Designový Časopis
Designový Časopis
Konzole

Mabrada

Konzole Unikátní konzole z malovaného dřeva s kamenným povrchem, představující starý autentický mlýnek na kávu, který sahá až do osmanské doby. Jordánský kávový chladič (Mabrada) byl reprodukován a vyřezával, aby stál jako jedna z nohou na opačné straně konzole, kde sedí mlýnek, a vytvářel tak fascinující kousek pro foyer nebo obývací pokoj.

Corporate Identity

Jae Murphy

Corporate Identity Negativní prostor se používá proto, že diváky zvědaví a jakmile zažijí ten okamžik Aha, okamžitě se jim líbí a zapamatují si ho. Logo má iniciály J, M, kameru a stativ začleněné do negativního prostoru. Protože Jae Murphy často fotografuje děti, velké schody tvořené jménem a nízko umístěná kamera naznačují, že děti jsou vítány. Designem Corporate Identity se dále vyvíjí negativní myšlenka na prostor z loga. Ke každé položce přidává novou dimenzi a činí slogan „Neobvyklý pohled na samozřejmost“ pravdivým.

Dvoumístný

Mowraj

Dvoumístný Mowraj je dvousedadlový vůz navržený tak, aby ztělesňoval ducha etnických egyptských a gotických stylů. Jeho podoba byla odvozena od egyptské verze mláticího sáně Nowrag, která se změnila, aby ztělesňovala gotický vkus, aniž by byla ohrožena jeho etnická předpředsloví podstata. Design je černě lakovaný s etnicky egyptskými ručně vyřezávanými rytinami na pažích a nohou a také bohatým sametovým čalouněním zdobeným šrouby a stahovacími kroužky, které mu dávají středověký hod jako gotický vzhled.

Corporate Identity

Predictive Solutions

Corporate Identity Predictive Solutions je poskytovatelem softwarových produktů prognostické analýzy. Produkty společnosti se používají k vytváření předpovědí analýzou stávajících dat. Firemní značka - sektory kruhu - připomíná grafiku ve formě výsečových grafů a také velmi stylizovaný a zjednodušený obraz oka v profilu. Značková platforma „uvolňující světlo“ je ovladačem pro veškerou grafiku značky. Jak doplňková grafika napříč různými aplikacemi se používají jak měnící se, abstraktní tekuté formy, tak tematické zjednodušené ilustrace.

Corporate Identity

Glazov

Corporate Identity Glazov je továrna na nábytek ve stejnojmenném městě. Továrna vyrábí levný nábytek. Protože design takového nábytku je spíše obecný, bylo rozhodnuto založit komunikační koncept na původních „dřevěných“ 3D písmech, slova složená z takových písmen symbolizují nábytkové sady. Dopisy tvoří slova „nábytek“, „ložnice“ atd. Nebo názvy sbírek, jsou umístěny tak, aby se podobaly kusům nábytku. Nastínené 3D písmena jsou podobná nábytkovým schématům a lze je použít pro papírnictví nebo na fotografickém pozadí pro identifikaci značky.

Písmo

Red Script Pro typeface

Písmo Red Script Pro je jedinečné písmo inspirované novými technologiemi a pomůckami pro alternativní formy komunikace, které nás harmonicky spojuje s jeho bezplatnými formáty dopisů. Inspirován iPadem a navržený v Brushes, je vyjádřen jedinečným stylem psaní. Obsahuje angličtinu, řečtinu a cyrilici a podporuje více než 70 jazyků.