Designový Časopis
Designový Časopis
Umělá Topografie

Artificial Topography

Umělá Topografie Velký nábytek jako jeskyně Jedná se o oceněný projekt, který získal Velkou cenu umění v mezinárodní soutěži o kontejnery. Mým nápadem je vyhloubit objem uvnitř kontejneru, aby se vytvořil amorfní prostor jako jeskyně. Je vyroben pouze z plastu. Asi 1000 listů měkkého plastového materiálu o tloušťce 10 mm bylo vyříznuto ve formě konturové čáry a bylo laminováno jako vrstva. Není to jen umění, ale také velký nábytek. Protože všechny části jsou měkké jako pohovka a člověk, který vstoupí do tohoto prostoru, může relaxovat tím, že najde místo vhodné pro podobu vlastního těla.

Název projektu : Artificial Topography, Jméno designérů : Ryumei Fujiki and Yukiko Sato, Jméno klienta : .

Artificial Topography Umělá Topografie

Tento výjimečný design je držitelem ceny platinového designu v soutěži designu hraček, her a hobby produktů. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných platinou, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních designových hraček, her a hobby produktů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.