Designový Časopis
Designový Časopis
Příbory

Ingrede Set

Příbory Sada příborů Ingrede je navržena tak, aby vyjadřovala potřebu dokonalosti v každodenním životě. Sada vidliček, lžíce a nože s drážkami dohromady pomocí magnetů. Příbory stojí svisle a vytváří harmonii se stolem. Matematické tvary umožnily konstruovat jednu tekutou formu, která se skládá ze tří různých kusů. Tento přístup vytváří nové možnosti, které lze použít na mnoho různých produktů, jako jsou nádobí a jiné návrhy nádobí.

Rezidenční Prototyp

No Footprint House

Rezidenční Prototyp NFH je vyvinut pro sériovou výrobu, založenou na větší sadě prefabrikovaných rezidenčních typologií. První prototyp byl postaven pro nizozemskou rodinu na jihozápadě Kostariky. Vybrali si konfiguraci se dvěma ložnicemi s ocelovou konstrukcí a povrchovou úpravou borovicového dřeva, která byla dodána na své cílové místo na jednom jediném vozidle. Budova je navržena kolem centrálního servisního jádra, aby optimalizovala logistickou účinnost, pokud jde o montáž, údržbu a použití. Projekt usiluje o integrální udržitelnost z hlediska svého ekonomického, environmentálního, sociálního a prostorového výkonu.

Otvírák Na Dopisy

Memento

Otvírák Na Dopisy Vše začíná vděčným. Řada otvíráků dopisů, která odráží povolání: Memento není jen sada nástrojů, ale také řada objektů, které vyjadřují vděčnost a pocity uživatele. Díky sémantice produktů a jednoduchým obrázkům různých profesí, návrhy a jedinečné způsoby, jak se každý kus Memento používá, poskytují uživateli různé upřímné zážitky.

Křeslo

Osker

Křeslo Osker vás okamžitě zve, abyste si sedli a relaxovali. Toto křeslo má velmi výrazný a zakřivený design poskytující charakteristické vlastnosti, jako jsou dokonale vytvořené dřevěné truhlářské výrobky, kožené područky a odpružení. Mnoho detailů a použití vysoce kvalitních materiálů: kůže a masivní dřevo zaručují moderní a nadčasový design.

Umyvadlový Nábytek

Eva

Umyvadlový Nábytek Inspirace designéra vycházela z minimálního designu a jeho použití jako tichého, ale osvěžujícího prvku do koupelnového prostoru. Vyplývalo z výzkumu architektonických forem a jednoduchého geometrického objemu. Umyvadlo by mohlo být potenciálně prvkem, který definuje různé prostory kolem a současně středovým bodem do prostoru. Je velmi snadno použitelný, čistý a odolný také. Existuje několik variant, včetně samostatného, sedacího stolu a nástěnného stolu, jakož i jednoduchého nebo dvojitého dřezu. Varianty barev (barvy RAL) pomohou integrovat design do prostoru.

Stolní Lampa

Oplamp

Stolní Lampa Oplamp zahrnuje keramické tělo a masivní dřevěnou základnu, na které je umístěn ledový světelný zdroj. Díky svému tvaru získanému spojením tří kuželů lze tělo Oplampu otočit do tří odlišných poloh, které vytvářejí různé typy světla: vysoká stolní lampa s okolním světlem, nízká stolní lampa s okolním světlem nebo dvě okolní světla. Každá konfigurace kuželů lampy umožňuje alespoň jednomu z paprsků světla přirozeně interagovat s okolním architektonickým prostředím. Oplamp je navržen a kompletně ručně vyroben v Itálii.