Designový Časopis
Designový Časopis
Olivová Mísa

Oli

Olivová Mísa OLI, vizuálně minimalistický objekt, byl koncipován na základě jeho funkce, myšlenky skrýt jámy vyplývající z konkrétní potřeby. Sledoval pozorování různých situací, ošklivost jam a potřebu zlepšit krásu oliv. Jako oboustranný obal byl Oli vytvořen tak, že jakmile se otevře, bude zdůrazňovat faktor překvapení. Návrhář byl inspirován tvarem oliv a její jednoduchostí. Výběr porcelánu souvisí s hodnotou samotného materiálu a jeho použitelností.

Název projektu : Oli, Jméno designérů : Miguel Pinto Félix, Jméno klienta : MPFXDESIGN.

Oli Olivová Mísa

Tento výjimečný design je držitelem ceny platinového designu v soutěži designu hraček, her a hobby produktů. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných platinou, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních designových hraček, her a hobby produktů.

Návrhář dne

Nejlepší světoví návrháři, umělci a architekti.

Dobrý design si zaslouží velké uznání. Každý den nás potěšují úžasní návrháři, kteří vytvářejí originální a inovativní návrhy, úžasnou architekturu, stylovou módu a kreativní grafiku. Dnes vám představujeme jednoho z největších světových designérů. Objednejte si dnes oceňované portfolio návrhů a získejte každodenní inspiraci pro design.