Designový Časopis
Designový Časopis
Multifunkční Komplex

Crab Houses

Multifunkční Komplex Na rozlehlé pláni Slezské nížiny stojí osamoceně jedna kouzelná hora, zahalená mlhou tajemství, tyčící se nad malebným městečkem Sobotka. Tam, uprostřed přírodní krajiny a legendární polohy, se plánuje vybudování komplexu Crab Houses: výzkumného centra. V rámci projektu revitalizace města má uvolnit kreativitu a inovativnost. Místo sdružuje vědce, umělce a místní komunitu. Tvar pavilonů je inspirován kraby vstupujícími do vlnícího se moře trávy. V noci budou osvětleny a budou připomínat světlušky vznášející se nad městem.

Název projektu : Crab Houses, Jméno designérů : Dagmara Oliwa, Jméno klienta : .

Crab Houses Multifunkční Komplex

Tento vynikající design je vítězem zlaté ceny za design v soutěži o výrobky pro osvětlení a světelné projekty. Určitě byste si měli prohlédnout portfolio oceněných oceněných designérů, kteří objevují mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních světelných produktů a projekčních projektů osvětlovacích projektů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.