Designový Časopis
Designový Časopis
Chytrý Nábytek

Fluid Cube and Snake

Chytrý Nábytek Společnost Hello Wood vytvořila řadu venkovního nábytku s inteligentními funkcemi pro komunitní prostory. Představili si žánr veřejného nábytku a navrhli vizuálně poutavé a funkční instalace s osvětlovacím systémem a zásuvkami USB, které vyžadovaly integraci solárních panelů a baterií. Had je modulární struktura; jeho prvky jsou variabilní, aby se vešly na dané místo. Fluid Cube je pevná jednotka se skleněnou střechou se solárními články. Studio se domnívá, že účelem designu je proměnit předměty každodenního použití v příjemné předměty.

Název projektu : Fluid Cube and Snake, Jméno designérů : Hello Wood, Jméno klienta : Hello Wood.

Fluid Cube and Snake Chytrý Nábytek

Tento výjimečný design je držitelem ceny platinového designu v soutěži designu hraček, her a hobby produktů. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných platinou, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních designových hraček, her a hobby produktů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.