Designový Časopis
Designový Časopis
Přenosný Ultrazvukový Detektor Vad

Prisma

Přenosný Ultrazvukový Detektor Vad Prisma je navržen pro neinvazivní testování materiálu v nejextrémnějších prostředích. Jedná se o první detektor, který obsahuje pokročilé zobrazování v reálném čase a 3D skenování, což výrazně usnadňuje interpretaci chyb a zkracuje čas technika na místě. Díky prakticky nezničitelnému krytu a jedinečným více režimům kontroly může Prisma pokrýt všechny testovací aplikace, od ropovodů až po komponenty letectví. Je to první detektor s integrovaným záznamem dat a automatickým generováním reportů PDF. Bezdrátové a ethernetové připojení umožňuje snadnou aktualizaci nebo diagnostiku jednotky.

Lampa

Muse

Lampa Inspirováni „vyhrál buddhismem“ ve svém výroku, že v našem vesmíru neexistují absolutní kvality, „světlu“ jsme dali paradoxní kvalitu tím, že jsme mu dali „fyzickou přítomnost“. Duch meditace, který podporuje, byl mocným zdrojem inspirace, kterou jsme použili k vytvoření tohoto produktu; ztělesňující vlastnosti „času“, „hmoty“ a „světla“ do jednoho produktu.

Keramika

inci

Keramika Zrcadlo Elegance; Inci odráží krásu perly s černými a bílými možnostmi a je tou pravou volbou pro ty, kteří touží odrážet šlechtu a eleganci do prostorů. Řady Inci jsou vyráběny ve velikostech 30 x 80 cm a přenášejí bílou a černou eleganci do obytných prostor. Vyrobeno pomocí technologie digitálního tisku, trojrozměrného designu.

Tachograf Programátor

Optimo

Tachograf Programátor Optimo je průlomový dotykový displej pro programování a kalibraci všech digitálních tachografů namontovaných do užitkových vozidel. Optimo se zaměřuje na rychlost a snadné použití a kombinuje bezdrátovou komunikaci, data aplikací produktů a řadu různých připojení senzorů do přenosného zařízení pro použití v kabině vozidla a dílně. Je navrženo pro optimální ergonomii a flexibilní polohování. Jeho rozhraní řízené úlohami a inovativní hardware výrazně zlepšují uživatelský zážitek a do budoucna umožňují programování tachografů.

Organický Olivový Olej

Epsilon

Organický Olivový Olej Olivový olej Epsilon je produkt z limitované edice z organických olivových hájů. Celý výrobní proces se provádí ručně, za použití tradičních metod a olivový olej se plní do lahví nefiltrovaných. Toto balení jsme navrhli tak, abychom zajistili, že citlivé složky vysoce výživného produktu obdrží spotřebitel z mlýna bez jakýchkoli změn. Používáme lahvičku Quadrotta chráněnou obalem, svázanou kůží a umístěnou do ručně vyráběné dřevěné krabičky utěsněné těsnicím voskem. Spotřebitelé tak vědí, že produkt pochází přímo z mlýna bez jakéhokoli zásahu.

Laboratorní Systém Čištění Vody

Purelab Chorus

Laboratorní Systém Čištění Vody Purelab Chorus je první modulární systém čištění vody navržený tak, aby vyhovoval individuálním laboratorním potřebám a prostoru. Poskytuje všechny stupně vyčištěné vody a poskytuje škálovatelné, flexibilní a přizpůsobené řešení. Modulární prvky mohou být distribuovány v celé laboratoři nebo vzájemně propojeny v jedinečném formátu věže, čímž se minimalizuje stopa systému. Haptické ovládací prvky nabízejí vysoce regulovatelné průtokové množství, zatímco halo světla indikuje Chorův stav. Díky nové technologii je Chorus nejpokrokovějším dostupným systémem, který snižuje dopad na životní prostředí a provozní náklady.