Designový Časopis
Designový Časopis
Rezidenční

House of Tubes

Rezidenční Projekt je fúzí dvou budov, opuštěné ze 70. let s budovou ze současné doby a prvkem, který je měl sjednotit, je bazén. Jde o projekt, který má dvě hlavní využití, 1. jako rezidenci pro 5člennou rodinu, 2. jako muzeum umění, s širokými plochami a vysokými zdmi pro více než 300 lidí. Design kopíruje tvar zadní hory, ikonické hory města. V projektu jsou použity pouze 3 povrchové úpravy se světlými tóny, aby prostory prozářily přirozené světlo, které se promítá na stěny, podlahy a stropy.

Název projektu : House of Tubes, Jméno designérů : Enrique Leal, Jméno klienta : Enrique Leal.

House of Tubes Rezidenční

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.