Designový Časopis
Designový Časopis
Prodejní Kancelář

Chongqing Mountain and City Sales Office

Prodejní Kancelář „Mountain“ je hlavním tématem této prodejní kanceláře, která je inspirována geografickým pozadím Chongqingu. Vzor šedých kuliček na podlaze se formuje do trojúhelníkového tvaru; a na stěnách funkcí a nepravidelně tvarovaných přijímacích pultech je spousta podivných a ostrých úhlů a rohů, které ukazují koncept „hory“. Kromě toho jsou schody spojující podlahy navrženy jako průchod jeskyní. Mezitím jsou LED stropy zavěšeny od stropu, napodobují prší scénu v údolí a prezentují přirozený pocit, aby zmírnily celý dojem.

Koktejlový Bar

Gamsei

Koktejlový Bar Když byl Gamsei otevřen v roce 2013, byl hyper-lokalizmus zaveden do oblasti praxe, která byla do té doby omezena hlavně na scénu jídla. V Gamsei jsou ingredience na koktejly buď divoce krmeny nebo pěstovány místními artesiánskými farmáři. Interiér baru je jasným pokračováním této filozofie. Stejně jako koktejly i Buero Wagner nakupoval všechny materiály lokálně a úzce spolupracoval s místními výrobci na výrobě řešení na míru. Gamsei je zcela integrovaný koncept, díky kterému se z pití koktejlu stane nový zážitek.

Koncept Firemní Architektury

ajando Next Level C R M

Koncept Firemní Architektury Koncept ajando Loft: Informace jsou stavebním materiálem našeho vesmíru. V přístavním okrese Mannheim v Německu byl vytvořen velmi neobvyklý podkroví. Celý tým Ajando zde bude žít a pracovat od ledna 2013. Za konceptem firemní architektury podkroví stojí architekt Peter Stasek a kancelář loftwerk v Karlsruhe. Inspirovalo se to kvantovou fyzikou Wheelera, architekturou Josefa M. Hoffmanna a samozřejmě i informační odborností Ajanda: „Information to the World Go Round“. Text od novináře Ilony Koglinové zdarma

Univerzitní Kavárna

Ground Cafe

Univerzitní Kavárna Nová kavárna „Ground“ slouží nejen k vytvoření sociální soudržnosti mezi fakultou a studenty technické školy, ale také k podpoře interakce mezi členy jiných kateder univerzity a mezi nimi. Při našem návrhu jsme využili neteřeného litého betonu bývalé seminární místnosti vrstvením palety z ořechových prken, perforovaného hliníku a rozštěpeného bluestone přes stěny, podlahu a strop prostoru.

Vnitřní Prostor

Chua chu kang house

Vnitřní Prostor Akupunkturním bodem v tomto domě bylo propojení uzavřeného prostoru do zcela nového vizuálu ticha. Tímto způsobem se obnovuje jisté historické a syrové kouzlo, které chrání prázdnotu domu. Nové ubytování končí překvapením interiéru v interiéru; dry & wet Kuchyně v kuchyni a jídelna v kuchyni. Obytný prostor byl také přerušen působivým uměleckým útokem, který se brzy stal osobním domovem pro elektrické rozvody. K doplnění celkového důrazu je třeba, aby plátky teplého světla skvrny na všech barevných stěnách.

Restaurace

Osaka

Restaurace Nachází se v sousedství Itaim Bibi (Sao Paulo, Brazílie). Osaka pyšně ukazuje svou architekturu a nabízí intimní a útulné prostředí v různých prostorech. Venkovní terasa vedle ulice je vchodem do zeleného a moderního nádvoří, spojení mezi interiérem, exteriérem a přírodou. Soukromá a sofistikovaná estetika byla zhmotněna pomocí přírodních prvků, jako je dřevo, kameny, železo a textil. Střešní systém Lamella s tlumeným osvětlením a dřevěná příhradová konstrukce byly pečlivě prostudovány, aby se dokončil harmonizující design interiéru a vytvořily různé prostředí.