Designový Časopis
Designový Časopis
Skartovač Papíru

HandiShred

Skartovač Papíru HandiShred je přenosný ruční skartovač papíru, který nevyžaduje žádný externí zdroj energie. Je navržen malý a elegantně, takže jej můžete položit na stůl, do šuplíku nebo kufříku, který vám umožní snadný přístup a roztržení důležitého dokumentu kdykoli a kdekoli. Tento praktický skartovač skvěle pracuje na skartování jakýchkoli dokumentů nebo příjmů, aby bylo zajištěno, že soukromé, důvěrné a jakékoli osobní informace jsou neustále chráněny.

Název projektu : HandiShred, Jméno designérů : Yen Lau, Jméno klienta : Inform Designs Ltd..

HandiShred Skartovač Papíru

Tento výjimečný design je držitelem ceny platinového designu v soutěži designu hraček, her a hobby produktů. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných platinou, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních designových hraček, her a hobby produktů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.