Designový Časopis
Designový Časopis
Designové Studio S Galerií

PARADOX HOUSE

Designové Studio S Galerií Paradox House, split-level obrátil elegantní studio pro multimediální design, najde perfektní rovnováhu mezi funkčností a stylem a zároveň odráží jedinečný vkus a způsob života svého majitele. Vytvořilo nápadné multimediální designové studio s čistými, hranatými čarami, které na mezipatře předvádí výraznou žlutě zbarvenou skleněnou krabici. Geometrické tvary a linie jsou moderní a úžasné, ale vkusně provedené pro zajištění jedinečného pracovního prostoru.

Vzdělávací Centrum

STARLIT

Vzdělávací Centrum Vzdělávací středisko Starlit je navrženo tak, aby poskytovalo výkonnostní školení v relaxačním učebním prostředí pro děti ve věku 2-6 let. Děti v Hongkongu studují pod vysokým tlakem. Abychom zmocnili podobu a prostor rozvržením a přizpůsobili různé programy, používáme plánování starověkého města. Kruhové prvky jsou společné podél vyzařujících ramen v uspořádání os pro řetězení učebny a ateliérů mezi dvěma odlišnými křídly. Toto vzdělávací centrum je navrženo tak, aby vytvořilo příjemnou atmosféru učení s maximálním prostorem.

Kancelářský Design

Brockman

Kancelářský Design Jako investiční společnost se sídlem v těžebním průmyslu jsou účinnost a produktivita klíčovými aspekty obchodní rutiny. Design byl původně inspirován přírodou. Další inspirací zjevnou v designu je důraz na geometrii. Tyto klíčové prvky byly v popředí návrhů a byly tak vizuálně přeloženy pomocí geometrického a psychologického porozumění formy a prostoru. Díky udržení prestiže a pověsti světové komerční budovy se z použití skla a oceli rodí jedinečná firemní aréna.

Barbeque Restaurant

Grill

Barbeque Restaurant Předmětem projektu je přestavba stávající opravny motocyklů o rozloze 72 metrů čtverečních na novou restauraci Barbeque. Rozsah práce zahrnuje kompletní přepracování vnějšího i vnitřního prostoru. Exteriér byl inspirován barbeque mřížkou spojení s jednoduchým černobílým barevným schématem uhlí. Jednou z výzev tohoto projektu je přizpůsobit agresivní programové požadavky (40 míst v jídelně) v tak malém prostoru. Kromě toho musíme pracovat s neobvyklým malým rozpočtem (40 000 USD), který zahrnuje všechny nové jednotky HVAC a novou komerční kuchyni.

Rezidence

Cheung's Residence

Rezidence Rezidence je navržena s ohledem na jednoduchost, otevřenost a přirozené světlo. Stopa budovy odráží omezení existujícího místa a formální výraz má být čistý a jednoduchý. Na severní straně budovy jsou umístěny atrium a balkon osvětlující vchod a jídelní kout. Posuvná okna jsou umístěna na jižním konci budovy, kde obývací pokoj a kuchyně mají maximalizovat přirozená světla a poskytnout prostorovou flexibilitu. Světlíky jsou navrženy v celé budově, aby dále posílily nápady na design.

Dočasné Informační Centrum

Temporary Information Pavilion

Dočasné Informační Centrum Tento projekt je dočasným pavilonem pro různé funkce a události. Navrhovaná struktura zdůrazňuje pojem „dočasnost“ tím, že jako primární stavební materiál používá recyklační přepravní kontejnery. Jeho kovová povaha má za cíl navázat kontrastní vztah s existující budovou a posílit přechodnou povahu konceptu. Také formální vyjádření budovy je organizováno a uspořádáno náhodným způsobem a vytváří dočasný orientační bod na místě, aby přilákalo vizuální interakci během krátkého života budovy.