucího řetězce DNA. Tento hologram DNA, který ve skutečnosti představuje slogan „Promise for Life“, se točí pomalu a naznačuje snadnost života lidského organismu bez příznaků. Rotující DNA hologram představuje nejen tok života, ale také vztah mezi světlem a životem samotným.

Vlajkový Obchod

Lenovo

Vlajkový Obchod Cílem programu Lenovo Flagship Store je zlepšit image značky tím, že divákům poskytuje platformu pro propojení interakce a sdílení prostřednictvím životního stylu, služeb a zkušeností vytvořených v obchodě. Koncepce designu je koncipována na základě poslání uskutečnit přechod od výrobce výpočetních zařízení k přední značce mezi poskytovateli spotřební elektroniky.

Výstavní Prostor

Ideaing

Výstavní Prostor Jedná se o podnikovou výstavní halu v roce 2013 v Guangzhou Design Week navrženou společností C&C Design Co., Ltd. Design úhledně disponuje prostorem menším než 91 metrů čtverečních, který je zobrazen dotykovou obrazovkou a vnitřním projektorem. QR kód zobrazený na světelném poli je webovými odkazy podniku. Mezitím designéři doufají, že vzhled celé budovy může lidem poskytnout pocit plnosti vitality, a proto prokazuje kreativitu, kterou má designová společnost, tj. „Duch nezávislosti a myšlenku svobody“, kterou obhajují. .

Kancelářské Prostory

C&C Design Creative Headquarters

Kancelářské Prostory Kreativní sídlo společnosti C&C Design se nachází v postindustriální dílně. Jeho budova je v 60. letech transformována z továrny na cihly. S ohledem na ochranu současné situace a historické paměti budovy se designérský tým pokusil, aby se zabránilo poškození původní budovy při výzdobě interiéru. V designu interiéru se používá mnoho jedlí a bambusu. Otevírání a zavírání a přepínání prostorů jsou promyšleně navrženy. Design osvětlení pro různé regiony odráží různé vizuální atmosféry.