Designový Časopis
Designový Časopis
Dopravní Uzel

Viforion

Dopravní Uzel Projektem je HUB pro přepravu, který spojuje okolní městská sídla se srdcem dynamického života snadným a efektivním způsobem vytvářeným sloučením různých dopravních systémů, jako jsou železniční stanice, stanice metra, nilská paluba a autobusová stanice, s dalšími službami pro přeměnu místo, které bude katalyzátorem budoucího vývoje.

Vinárna

Crombe 3.0

Vinárna Cílem konceptu vinárny Crombé bylo, aby zákazníci zažili zcela nový způsob nakupování. Základní myšlenkou bylo začít od vzhledu a pocitu skladu, do kterého jsme následně přidali světlo a jemnost. Přestože jsou vína prezentována v původním obalu, čisté linie kovových rámů stále zajišťují povědomí a perspektivu. Každá láhev visí v rámu ve stejném sklonu, ve kterém by je obsluhoval sommelier. Ve 12 m stojanu jsou umístěny šampaňské a skříňky. Na jednu skříňku mohou zákazníci bezpečně uložit až 30 lahví.

Promenáda

Fluxion

Promenáda Inspirací pro tento program jsou mraveniště, které má jedinečnou strukturu. Přestože vnitřní struktura mravenců je velmi složitá, dokáže vybudovat obrovské a uspořádané království. To ukazuje, že jeho architektonická struktura je nesmírně racionální. Mezitím zevnitř půvabných oblouků mravenců vyvstává impozantní palác, který se zdá být mimořádně vynikající. Návrhář proto používá mravčí moudrost jako reference k budování uměleckého i dobře konstruovaného prostoru i mravenců.

Výstavní Stánek

Onn Exhibition

Výstavní Stánek Onn je prémiově vyráběná tradice míchání produktů s moderními designy prostřednictvím kulturních aktiv. Materiály, barvy a produkty společnosti Onn jsou inspirovány přírodou, která osvětluje tradiční postavy chutí brilantnosti. Výstavní stánek byl zkonstruován tak, aby replikoval scénu přírody pomocí materiálů, které jsou spolu s výrobky doplňovány, aby se stal harmonizovaným uměleckým dílem samotným.

Výstavní Design

Multimedia exhibition Lsx20

Výstavní Design K 20. výročí obnovení národní měny lats byla věnována multimediální výstava. Účelem výstavy bylo představit rámec trojice, na které byl umělecký projekt založen, konkrétně bankovky a mince, autoři - 40 významných lotyšských umělců různých tvůrčích žánrů - a jejich umělecká díla. Koncept výstavy pochází z grafitu nebo olova, což je centrální osa tužky, běžný nástroj pro umělce. Grafitová struktura sloužila jako ústřední designový prvek výstavy.