Designový Časopis
Designový Časopis
Štítky

Propeller

Štítky Vrtule je sbírka lihovin z různých částí světa, spojená s tématem letecké dopravy a pilotním cestovatelem jako znak značky. Rysy každého druhu nápoje jsou vystaveny prostřednictvím mnoha ilustrací, nápisů připomínajících letecké odznaky a náčrtky sloužící jako recepty na koktejly. Mnohostranný design je doplněn různými tóny barevné fólie, různými laky, vzory a reliéfem.

Kalendář

17th goo Calendar “12 Pockets 2014”

Kalendář Propagační kalendář portálu, goo (http://www.goo.ne.jp), je funkční kalendář s listem pro každý měsíc, který se přeměňuje v kapsu, která vám umožní uchovávat a spravovat vizitky, poznámky a příjmy. . Téma je Red String, které ukazuje pouto mezi goo a jeho uživateli. Oba konce kapsy jsou ve skutečnosti drženy červenými stehy, které se stávají vrcholem designu. Kalendář v příjemně expresivní podobě, to je to pravé pro rok 2014.

Štítky

Stumbras Vodka

Štítky Tato kolekce vodky Stumbras's Classic oživuje staré litevské vodky, které vyrábějí tradice. Design dělá starý tradiční produkt blízkým a relevantním pro dnešní spotřebitele. Láhev zeleného skla, která je důležitá pro výrobu litevské vodky, legendy založené na skutečných skutečnostech a příjemné, poutavé detaily - stočený výřez připomínající staré fotografie, šikmá lišta na dně, která doplňuje klasické symetrické složení, a písma a barvy, které vyjadřují identitu každé pod-značky - to vše dělá tradiční kolekci vodky netradiční a zajímavou.

Kalendář

NTT EAST 2014 Calendar “Happy Town”

Kalendář Budujeme s vámi města. V tomto stolním kalendáři je uvedena zpráva, kterou společnost NTT East Japan Corporate Sales Promotion propaguje. Horní část listů kalendáře je výřez barevných budov a překrývající se listy tvoří jedno šťastné město. Je to kalendář, který si můžete každý měsíc užívat změnou scenérie řady budov a naplní vás pocitem, že budete po celý rok spokojeni.

Kalendář

NTT COMWARE “Season Display”

Kalendář Toto je stolní kalendář vyrobený s výřezovým designem s sezónními motivy na vynikajícím reliéfu. Vrcholem designu je, když jsou zobrazeny, sezónní motivy jsou nastaveny pod úhlem 30 stupňů pro nejlepší prohlížení. Tato nová forma vyjadřuje nový smysl NTT COMWARE pro generování nových nápadů. Myšlenka je věnována funkčnosti kalendáře s dostatkem místa pro psaní a řádkovanými řádky. Je to dobré pro rychlé prohlížení a snadné použití, plné originality, která jej odlišuje od ostatních kalendářů.

Lopatka A Koště

Ropo

Lopatka A Koště Ropo je samonivelační koncept lopatky a koště, který nikdy nespadne na zem. Díky malé hmotnosti vodní nádrže umístěné ve spodní části prachové nádoby se Ropo udržuje přirozeně vyvážený. Po lehkém zametání prachu pomocí rovného okraje lopatky mohou uživatelé uchopit smeták a lopatku dohromady a odložit je jako jednu jednotku, aniž by se museli obávat, že někdy spadne. Moderní organická forma má za cíl přinést do vnitřních prostorů jednoduchost a houpající se wobble wobble feature má v úmyslu pobavit uživatele při čištění podlahy.