Designový Časopis
Designový Časopis
Led Přívěsek Lampa

Stratas.07

Led Přívěsek Lampa Díky vysokému standardu zpracování a dokonalosti v každém detailu se snažíme vytvořit jednoduchý, čistý a nadčasový design. Zejména Stratas.07 se svým dokonale symetrickým tvarem naprosto dodržuje pravidla této specifikace. Vestavěný LED modul Xicato XSM Artist Series má index Rendering Color> / = 95, svítivost 880lm, výkon 17W, barevnou teplotu 3000 K - teplá bílá (2700 K / 4000 K k dispozici na vyžádání) . Životnost LED modulů je stanovena výrobcem s 50 000 hodin - L70 / B50 a barva je po celou dobu životnosti konzistentní (1x2 krok MacAdams po celou dobu životnosti).

Název projektu : Stratas.07, Jméno designérů : Christian Schneider-Moll, Jméno klienta : STRATAS-leuchtenmanufaktur-berlin.de e.K..

Stratas.07 Led Přívěsek Lampa

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.