Designový Časopis
Designový Časopis
Interakční Tabulka

paintable

Interakční Tabulka Paintable je multifunkční stůl pro každého, může to být obyčejný stůl, kreslicí stůl nebo hudební nástroj. Pomocí různých druhů barev můžete malovat na povrch stolu a vytvářet hudbu se svými přáteli nebo rodinami a povrch přenese kresbu tak, aby se stala barevnou pomocí barevných senzorů. Existují dva způsoby kreslení, kreativní kresba a kresba noty, děti mohou kreslit cokoli, co chtějí vytvořit náhodnou hudbu, nebo použít pravidlo, které navrhujeme, aby vyplnilo barvu na konkrétní pozici, aby vytvořilo dětský rým.

Stůl, Podstavec, Podstavec

Trifold

Stůl, Podstavec, Podstavec Tvar trojkolí je informován kombinací trojúhelníkových povrchů a unikátní skládací sekvence. Má minimalistický, ale složitý a sochařský design, ze všech úhlů pohledu odhaluje jedinečnou kompozici. Design může být upraven tak, aby vyhovoval různým účelům, aniž by byla ohrožena jeho strukturální integrita. Trifold je ukázkou digitálních výrobních metod a využití nových výrobních technologií, jako je robotika. Výrobní proces byl vyvinut ve spolupráci s robotickou výrobou se specializací na skládání kovů pomocí 6-osých robotů.

Šperky Náušnice

Eclipse Hoop Earrings

Šperky Náušnice Existuje jeden jev, který neustále zatýká naše chování a zastavuje nás mrtvé v našich stopách. Astrologický fenomén zatmění Slunce zaujal lidi od nejranějších dob lidstva. Z náhlého zatemnění oblohy a vymrštění Slunce vrhá dlouhý stín strachu, podezření a divu na představivost Ohromující charakter zatmění slunce na nás zanechává trvalý dojem. 18K bílé zlato diamantové zatmění obruč náušnice byly inspirovány 2012 zatmění slunce. Návrh se snaží zachytit tajemnou povahu a krásu Slunce a Měsíce.

Organický Nábytek A Sochařství

pattern of tree

Organický Nábytek A Sochařství Návrh rozdělení, které neefektivně využívá jehličnaté části; to je tenká část horní poloviny kmene kmene a nepravidelně tvarovaná část kořenů. Venoval jsem pozornost organickým ročním prstenům. Překrývající se organické vzorce oddílu vytvořily pohodlný rytmus v anorganickém prostoru. U produktů vzniklých z tohoto cyklu materiálu se pro spotřebitele stává organický prostorový směr. Jedinečnost každého produktu jim navíc poskytuje mnohem vyšší hodnotu.

Hračka

Movable wooden animals

Hračka Hračky na rozmanitost zvířat se pohybují různými způsoby, jednoduše, ale zábavně. Abstraktní tvary zvířat pohlcují děti, které si lze představit. Ve skupině je 5 zvířat: Prase, kachna, žirafa, šnek a dinosaurus. Kachní hlava se pohybuje zprava doleva, když ji zvednete ze stolu, zdá se, že vám říká „NE“; Žirafí hlava se může pohybovat shora a dolů; Prasečí nos, šnečí a dinosaurovské hlavy se při otáčení ocasu pohybují zevnitř ven. Všechny tyto pohyby způsobují, že se lidé usmívají a nutí děti hrát různými způsoby, například taháním, tlačením, otáčením atd.