Designový Časopis
Designový Časopis
Restaurace

100 Bites Dessert

Restaurace Vezmeme-li sousto jako designové téma, grafické portréty, modely zubů, vizuály hlavy celebrit, to vše jsou klíčové prvky, které stimulují chuťové pohárky každého zákazníka. Od ozdobného hnědého a bílého grafického stropu, přes bílou super grafickou zeď až po úhledně uspořádanou zobrazovací stěnu produktu, spolu se 100 kousacími ikonami představujícími různá desetiletí.

Firemní Design

Vivifying Minimalism

Firemní Design Výstupem bylo vytvoření moderního prostoru, který přizpůsobuje terapie založené na pokročilé technologii a zároveň nabízí klasické lázeňské procedury. Výsledným návrhem bylo vytvoření dynamického prostoru, který emituje askezi vědeckých laboratoří a zároveň přidá známé konotace teplých klasických interiérů. Inspirace pro pozemní lobby pocházela z filozofie zenu a dyadické povahy vesmíru. Bílý lavaplaster naznačující klinický bílý a vědecký důvod, čokoládově hnědý z klasických palet, naznačující vkusné konotace lidských tužeb.

Lékařské Centrum

Neo Derm The Center

Lékařské Centrum Je navržen tak, aby rezonoval s tématem linií, a zvýraznění vápno v barvě je dostačující k tomu, aby předvedlo stručnou a energetickou konstrukci tohoto konkrétního centra péče o pleť. Paprsky bílých honosných linií vedou napříč bílým stropem a dynamicky zasahují do okolního prostoru. Relaxační zóna sousedící s recepcí je nastavena na limetkový na limetkový barevný tón od nábytku po koberec, který zdůrazňuje mladou a omlazenou esenci značky prostřednictvím přehledu přístavu Victoria.

Výstavní A Jednací Prostor

All Love in Town Sales Center

Výstavní A Jednací Prostor Komerční prostor by také mohl být oblastí podnikání zaměřenou na podnikání plnou umění a estetiky, stejně jako divadlo a muzeum. Jen málo designérů si nikdy nemyslelo, že intenzivní kombinace lidí a okolí je tak nezbytná, než jsme kdy očekávali. Vytvořili jsme vnitřní prostor, který udeřil akord s lidmi při vstupu do něj tím, že co nejvíce využívají levné materiály - žárovky, Ping Pong a vánoční ozdobné koule. Vynesl legendu o prodeji nemovitostí dokončením prodejních úkolů ve třech měsíce v té době v celém průmyslu kvůli výraznému designu.

Kino

Wuhan Pixel Box Cinema

Kino „Pixel“ je základní prvek obrázků, návrhář zkoumá vztah pohybu a pixelů, aby se stal tématem tohoto designu. „Pixel“ se používá v různých částech kina. V hale pokladny je umístěna obrovská zakřivená obálka tvořená více než 6000 kusů panelů z nerezové oceli. Nástěnná vitrína je zdobena obrovským množstvím čtvercových proužků vyčnívajících ze zdi, která představuje okouzlující název kina. V tomto kině by si každý užil skvělou atmosféru digitálního světa vytvořenou soudržností všech prvků „Pixel“.

Kancelář

White Paper

Kancelář Interiér plátna připomíná prostor pro tvůrčí přínos designérů a vytváří příležitosti pro nesčetné vystavení procesu designu. Jak každý projekt postupuje, stěny a desky jsou pokryty výzkumem, náčrtky a prezentacemi, zaznamenávají vývoj každého designu a stávají se deníkem designérů. Bílé podlahy a mosazné dveře, které se jedinečně a odvážně používají pro robustní každodenní použití, shromažďují otisky prstů a otisky prstů od zaměstnanců a klientů, což svědčí o růstu společnosti.