Designový Časopis
Designový Časopis
Wellness Centrum

Yoga Center

Wellness Centrum Centrum jógy se nachází v nejrušnější čtvrti města Kuvajt a je pokusem o revitalizaci suterénu Jassim Tower. Umístění projektu bylo neortodoxní. Byl to však pokus sloužit ženám jak uvnitř městských hranic, tak z okolních obytných oblastí. Prostor recepce ve středu se blokuje s uzamykatelnými skříňkami i kanceláří, což umožňuje plynulý tok členů. Oblast skříňky je poté zarovnána s oblastí pro mytí nohou, která signalizuje „zónu bez bot“. Od té doby je chodba a studovna, která vede ke třem jógovým místnostem.

Bistro

Ubon

Bistro Ubon je thajské bistro, které se nachází v centru města Kuvajt. Má výhled na ulici Fahad Al salim, ulici dobře respektovanou pro svůj obchod v dobách. Prostorový program tohoto bistra vyžaduje efektivní design ve všech kuchyňských, skladovacích a toaletních prostorech; což umožňuje prostorný jídelní kout. Aby toho bylo dosaženo, interiér pracuje harmonicky s existujícími konstrukčními prvky.

Čekárna Pro Komerční Prostory A Vip

Commercial Area, SJD Airport

Čekárna Pro Komerční Prostory A Vip Tento projekt se připojil k novému trendu v oblasti ekologického designu Letiště ve světě, zahrnuje obchody a služby v rámci terminálu a cestující prochází zážitkem během jeho instance. GREEN Airport Design Trend zahrnuje prostory zelenější a udržitelnější designové hodnoty letiště, celkový prostor komerční plochy je osvětlen přirozeným slunečním zářením díky monumentální skleněné fasádě obrácené k dráze. VIP Lounge byl navržen s ohledem na koncept organického a předvojeho designu buněk. Fasáda umožňuje soukromí v místnosti bez blokování výhledu do exteriéru.

Bytový Dům

Trish House Yalding

Bytový Dům Návrh domu se vyvíjel v přímé reakci na místo a jeho umístění. Struktura budovy je vytvořena tak, aby odrážela okolní lesy, přičemž shrabovací sloupy představují nepravidelné úhly kmenů stromů a větví. Velké rozlohy skla vyplňují mezery mezi strukturou a umožňují vám ocenit krajinu a nastavení, jako byste se dívali ven mezi kmeny a větvemi stromů. Tradiční Kentish černobílé weatherboarding představuje listy zabalit budovu a obklopit prostory uvnitř.

Oficiální Obchod, Maloobchod

Real Madrid Official Store

Oficiální Obchod, Maloobchod Koncepce designu obchodu je založena na zážitku v Santiagu Bernabeu, zaměřeném na zážitek z nakupování a vytváření dojmu. Je to koncept, který zároveň vyznamenává, chválí a zvěčňuje klub a uvádí, že úspěchy byly výsledkem talentu, úsilí, boje, odhodlání a odhodlání. Projekt zahrnuje návrh koncepce a komerční implementaci, branding, balení, grafickou linku a design průmyslového nábytku.

Bytový Dům

Tempo House

Bytový Dům Tento projekt je kompletní rekonstrukcí domu v koloniálním stylu v jedné z nejkrásnějších čtvrtí v Rio de Janeiro. Na mimořádném místě plném exotických stromů a rostlin (původní krajinný plán slavného krajinářského architekta Burle Marxe) bylo hlavním cílem integrovat vnější zahradu s vnitřními prostory otevřením velkých oken a dveří. Výzdoba má významné italské a brazilské značky a její koncepce je mít jako plátno, aby zákazník (umělecký sběratel) mohl zobrazit své oblíbené kousky.