Designový Časopis
Designový Časopis
Restaurace Bar Střecha

The Atticum

Restaurace Bar Střecha Kouzlo restaurace v industriálním prostředí by se mělo odrážet v architektuře a zařízení. Černé a šedé vápenné omítky, které byly speciálně vyvinuty pro tento projekt, jsou toho důkazem. Jeho jedinečná hrubá struktura prochází všemi místnostmi. V detailním provedení byly záměrně použity materiály jako surová ocel, jejíž svarové švy a stopy po broušení zůstaly viditelné. Tento dojem je podpořen volbou okenních rámů. Tyto studené prvky kontrastují s teplým dubovým dřevem, ručně hoblovanými rybími parketami a plně osázenou stěnou.

Pohyblivý Pavilon

Three cubes in the forest

Pohyblivý Pavilon Tři kostky jsou zařízením s různými vlastnostmi a funkcemi (vybavení dětských hřišť, veřejný mobiliář, umělecké předměty, meditační místnosti, altány, malé odpočívadla, čekárny, židle se stříškami) a mohou lidem přinést čerstvé prostorové zážitky. Tři kostky lze snadno převézt nákladním autem, a to díky velikosti a tvaru. Z hlediska velikosti, instalace (sklonu), ploch sedadel, oken atd. je každá kostka řešena charakteristicky. Tři kostky odkazují na japonské tradiční minimální prostory, jako jsou místnosti pro čajové obřady, s variabilitou a mobilitou.

Multifunkční Komplex

Crab Houses

Multifunkční Komplex Na rozlehlé pláni Slezské nížiny stojí osamoceně jedna kouzelná hora, zahalená mlhou tajemství, tyčící se nad malebným městečkem Sobotka. Tam, uprostřed přírodní krajiny a legendární polohy, se plánuje vybudování komplexu Crab Houses: výzkumného centra. V rámci projektu revitalizace města má uvolnit kreativitu a inovativnost. Místo sdružuje vědce, umělce a místní komunitu. Tvar pavilonů je inspirován kraby vstupujícími do vlnícího se moře trávy. V noci budou osvětleny a budou připomínat světlušky vznášející se nad městem.

Lékárna

Izhiman Premier

Lékárna Nový design obchodu Izhiman Premier se vyvinul kolem vytvoření trendového a moderního zážitku. Návrhář použil jiný mix materiálů a detailů, aby obsloužil každý roh vystavených předmětů. Každá výstavní plocha byla zpracována samostatně studiem vlastností materiálů a vystaveného zboží. Vytvoření spojení materiálů mísících kalkatský mramor, ořechové dřevo, dubové dřevo a sklo nebo akryl. Výsledkem bylo, že zkušenost byla založena na každé funkci a preferencích klienta s moderním a elegantním designem kompatibilním s podávanými vystavenými předměty.

Showroom

From The Future

Showroom Showroom: V showroomu jsou vystaveny tréninkové boty a sportovní vybavení, které byly vyrobeny technologií vstřikování. Místo vypadá jako vyrobené lisováním vstřikovací formou. Ve výrobním postupu na místě, kusy nábytku, jako by byly spojeny s vyrobeny ve vstřikovací formě, aby se vytvořil celek. Hrubé šicí stezky, které na stropě zjemňují veškerou technologickou vizualitu.

Boutique & Showroom

Risky Shop

Boutique & Showroom Risky shop navrhl a vytvořil designérské studio smallna a vintage galerie založená Piotrem Płoski. Úkol představoval mnoho výzev, protože butik se nachází ve druhém patře činžovního domu, postrádá výkladní skříň a má rozlohu pouhých 80 m2. Zde přišla myšlenka zdvojnásobení oblasti, a to jak využitím prostoru na stropě, tak podlahové plochy. Dosáhne se pohostinné domácí atmosféry, i když je nábytek ve skutečnosti zavěšen vzhůru nohama na strop. Rizikový obchod je navržen proti všem pravidlům (dokonce vzdoruje gravitaci). Plně odráží ducha značky.