Designový Časopis
Designový Časopis
Osvětlení

Capsule

Osvětlení Tvar lampy Capsule opakuje podobu tobolek, které jsou v moderním světě tak rozšířené: léky, architektonické struktury, kosmické lodě, termosky, trubice, časové tobolky, které přenášejí zprávy potomkům po mnoho desetiletí. Může být dvou typů: standardní a protáhlý. Lampy jsou k dispozici v několika barvách s různým stupněm průhlednosti. Vázání nylonovými lany dodává lampě ruční efekt. Jeho univerzální podoba měla určovat jednoduchost výroby a hromadnou výrobu. Hlavní výhodou je úspora ve výrobním procesu lampy.

Pavilon

ResoNet Sinan Mansions

Pavilon Pavilon ResoNet je pověřen společností Sinan Mansions v Šanghaji na oslavu čínského nového roku 2017. Skládá se z dočasného pavilonu plus interaktivního LED světla „rezonetu“ připevněného na vnitřní povrch. Využívá techniky Low-Fi k vizualizaci rezonančních frekvencí přirozeného prostředí prostřednictvím interakce veřejnosti a okolních prvků detekovaných sítí LED. Pavilon osvětluje veřejnou sféru v reakci na vibrační podněty. Kromě návštěvníků mohou přijít na přání Jarního festivalu, lze je také použít jako divadelní jeviště.

Křeslo

Lollipop

Křeslo Křeslo Lollipop je kombinací neobvyklých tvarů a módních barev. Jeho siluety a barevné prvky musely vypadat vzdáleně jako bonbóny, ale zároveň se křeslo mělo hodit do interiérů různých stylů. Tvar chupa-chupů tvořil základ opěrek a opěradlo a sedák jsou vyráběny ve formě klasických bonbónů. Křeslo Lollipop je vytvořeno pro lidi, kteří mají rádi odvážná rozhodnutí a módu, ale nechtějí se vzdát funkčnosti a pohodlí.

Kontrola Kvality Vzduchu

Midea Sensia AQC

Kontrola Kvality Vzduchu Midea Sensia AQC je inteligentní hybrid, který integruje domácí interiér s elegancí i stylem. Přináší humanizovanou technologii a inovaci prostřednictvím funkcí, řízení teploty a čištění vzduchu s osvětlením a vázou do výzdoby místnosti. Blaho přichází prostřednictvím senzorové technologie, která umí číst prostředí a udržuje místní teplotu a vlhkost stabilní, podle předchozího nastavení, provedeného společností MideaApp.

Klimatizace

Midea Sensia HW

Klimatizace Midea Sensia podporuje kvalitu života a inovativní způsob, jak odhalit předmět dekorace. Kromě účinnosti a ticha proudění vzduchu představuje inovativní dotykový panel, který umožňuje přístup k funkcím a barvám a intenzitě blesku. Barevná terapie napomáhající antistresovému procesu, trendy v inovativních produktech oběma způsoby, pohodu a estetiku. Kromě různých estetických tvarů integrují její tvary domácí interiér s elegancí i stylem, což dům oceňuje nepřímým světlem.

Stůl

Duoo

Stůl Duoo desk je touha vyjádřit charakter prostřednictvím minimalismu forem. Jeho tenké vodorovné linie a úhlové kovové nohy vytvářejí silný vizuální obraz. Horní police umožňuje umístit papírnictví tak, aby při práci nenarušovalo. Skrytý zásobník na povrchu pro připojení zařízení udržuje čistou estetiku. Deska stolu vyrobená z přírodní dýhy nese teplo textury přírodního dřeva. Stůl udržuje dokonalou rovnováhu díky harmonicky vybraným materiálům, funkčnosti a praktičnosti v kombinaci s estetikou pravidelných a přísných forem.