Designový Časopis
Designový Časopis
Elektrické Kolo

ICON E-Flyer

Elektrické Kolo ICON a Vintage Electric spolupracovali na návrhu tohoto nadčasového elektrického kola. ICON E-Flyer, navržený a postavený v Kalifornii s nízkým objemem, se vdává za vintage design s moderními funkcemi, aby vytvořil zřetelné a schopné řešení osobní dopravy. Mezi vlastnosti patří rozsah 35 mil, nejvyšší rychlost 22 MPH (35 MPH v závodním režimu!) A dvouhodinová doba nabíjení. Externí konektor USB a připojovací bod nabíjení, regenerativní brzdění a komponenty nejvyšší kvality v celém rozsahu. www.iconelectricbike.com

Název projektu : ICON E-Flyer, Jméno designérů : Jonathan Ward & Andrew Davidge, Jméno klienta : ICON.

ICON E-Flyer Elektrické Kolo

Tento vynikající design je vítězem zlaté ceny za design v soutěži o výrobky pro osvětlení a světelné projekty. Určitě byste si měli prohlédnout portfolio oceněných oceněných designérů, kteří objevují mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních světelných produktů a projekčních projektů osvětlovacích projektů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.